Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 10 Geitfjellet 15. august 2019

Arrangør: Trondheim kommune byutvikling. Ansvarlig: Richard Liodden Sanders. Løypelegger: Sigurd Bjørke. Medarrangører: Øyvin Sæther og Solveig Sanders.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Gjest

40:44

+0:00

16:58

korriger

2.

Egil Repvik

Gjest

42:13

+1:29

17:35

korriger

3.

Reidar Ottem

Gjest

44:14

+3:30

18:25

korriger

4.

Rune M. Holt

NTNU

49:25

+8:41

20:35

korriger

5.

Reinold Ellingsen

NTNU

55:39

+14:55

23:11

korriger

6.

Magne Rø

St Olav

58:23

+17:39

24:19

korriger

7.

Lina Sandquist

NTNU

59:10

+18:26

24:39

korriger

8.

Kirsti Næss

Gjest

1:01:56

+21:12

25:48

korriger

9.

Kjell Atle Strande

Gjest

1:02:52

+22:08

26:11

korriger

10.

Anne Furuholt

Gjest

1:03:32

+22:48

26:28

korriger

11.

Judit Sandquist

SINTEF

1:04:35

+23:51

26:54

korriger

12.

Jens Øystein Gjersvold

Gjest

1:04:37

+23:53

26:55

korriger

13.

Kjersti Tannvik

Gjest

1:04:44

+24:00

26:58

korriger

14.

Atle Mørk

NTNU

1:06:18

+25:34

27:37

korriger

15.

Ingeborg Berg

NTNU

1:07:46

+27:02

28:14

korriger

16.

Mario Ditaranto

SINTEF

1:12:38

+31:54

30:15

korriger

17.

Berit Grande

Uninett

1:14:25

+33:41

31:00

korriger

18.

Sverre Torp

St Olav

1:21:54

+41:10

34:07

korriger

DSQ

Amund Stenseth

Gjest

1:02

korriger

42 38 39 36 47 31

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

56:49

korriger

39

DSQ

Arnfinn Emdal

NTNU

1:27:52

korriger

47 31

DSQ

Anne Stenseth

St Olav

1:31:49

korriger

47 31

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Gjest

38:32

+0:00

10:24

korriger

2.

Fredrik Persson

Gjest

39:27

+0:55

10:39

korriger

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

40:34

+2:02

10:57

korriger

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

47:16

+8:44

12:46

korriger

5.

Harald Oftedal

Equinor

48:22

+9:50

13:04

korriger

6.

Eivind Lona

SINTEF

49:25

+10:53

13:21

korriger

7.

Petter Andreas Lona

Gjest

50:46

+12:14

13:43

korriger

8.

Helge Rustad

SINTEF

54:58

+16:26

14:51

korriger

9.

Kyrre Auran

Gjest

56:09

+17:37

15:10

korriger

10.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

56:30

+17:58

15:16

korriger

11.

Erik Horghagen

Gjest

58:44

+20:12

15:52

korriger

12.

Beth Carlsen

Gjest

58:58

+20:26

15:56

korriger

13.

Frode Stensrud

Gjest

59:19

+20:47

16:01

korriger

14.

Edgar Furuholt

Gjest

59:51

+21:19

16:10

korriger

15.

Klaus Livik

Powel

1:00:17

+21:45

16:17

korriger

16.

Svein Hove

Gjest

1:01:57

+23:25

16:44

korriger

17.

Tore Heggem

Gjest

1:02:59

+24:27

17:01

korriger

18.

Nils Olav Vennevik

Gjest

1:08:42

+30:10

18:34

korriger

19.

Tore Fornes

Gjest

1:08:59

+30:27

18:38

korriger

20.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:09:10

+30:38

18:41

korriger

21.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:09:31

+30:59

18:47

korriger

22.

Per Bjørgum

Politiet

1:11:05

+32:33

19:12

korriger

175

23.

Håvard Rekstad

NTNU

1:12:57

+34:25

19:42

korriger

24.

Øistein Åsmul

Gjest

1:14:12

+35:40

20:03

korriger

25.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:14:20

+35:48

20:05

korriger

26.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:16:24

+37:52

20:38

korriger

27.

Jan Kåre Vatne

Gjest

1:20:12

+41:40

21:40

korriger

28.

Olav Kvittem

Uninett

1:23:46

+45:14

22:38

korriger

29.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:24:11

+45:39

22:45

korriger

30.

Jon Olaussen

NTNU

1:24:12

+45:40

22:45

korriger

31.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:25:59

+47:27

23:14

korriger

32.

Eli Ringdalen

SINTEF

1:30:26

+51:54

24:26

korriger

33.

Ivar Kjøsnes

Equinor

1:31:49

+53:17

24:48

korriger

34.

Maj-Lis Rønning

NTNU

1:33:42

+55:10

25:19

korriger

35.

Hilde Nestvold

Gjest

1:34:03

+55:31

25:25

korriger

36.

Catharina Davies

NTNU

1:38:13

+59:41

26:32

korriger

37.

Sina Akolk

Gjest

2:11:54

+1:33:22

35:38

korriger

DSQ

Nina Reitan

Gjest

47:13

korriger

45 34 46 31 175

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Gjest

49:12

+0:00

9:16

korriger

2.

Roar Skulbørstad

Gjest

52:23

+3:11

9:53

korriger

3.

Kristian Stensrud

Gjest

55:47

+6:35

10:31

korriger

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

55:53

+6:41

10:32

korriger

5.

Jostein Mårdalen

NTNU

56:58

+7:46

10:44

korriger

6.

Leif Arne Schei

Gjest

59:31

+10:19

11:13

korriger

7.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:01:53

+12:41

11:40

korriger

8.

Thomas Berge Mjølhus

Gjest

1:03:11

+13:59

11:55

korriger

9.

Eivind Olsen

Gjest

1:07:03

+17:51

12:39

korriger

10.

Per Didrik Nonstad

Equinor

1:07:39

+18:27

12:45

korriger

11.

Inge Nørstebø

Gjest

1:10:05

+20:53

13:13

korriger

12.

Jørgen Longva

Gjest

1:10:47

+21:35

13:21

korriger

13.

Terje Berg

Statkraft

1:11:32

+22:20

13:29

korriger

14.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:13:50

+24:38

13:55

korriger

15.

Truls Ryum

NTNU

1:15:45

+26:33

14:17

korriger

16.

Kasper Schei

NTNU

1:17:00

+27:48

14:31

korriger

17.

Terje Kanstad

NTNU

1:22:32

+33:20

15:34

korriger

18.

Mette Resell Nolte

Gjest

1:31:58

+42:46

17:21

korriger

19.

Trygve Reitan

Equinor

1:32:23

+43:11

17:25

korriger

20.

Sebastian Blasius

Gjest

1:47:54

+58:42

20:21

korriger

21.

Robert Strøm

Gjest

3:27:21

+2:38:09

39:07

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 august 2019, 22:05:32

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81