Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P15 Lilloseterveien 15. august 2019

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Berg

Tyrving, IL

54:52

+0:00

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Oppheim Sauar

KolL

56:31

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:01:33

+5:02

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving, IL

50:04

+0:00

2.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

1:46:21

+56:17

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

44:26

+0:00

2.

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

47:20

+2:54

3.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving, IL

52:45

+8:19

4.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

54:57

+10:31

5.

Unni Rye

Folkehelseinstituttet

1:08:53

+24:27

DSQ

Merete Bugge

Stami

1:11:02

50

DSQ

Aina Grymyr

Haugerud

1:19:03

47 48 49 100

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

Coop

58:37

+0:00

2.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:40:49

+42:12

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

56:14

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:07:54

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:09:15

47 48 49

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Olav Berg

Lillomarka O-lag

47:22

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

47:33

+0:11

3.

Mads Fornes

NTNUI

50:05

+2:43

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Wettergren

Fossum IF

47:48

+0:00

2.

Ivar Seierstad

GeoFORM

56:00

+8:12

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

55:16

+0:00

2.

Lars Grande

FBI

1:02:13

+6:57

3.

Johan Mygland

TPWB

1:11:40

+16:24

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

41:31

+0:00

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

55:44

+14:13

3.

Dag Wang

Lillomarka O-lag

57:01

+15:30

4.

Uno Hanslien

Bilpost

1:02:50

+21:19

5.

Frode Kamsvåg

Tyrving, IL

1:03:18

+21:47

6.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:05:47

+24:16

DSQ

Lars Kryger

Gabler

43:11

41

DSQ

Odd Arne Lian

KolL

50:26

36

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

36:24

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

41:08

+4:44

3.

Øystein Kildahl

AHS

47:47

+11:23

4.

Per Kaarby

Overtoppen

51:56

+15:32

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes

52:56

+16:32

6.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

58:59

+22:35

7.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:12:15

+35:51

DSQ

Tom Rådahl

Tyrving, IL

1:05:25

36

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Sannes

Geodata

39:59

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

44:42

+4:43

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

51:26

+11:27

4.

Knut Bjarnr Sætre

Bærum kom.

56:15

+16:16

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

56:33

+16:34

6.

Paal W Hanssen

BDO

58:27

+18:28

7.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:09:08

+29:09

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

32:50

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

37:25

+4:35

3.

Per Magnus

FHI

49:55

+17:05

4.

Reidar Kierulf

RKP

1:00:37

+27:47

5.

Bjørn Rossow

Thales

1:02:42

+29:52

6.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

1:03:35

+30:45

Innsendt korrigert klubb

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal

39:19

+0:00

2.

Per Haugen

NEDERMAN

50:50

+11:31

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

59:59

+20:40

4.

Kaare Solhjell

Privat

1:18:32

+39:13

DSQ

Karl Gustavsen

Østmarka OK

49:01

50 34 51 43 46 47 48 49

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:27

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

50:17

+0:50

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

50:30

+1:03

4.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:00:44

+11:17

5.

Roar Gudding

VET BIL

1:01:46

+12:19

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:02:07

+12:40

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:14:59

+25:32

8.

Arne Øfsthus

Fugro

1:15:49

+26:22

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:20:18

+30:51

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:23:27

+34:00

11.

Leif Bråten

Heming Orientering

1:29:37

+40:10

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

59:11

47 48 49 100

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Arrang

Oddvar Hagen

Thales BIL

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

58:29

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Årstad IL

1:27:36

+29:07

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:29:38

+31:09

4.

Knut Hangerås

GEOFORM

2:10:18

+1:11:49

5.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

2:19:15

+1:20:46

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Rådahl

Tyrving, IL

43:41

+0:00

2.

Odin Fagervik

Thales BIL

53:02

+9:21

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

45:56

+0:00

2.

Hege Wang

Lillomarka O-lag

51:50

+5:54

3.

Hans Kristian Jorde

Ass-Jakobsen BIL

52:46

+6:50

4.

Claus Fritzner

KongsBERG

57:45

+11:49

5.

Marit Stubø Jorde

SImonsen Vogt Wiig

1:14:40

+28:44

DSQ

Helle Hunseid

Tyrving, IL

33:27

34 51 43 46 47 48 49 100

DSQ

Ingrid Wang

Nydalens Skiklub

59:29

46 47 48 49 100

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bøch Høyer

Fossum IF

53:36

+0:00

2.

Erik Sauar

KolL

56:20

+2:44

3.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:08:51

+15:15

4.

Torstein Schelle

Armada

1:12:10

+18:34

5.

Martim Åm

PRIVAT

1:53:12

+59:36

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Myrvold

Fossum IF

49:51

+0:00

2.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

51:41

+1:50

3.

Alain Ferber

FBI

1:12:56

+23:05

4.

Rune Hultgreen

RAVN

1:14:57

+25:06


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 august 2019, 07:46:28

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

97

Antall startet:

97