Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2019Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 8, Jamtkneppet 21. august 2019

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

26:09

korriger

Vilhelmas Urbanas

Frol IL

25:10

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

25:57

korriger

Joar Munkeby

Frol IL

25:30

korriger

Sigrid Skavhaug

Frol IL

25:54

korriger

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

30:43

korriger

Kristian Alstad

Frol IL

26:07

korriger

Odd Anders Alstad

Frol IL

26:44

korriger

Sander Matberg

Frol IL

24:56

korriger

96

Lene Jacobsen

Frol IL

30:45

korriger

Mathias Jacobsen

Frol IL

24:51

korriger

96

Albert Jacobsen

Frol IL

34:59

korriger

Serina Skjulsvik

Frol IL

24:02

korriger

Henrik Alstad

Frol IL

23:17

korriger

Otelie Lian Strand

Frol IL

34:58

korriger

TIRIL gudding

Frol IL

42:04

korriger

Olav Øfsti

Frol IL

23:46

korriger

Birgitte Øfsti

OK Skøynar

26:36

korriger

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

26:09

korriger

Linnea Ness-Jensen

Frol IL

18:04

korriger

Maja Strandholmen

Frol IL

18:08

korriger

Innsendt korrigert klubb

Trym Ness Jensen

Frol IL

22:12

korriger

Innsendt korrigert klubb

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

26:12

korriger

Vilhelmas Urbanas

Frol IL

14:31

korriger

Kristina Ukkelberg

Frol IL

25:03

korriger

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

15:09

+0:00

korriger

2.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

18:01

+2:52

korriger

3.

Brage Reinås

Frol IL

20:46

+5:37

korriger

4.

Johannes Alstad

Frol IL

20:59

+5:50

korriger

5.

Gustavas Urbonas

Frol IL

24:37

+9:28

korriger

6.

Selma Skjulsvik

Frol IL

26:05

+10:56

korriger

7.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

32:50

+17:41

korriger

7.

Hege Berg

Frol IL

32:50

+17:41

korriger

9.

Astrid Svendgård

Frol IL

32:56

+17:47

korriger

10.

Håkon Heming

Skøynar

32:57

+17:48

korriger

11.

Odd Gunnar Berg

Frol IL

32:59

+17:50

korriger

12.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

34:31

+19:22

korriger

13.

Nora Hemming

Frol IL

34:33

+19:24

korriger

14.

Charlotte Ertsås

Frol IL

34:36

+19:27

korriger

15.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

34:40

+19:31

korriger

16.

Daniel Alstad

Frol IL

34:46

+19:37

korriger

17.

Selma Langøygard

Frol IL

34:48

+19:39

korriger

18.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

40:00

+24:51

korriger

19.

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

43:20

+28:11

korriger

20.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

43:47

+28:38

korriger

21.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

46:44

+31:35

korriger

22.

Tove Engan

Frol IL

46:47

+31:38

korriger

23.

Grethe Smestad

Frol IL

47:15

+32:06

korriger

24.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

56:34

+41:25

korriger

25.

Trygve Skavhaug

Frol IL

56:44

+41:35

korriger

84

26.

Else Sirum

Frol IL

56:49

+41:40

korriger

DSQ

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

31:26

korriger

92 93

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skei

Frol IL

51:57

+0:00

korriger

DSQ

Tom Rune Iversen

Frol IL

1:28:04

korriger

136 137 138

DSQ

Sander Salater Iversen

Frol IL

1:28:05

korriger

136 137 138

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Berit Ressem

Frol IL

35:19

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

38:06

+0:00

korriger

2.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

38:56

+0:50

korriger

3.

Vidar Venås

Frol IL

45:38

+7:32

korriger

4.

Ole A Hustad

Frol IL

47:29

+9:23

korriger

5.

Magnhild Forseth

Frol IL

48:36

+10:30

korriger

6.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

49:39

+11:33

korriger

7.

Harald Bakken

Frol IL

49:41

+11:35

korriger

8.

Sverre Matberg

Frol IL

52:15

+14:09

korriger

9.

Hans Lund

Frol IL

54:15

+16:09

korriger

10.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

54:38

+16:32

korriger

11.

Ivar Reinås

Frol IL

1:00:25

+22:19

korriger

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

1:00:59

+22:53

korriger

13.

Jostein Nordvoll

Frol IL

1:05:09

+27:03

korriger

13.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

1:05:09

+27:03

korriger

15.

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:06:45

+28:39

korriger

16.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

1:07:30

+29:24

korriger

17.

Atle Bakken

Frol IL

1:13:35

+35:29

korriger

18.

Mia Reinås

Frol IL

1:33:00

+54:54

korriger

19.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:33:01

+54:55

korriger

20.

Benedek pap-tangen

Frol IL

1:53:46

+1:15:40

korriger

DSQ

Torbjørn Sirum

Frol IL

55:42

korriger

146 147 137 145

DSQ

Marianne Langøygard

Frol IL

56:26

korriger

147

DSQ

Fritjof Sandstad

Frol IL

59:25

korriger

146

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

45:53

+0:00

korriger

2.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

50:50

+4:57

korriger

3.

Robert Ressem

Frol IL

53:00

+7:07

korriger

4.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

53:35

+7:42

korriger

5.

Arne Grevskott

Frol IL

53:42

+7:49

korriger

6.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

59:36

+13:43

korriger

7.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:00:52

+14:59

korriger

8.

Sondre Lomsdal

Frol IL

1:02:03

+16:10

korriger

9.

Magnus Alstad

Frol IL

1:14:32

+28:39

korriger

DSQ

Jonny Sundsvik

Frol IL

16:05

korriger

148 149 150 151 162 163 164 145 91 96

DSQ

Marte Skoglund

Frol IL

41:55

korriger

150 151 162 163 164 145 91 96

DSQ

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

1:08:36

korriger

150 151 162 163 164 145

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

46:14

+0:00

korriger

2.

Tobias Alstad

Frol IL

59:51

+13:37

korriger

3.

Herman Leithe

Frol IL

1:20:29

+34:15

korriger

4.

Jo Langøygard

Frol IL

1:32:39

+46:25

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2019, 21:58:08

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95