Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Melhus O6`er 2019Dataeksport
Brikkesys.no

MIL - O`6er løp 4 Lomtjønna 28. august 2019

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sunniva Preisig Motrø

Melhus IL

15:13

10:08

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

22:57

15:18

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

20:03

13:22

Klasse: 2C Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Aasland

Melhus IL

34:54

+0:00

15:10

2.

Anita Døhl

Melhus IL

35:55

+1:01

15:36

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

37:49

+2:55

16:26

4.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

42:53

+7:59

18:38

5.

Erik Prestmo

Melhus IL

42:59

+8:05

18:41

6.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

43:21

+8:27

18:50

7.

Ingrid Opedal

Melhus IL

43:56

+9:02

19:06

8.

Trine Sunnset

Melhus IL

48:46

+13:52

21:12

131 70 72 73 111 133 130 114

9.

Signe Holm Klemmetvoll

Melhus IL

59:40

+24:46

25:56

10.

Frank Egil Holm

Melhus IL

59:41

+24:47

25:56

11.

Mona Windseth

Melhus IL

1:01:47

+26:53

26:51

DSQ

Kristin Lerli

Melhus IL

1:07:38

123 124 114 113 106

Klasse: D -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Trondvold

Melhus IL

38:45

+0:00

16:50

2.

Hanne Døhl

Melhus IL

39:09

+0:24

17:01

3.

Ingrid Prestmo

Melhus IL

42:34

+3:49

18:30

Klasse: D 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Trine Aas

Melhus IL

1:23:18

111 133 130 113 114

Klasse: D 35-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Hege S Melhuus

Melhus IL

Klasse: H -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

44:53

+0:00

19:30

2.

Erik Bakk

Melhus IL

59:42

+14:49

25:57

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

43:47

+0:00

12:30

Klasse: H 17-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

42:25

+0:00

9:51

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

46:16

+3:51

10:45

Klasse: H 50-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Preisig

Melhus IL

46:49

+0:00

13:22

2.

John Lerli

Melhus IL

54:24

+7:35

15:32

3.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:05:08

+18:19

18:36

Klasse: 3B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:03:57

+0:00

18:16

Klasse: 4,5A/B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Wing OK

46:49

+0:00

10:53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2019, 22:24:37

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

30

Antall startet:

30