Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2019OG karusellen langkonkurranse 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OG-Karusell - 5 2019 21. august 2019

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

36:53

+0:00

6:42

korriger

2.

Audun Bakk

Melhus IL

51:43

+14:50

9:24

korriger

3.

Tore Kanestrøm

Børsa-Orkanger

1:03:45

+26:52

11:35

korriger

DSQ

Torleif Syrstad

IL Leik

korriger

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

41:40

+0:00

10:09

korriger

2.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

50:12

+8:32

12:14

korriger

3.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

55:49

+14:09

13:36

korriger

4.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger IF

1:02:43

+21:03

15:17

korriger

5.

Trond Erik Krogstad

OL Gaula

1:50:42

+1:09:02

27:00

korriger

150

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

IL Leik

34:30

+0:00

11:30

korriger

2.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger IF

34:46

+0:16

11:35

korriger

3.

Tone Almås

IL Leik

35:10

+0:40

11:43

korriger

4.

Eivind Næve

IL Leik

35:29

+0:59

11:49

korriger

5.

Hege S Melhuus

Melhus IL

37:36

+3:06

12:32

korriger

6.

Svein Olav Åmot

IL Leik

39:42

+5:12

13:14

korriger

7.

Hallgeir Øian

OL Gaula

41:03

+6:33

13:41

korriger

8.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

41:07

+6:37

13:42

korriger

9.

Ole Blækkan

IL Leik

49:30

+15:00

16:30

korriger

10.

John Lerli

Melhus IL

54:02

+19:32

18:00

korriger

11.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

57:35

+23:05

19:11

korriger

12.

Ole Hjulstad

Melhus IL

58:44

+24:14

19:34

korriger

13.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

1:07:29

+32:59

22:29

korriger

14.

Halvard Kjønli

Børsa-Orkanger IF

1:10:19

+35:49

23:26

korriger

15.

Trine Aas

Melhus IL

1:13:08

+38:38

24:22

korriger

16.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:42:21

+1:07:51

34:07

korriger

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

33:36

+0:00

13:26

korriger

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

38:22

+4:46

15:20

korriger

3.

Elfrid By

Børsa-Orkanger IF

38:35

+4:59

15:26

korriger

4.

Eivind Bakk

Melhus IL

39:26

+5:50

15:46

korriger

5.

Kjell Sølberg

IL Leik

40:16

+6:40

16:06

korriger

6.

OLA Grendal

Børsa-Orkanger IF

40:55

+7:19

16:22

korriger

7.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

41:09

+7:33

16:27

korriger

8.

Ingrid Opedal

Melhus IL

41:14

+7:38

16:29

korriger

9.

Trine Sunnset

Melhus IL

42:04

+8:28

16:49

korriger

10.

Inger H Bakken

IL Leik

43:30

+9:54

17:24

korriger

11.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

46:39

+13:03

18:39

korriger

12.

Kristin Lerli

Melhus IL

48:16

+14:40

19:18

korriger

13.

Esten Bakken

OL Gaula

50:36

+17:00

20:14

korriger

174

14.

Ingrid Rønning

Melhus IL

53:37

+20:01

21:26

korriger

15.

Elias Brodal

OL Gaula

1:00:22

+26:46

24:08

korriger

15.

Oliver Ljøkjel

OL Gaula

1:00:22

+26:46

24:08

korriger

DSQ

Hanna Øyan

OL Gaula

1:23:41

korriger

147

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Sundet

IL Leik

17:53

+0:00

9:56

korriger

2.

Malin Sundet

IL Leik

18:12

+0:19

10:06

korriger

3.

Sigurd Rønning

Melhus IL

18:43

+0:50

10:23

korriger

4.

Johannes Lerli

Melhus IL

19:15

+1:22

10:41

korriger

5.

Martin Melhuus

Melhus IL

24:40

+6:47

13:42

korriger

6.

Ola Neraune

Børsa-Orkanger IF

28:03

+10:10

15:35

korriger

7.

Erik Prestmo

Melhus IL

29:49

+11:56

16:33

korriger

8.

Kari Moa Solstad

Børsa-Orkanger IF

31:01

+13:08

17:13

korriger

9.

Sigurd Schrøder

Melhus IL

33:18

+15:25

18:30

korriger

10.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

34:16

+16:23

19:02

korriger

11.

Ingrid Prestmo

Melhus IL

34:19

+16:26

19:03

korriger

12.

Hanne Døhl

Melhus IL

34:27

+16:34

19:08

korriger

13.

Håvard Bakken

OL Gaula

38:01

+20:08

21:07

korriger

14.

Åse Høgsteggen

IL Leik

42:05

+24:12

23:22

korriger

15.

Vibeke Ludvigsen

IL Leik

44:26

+26:33

24:41

korriger

DSQ

Erik Bakk

Melhus IL

6:40

korriger

155 40 39 173 174 171 150

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Bellingmo

OL Gaula

40:26

25:16

korriger

156

Ane Stensås

OL Gaula

40:31

25:19

korriger

Bjørg Krognes

IL Leik

30:09

18:50

korriger

Kristen Sølberg Sundet

IL Leik

25:35

15:59

korriger

Arve Sundet

IL Leik

25:23

15:51

korriger

Kristin Sølberg

IL Leik

17:12

10:45

korriger

Stine Næve

IL Leik

20:07

12:34

korriger

Gjenny Rønning

Melhus IL

37:05

23:10

korriger

Erlend Schrøder

Melhus IL

24:56

15:35

korriger

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisle Berg

IL Leik

39:44

+0:00

13:14

korriger

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Bakken

OL Gaula

31:58

+0:00

12:47

korriger

2.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

36:27

+4:29

14:34

korriger

Klasse: Gul Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Windseth

Melhus IL

6:43

+0:00

3:43

korriger

2.

Henriette Bakken

IL Leik

26:21

+19:38

14:38

korriger

3.

Eli Aasland

Melhus IL

28:49

+22:06

16:00

korriger

4.

Anita Døhl

Melhus IL

28:56

+22:13

16:04

korriger

5.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

29:54

+23:11

16:36

korriger

6.

Andrea Ludvigsen

IL Leik

43:19

+36:36

24:03

korriger

7.

Siv Høgsteggen

IL Leik

44:14

+37:31

24:34

korriger

Klasse: Blå Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

Freidig

58:58

+0:00

10:43

korriger

Klasse: Rød Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Wing OK

40:45

+0:00

9:56

korriger

Klasse: Grønn Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Trollelg

41:55

+0:00

13:58

korriger

2.

Maj-Lis Rønning

Freidig

1:08:47

+26:52

22:55

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2019, 20:58:06

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81