Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

IOF VIP / Media Race 15. august 2019

Klasse: 3.5km wet

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matej Burda

28:38

+0:00

2.

Daniel Wolf

28:42

+0:04

3.

Flemming Jørgensen

30:04

+1:26

4.

Christian Fredrik Borg

KoLl

30:10

+1:32

5.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

31:20

+2:42

6.

Rasmus Møller

35:49

+7:11

7.

Christian Grotnes

36:03

+7:25

8.

Jørgen Hector

38:20

+9:42

9.

Rolf Gemperle

39:55

+11:17

10.

Jan Picek

39:57

+11:19

11.

Jens Erik Mjølerød

40:10

+11:32

12.

Ida Øbro

42:09

+13:31

13.

Berndt Kohlschmidt

42:10

+13:32

14.

Annika Simonsen

42:12

+13:34

14.

Claes-Tommy Herland

42:12

+13:34

16.

Tom Hollowell

42:21

+13:43

17.

Jon Mccomb

43:10

+14:32

18.

Adrian Wickert

44:10

+15:32

19.

Christian Ebersolt

44:38

+16:00

20.

Jan Exner

44:55

+16:17

21.

Péter Molnár

45:03

+16:25

22.

Susanne Söderholm

45:37

+16:59

23.

Claus Gron Lyngby

47:19

+18:41

24.

Szava Zsigmond

47:45

+19:07

24.

Tom Vegard Feltstykket

47:45

+19:07

26.

Daniel Haertelt

48:34

+19:56

27.

Radan Kamenicky

50:17

+21:39

28.

Maria Krafft Helgesson

51:46

+23:08

29.

Fred Haertelt

54:13

+25:35

30.

Felice Buchi

57:47

+29:09

31.

Tatiana Kalenderogu

58:14

+29:36

32.

Kirsty McIntyre

1:03:15

+34:37

33.

Jenny Nilsson

1:03:18

+34:40

34.

Tatiana Fomicheva

1:05:58

+37:20

35.

Remy Steinegger

1:06:44

+38:06

36.

Sarah Brown

1:08:39

+40:01

37.

Jouni Lipponen

1:14:19

+45:41

38.

Eric Hully

1:17:44

+49:06

39.

Dong Zhao

1:19:58

+51:20

40.

Laura Garriodo

1:20:28

+51:50

41.

Xiaoping Tan

1:21:48

+53:10

42.

Sara Ricoy

1:22:01

+53:23

DSQ

Mika Ilomaki

18:22

106 107 108 109 110 111 112 113 100

DSQ

Katri Lindeqvist

34:01

106 107 108

DSQ

Sigmund Vister

WOC2019

38:17

104

DSQ

Cathy Mccomb

47:59

108 109 110 111 112 113

DSQ

Jett Mccomb

48:23

108 109 110 111 112 113

DSQ

Zali Mccomb

48:28

108 109 110 111 112 113

DSQ

Ari Tertsunen

50:13

101 102 153 104 105 107 108 109 110 111 112 113 10...

DSQ

Paul Street

1:03:33

106

DSQ

Jorge Valente

1:05:37

102 153 104 106 107 108

DSQ

Joao Pedro Valente

1:06:01

102 153 104 106 107 108

DSQ

Petter Fure

1:09:55

153 105 106 107 108 109 110 111 112 113 100

Klasse: 2.5 km dry

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne R. Kahrs

21:33

+0:00

2.

Sarka Sokolarova

28:51

+7:18

3.

Vincent Frey

34:38

+13:05

4.

Fedor Poleksbanov

36:54

+15:21

5.

Aron Less

39:34

+18:01

6.

Michel Ediar

42:54

+21:21

7.

Morten Stenberg

45:12

+23:39

8.

Andre W. Schoepfer

54:11

+32:38

9.

Philip Gristwood

54:26

+32:53

10.

Elissabeth

OK Moss

54:54

+33:21

11.

Clare Durand

56:10

+34:37

12.

Garrec Christian

59:25

+37:52

13.

Roland Hellberg

1:10:37

+49:04

14.

Helene Ediar

1:17:14

+55:41

DSQ

Michael Downing

50:07

105 109 101 102 104 87 85 113

DSQ

Tone Hollowell

1:00:19

102 100

DSQ

Xihan Zhao

1:35:37

104 87 85 113 100

Klasse: 1.5 km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leho Haldna

20:32

+0:00

2.

Alexander Bliznevskiy

27:52

+7:20

3.

Petr Kubasek

33:06

+12:34

4.

Thor Fagereng

33:36

+13:04

5.

Laszlo Zentai

34:02

+13:30

6.

Jiri Subrt

39:20

+18:48

6.

Jiri Subrt

39:20

+18:48

8.

Ivan Matesu

41:30

+20:58

9.

Anna Khudik

45:36

+25:04

10.

Lufei Tan

55:18

+34:46

11.

Yingjing Han

55:54

+35:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 august 2019, 18:08:30

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81