Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Linus Fossum Malmring | Freidig | 0:00 | korriger | ||||||
Sanna Dalsaune Thun | Freidig | 15:01 | 15:58 | korriger | |||||
Filip Leonard Nolte | Freidig | 0:00 | korriger | ||||||
Clara Leroyer | Freidig | 0:00 | korriger | ||||||
Vilde Haaland | Wing OK | 0:00 | korriger | ||||||
Sverre Nordgård Leiren | Byåsen IL | 0:00 | korriger | ||||||
Isabella Chemis | Noteam | 26:28 | 28:09 | korriger | |||||
DNS | Peter Jøsang With | Wing OK | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingeborg Kolstad | Wing OK | 10:58 | +0:00 | 7:01 | korriger | |||
2. | Johanna Rosling | Stjørdals-Blink Orientering | 11:05 | +0:07 | 7:06 | korriger | |||
3. | Annika Lund Eikrem | Freidig | 12:18 | +1:20 | 7:53 | korriger | |||
4. | Vilde Nordgård Leiren | Byåsen IL | 13:22 | +2:24 | 8:34 | korriger | |||
5. | Emma Imsland | Wing OK | 13:25 | +2:27 | 8:36 | korriger | |||
6. | Maia Ruano Strand | Wing OK | 14:23 | +3:25 | 9:13 | korriger | |||
7. | Guro Haaland | Wing OK | 16:07 | +5:09 | 10:19 | korriger | |||
8. | Saga Melbye-Berg | Wing OK | 17:04 | +6:06 | 10:56 | korriger | |||
DNS | Eline Jøsang With | Wing OK | korriger | ||||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigrid Haugskott | OL Trollelg | 14:10 | +0:00 | 6:21 | korriger | |||
2. | Eline Andrea Vaeng Bernhardsen | IL BUL-Tromsø | 14:37 | +0:27 | 6:33 | korriger | |||
3. | Malin Nordgård Leiren | Byåsen IL | 15:08 | +0:58 | 6:47 | korriger | |||
4. | Astrid Elida Vaeng Bernhardsen | IL BUL-Tromsø | 15:32 | +1:22 | 6:57 | korriger | |||
5. | Marita Aske | Freidig | 16:28 | +2:18 | 7:23 | korriger | |||
6. | Nora Halvorsen | Freidig | 16:29 | +2:19 | 7:23 | korriger | |||
7. | Solveig Louise Nissen | Freidig | 16:34 | +2:24 | 7:25 | korriger | |||
8. | Lina Storler Snøfugl | Freidig | 16:39 | +2:29 | 7:27 | korriger | |||
9. | Hanna Lindqvist | Östersunds OK | 16:40 | +2:30 | 7:28 | korriger | |||
10. | Maria Strømdal Wik | Freidig | 16:43 | +2:33 | 7:29 | korriger | |||
11. | Tora Kittilsen | Freidig | 17:35 | +3:25 | 7:53 | korriger | |||
12. | Juni Hagelid Norheim | Freidig | 17:50 | +3:40 | 7:59 | korriger | |||
13. | Guro Schjølberg | Tynset IF | 18:44 | +4:34 | 8:24 | korriger | |||
14. | Ane Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 20:28 | +6:18 | 9:10 | korriger | |||
15. | Una Kittilsen | Freidig | 20:42 | +6:32 | 9:16 | korriger | |||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mathea Spets Storhov | Freidig | 13:57 | +0:00 | 5:48 | korriger | |||
2. | Anna Aurora Nolte | Freidig | 14:23 | +0:26 | 5:59 | korriger | |||
3. | Ane Malene Kolstad | Freidig | 15:04 | +1:07 | 6:16 | korriger | |||
4. | Vilde Talgø-Kristiansen | Freidig | 18:06 | +4:09 | 7:32 | korriger | |||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lene Berg Hanssen | Byåsen IL | 17:40 | +0:00 | 6:00 | korriger | |||
2. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 17:53 | +0:13 | 6:04 | korriger | |||
3. | Frida Haugskott | OL Trollelg | 18:29 | +0:49 | 6:17 | korriger | |||
4. | Marlin Haavengen | Kongsberg OL | 19:09 | +1:29 | 6:30 | korriger | |||
5. | Mari Angell-Petersen | Freidig | 20:04 | +2:24 | 6:49 | korriger | |||
6. | Helene Eger | Kongsberg OL | 20:44 | +3:04 | 7:03 | korriger | |||
7. | Triin Jäädmaa | NTNUI | 20:53 | +3:13 | 7:06 | korriger | |||
8. | Eva Tesarova | Wing OK | 21:02 | +3:22 | 7:09 | korriger | |||
9. | Vibeke Kvistad Dengerud | Steinkjer OK | 21:40 | +4:00 | 7:22 | korriger | |||
10. | Maria Kristina Dovåker Liss | Östersunds OK | 21:52 | +4:12 | 7:26 | korriger | |||
11. | Line Hovdenak Lyng | Nidarøst OK | 22:15 | +4:35 | 7:34 | korriger | |||
12. | Stine Aune | Nidarøst OK | 22:59 | +5:19 | 7:49 | korriger | |||
13. | Therese Sæbø Vik | Sandnes IL (Rogaland) | 23:47 | +6:07 | 8:05 | korriger | |||
14. | Helena Ã…sberg | NTNUI | 24:30 | +6:50 | 8:20 | korriger | |||
15. | Anna Wikström | IFK Mora OK | 29:13 | +11:33 | 9:56 | korriger | |||
DSQ | Hanna Sunnerheim Sjöberg | Östersunds OK | korriger | ||||||
DNS | Camilla Hengebøl | Frol IL | korriger | ||||||
DNS | Kristin Høydalsvik Wells | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gøril Eide | Byåsen IL | 15:09 | +0:00 | 6:18 | korriger | |||
2. | Margot Bolstad Lynum | Freidig | 15:47 | +0:38 | 6:34 | korriger | |||
3. | Randi Lillealtern | Freidig | 16:12 | +1:03 | 6:45 | korriger | |||
4. | Mette Resell Nolte | Freidig | 16:45 | +1:36 | 6:58 | korriger | |||
5. | Tina Strømdal Wik | Freidig | 18:00 | +2:51 | 7:30 | korriger | |||
6. | Ingvil Snøfugl | Freidig | 20:43 | +5:34 | 8:37 | korriger | |||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tone Almås | IL Leik | 16:25 | +0:00 | 6:50 | korriger | |||
2. | Hilde Forbord | Malvik IL | 18:15 | +1:50 | 7:36 | korriger | |||
3. | Hege Solhjem Melhuus | Melhus IL | 18:23 | +1:58 | 7:39 | korriger | |||
4. | Elisabeth Sæthre | Freidig | 18:32 | +2:07 | 7:43 | korriger | |||
5. | Torunn Spets Storhov | Freidig | 18:58 | +2:33 | 7:54 | korriger | |||
6. | Tove Heimdal | Konnerud IL | 19:47 | +3:22 | 8:14 | korriger | |||
7. | Sigrid Melkild | Freidig | 20:03 | +3:38 | 8:21 | korriger | |||
8. | Mai Iren Almås | IL Leik | 21:48 | +5:23 | 9:05 | korriger | |||
9. | Ã…se Rita Ellingsen | Wing OK | 22:02 | +5:37 | 9:10 | korriger | |||
10. | Susanna Brynhildsen | Wing OK | 25:00 | +8:35 | 10:25 | korriger | |||
Brutt | Lina Jasulaityte | OLifant | korriger | ||||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ruth Schmid | OL Trollelg | 23:47 | +0:00 | 11:32 | korriger | |||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mathias Leroyer | Freidig | 7:49 | +0:00 | 5:00 | korriger | |||
2. | Anders Berge Mjølhus | OL Trollelg | 8:39 | +0:50 | 5:32 | korriger | |||
3. | Dagfinn Stenvik | Byåsen IL | 9:44 | +1:55 | 6:14 | korriger | |||
4. | Simon Lindqvist | Östersunds OK | 10:55 | +3:06 | 6:59 | korriger | |||
5. | Erik Bakk | Melhus IL | 13:50 | +6:01 | 8:52 | korriger | |||
6. | Sivert Mørch | Emblem IL | 14:56 | +7:07 | 9:34 | korriger | |||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Strømdal Wik | Freidig | 12:02 | +0:00 | 5:23 | korriger | |||
2. | Alf Petter Lynum | Freidig | 14:21 | +2:19 | 6:26 | korriger | |||
3. | Ludvik Storler Snøfugl | Freidig | 14:37 | +2:35 | 6:33 | korriger | |||
4. | Tristan Halvorsen | Freidig | 14:53 | +2:51 | 6:40 | korriger | |||
5. | Håkon Hallan | OK Skøynar | 15:38 | +3:36 | 7:00 | korriger | |||
6. | Hallvard Hellevik | Freidig | 18:51 | +6:49 | 8:27 | korriger | |||
7. | Vegard Lereim Storli | Freidig | 19:04 | +7:02 | 8:33 | korriger | |||
8. | Jakob Jøsang With | Wing OK | 19:51 | +7:49 | 8:54 | korriger | |||
9. | Oskar Boström | Östersunds OK | 20:33 | +8:31 | 9:12 | korriger | |||
10. | Loke Strøm Haugsnes | Wing OK | 21:57 | +9:55 | 9:50 | korriger | |||
11. | Axel Lodin | Östersunds OK | 24:48 | +12:46 | 11:07 | korriger | |||
12. | Toste Wallskog | Östersunds OK | 28:16 | +16:14 | 12:40 | korriger | |||
DNS | Jonatan Green | Östersunds OK | korriger | ||||||
DNS | Magnus Alstad | Frol IL | korriger | ||||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Martin Vehus Skjerve | Verdal OK | 13:20 | +0:00 | 4:54 | korriger | |||
2. | Vetle Grønvik Ekra | Freidig | 13:35 | +0:15 | 4:59 | korriger | |||
3. | Iver Dalsaune Thun | Freidig | 14:54 | +1:34 | 5:28 | korriger | |||
4. | Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | 14:55 | +1:35 | 5:29 | korriger | |||
5. | Kasper Sæterhaug Knudsen | Freidig | 15:48 | +2:28 | 5:48 | korriger | |||
6. | Petter Andreas Lona | Wing OK | 15:50 | +2:30 | 5:49 | korriger | |||
7. | Vemund Mølnvik | Freidig | 16:11 | +2:51 | 5:56 | korriger | |||
8. | Emil Grønli | Freidig | 16:44 | +3:24 | 6:09 | korriger | |||
9. | August Hopstad Nykvist | Wing OK | 16:54 | +3:34 | 6:12 | korriger | |||
10. | Erlend Aune | Byåsen IL | 17:56 | +4:36 | 6:35 | korriger | |||
11. | Sverre Hellevik | Freidig | 20:11 | +6:51 | 7:25 | korriger | |||
12. | Tord Romundstad | Nidarøst OK | 21:58 | +8:38 | 8:04 | korriger | |||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mattis Holt | Freidig | 15:03 | +0:00 | 4:46 | korriger | |||
2. | Styrk Hundseid Kamsvåg | Tyrving IL | 15:45 | +0:42 | 5:00 | korriger | |||
3. | Øystein Kvaal Østerbø | Bækkelagets SK | 15:50 | +0:47 | 5:01 | korriger | |||
4. | Anders Haugskott | OL Trollelg | 15:52 | +0:49 | 5:02 | korriger | |||
5. | Jørgen Baklid | Konnerud IL | 16:01 | +0:58 | 5:05 | korriger | |||
6. | Carl Petter Lyngen | Frol IL | 16:03 | +1:00 | 5:05 | korriger | |||
7. | Øyvind Wiggen | Byåsen IL | 16:21 | +1:18 | 5:11 | korriger | |||
8. | Jan Schmid | OL Trollelg | 16:23 | +1:20 | 5:12 | korriger | |||
9. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 16:32 | +1:29 | 5:14 | korriger | 60 | ||
9. | Tobias Alstad | Frol IL | 16:32 | +1:29 | 5:14 | korriger | |||
11. | Johan Christie Ørke | Stavanger Orienteringsklubb | 16:59 | +1:56 | 5:23 | korriger | |||
12. | Oskar Andrén | IL Leik | 17:00 | +1:57 | 5:23 | korriger | |||
13. | Olav Andreas Remmen | OL Trollelg | 17:56 | +2:53 | 5:41 | korriger | |||
14. | David Runde | Kristiansand OK | 18:07 | +3:04 | 5:45 | korriger | |||
15. | Håkon Sæternes | Byåsen IL | 18:09 | +3:06 | 5:45 | korriger | |||
16. | Håvard Vaeng Bernhardsen | IL BUL-Tromsø | 18:37 | +3:34 | 5:54 | korriger | |||
17. | Anders Gjølstad Røhnebæk | Brandval/Kongsvinger OK | 19:14 | +4:11 | 6:06 | korriger | 35 | ||
18. | Hallvar Hallan | OK Skøynar | 19:35 | +4:32 | 6:13 | korriger | |||
19. | Håvard Veie | OK Skøynar | 19:51 | +4:48 | 6:18 | korriger | |||
20. | Eskil Frischknecht | Alta OL | 20:42 | +5:39 | 6:34 | korriger | |||
21. | Frank Sandberg | Flyfemkamp | 21:30 | +6:27 | 6:49 | korriger | |||
22. | Johannes Langaas | Nidarøst OK | 21:47 | +6:44 | 6:54 | korriger | |||
23. | Brage Asplem | Freidig | 22:12 | +7:09 | 7:02 | korriger | |||
24. | Halvor Melkild | NTNUI | 22:16 | +7:13 | 7:04 | korriger | |||
25. | Nikolai Renolen | Wing OK | 23:12 | +8:09 | 7:21 | korriger | |||
DNS | Einar Ekeland | Oddersjaa SSK | korriger | ||||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anders Danielsson | Östersunds OK | 15:56 | +0:00 | 5:51 | korriger | |||
2. | Thomas Berge Mjølhus | OL Trollelg | 16:06 | +0:10 | 5:55 | korriger | |||
3. | Lars O. Løseth | OL Trollelg | 16:50 | +0:54 | 6:11 | korriger | |||
4. | Petter Andreas Bergh | Malvik IL | 17:49 | +1:53 | 6:33 | korriger | |||
5. | Simon Lund Eikrem | Freidig | 19:17 | +3:21 | 7:05 | korriger | |||
6. | Asle Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 19:58 | +4:02 | 7:20 | korriger | |||
7. | Hans Rosling | Stjørdals-Blink Orientering | 23:29 | +7:33 | 8:38 | korriger | |||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ulf Lindqvist | Östersunds OK | 14:39 | +0:00 | 5:23 | korriger | |||
2. | Jens Even Storhov | Freidig | 15:33 | +0:54 | 5:43 | korriger | 35 | ||
3. | Agnar Renolen | Wing OK | 17:06 | +2:27 | 6:17 | korriger | |||
4. | Øystein Wiggen | Byåsen IL | 18:44 | +4:05 | 6:53 | korriger | |||
5. | Rune Stræte | Wing OK | 19:06 | +4:27 | 7:01 | korriger | |||
6. | Stein Ivar Foss | Melhus IL | 19:08 | +4:29 | 7:02 | korriger | |||
7. | Peter Carlsen | Sturla, IF | 19:40 | +5:01 | 7:13 | korriger | |||
8. | Espen Fyhn Nilsen | Stavanger Orienteringsklubb | 21:31 | +6:52 | 7:54 | korriger | |||
9. | Per Ivar Skinderhaug | Wing OK | 22:06 | +7:27 | 8:07 | korriger | |||
10. | Morten Korsvold | Wing OK | 22:51 | +8:12 | 8:24 | korriger | |||
11. | Geir Willumsen | Freidig | 24:11 | +9:32 | 8:53 | korriger | |||
DNS | Svein Erik Bratsberg | Wing OK | korriger | ||||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Geir Owren | Freidig | 17:21 | +0:00 | 7:46 | korriger | |||
2. | Eirik Vefsnmo | Byåsen IL | 17:24 | +0:03 | 7:48 | korriger | |||
3. | Tor Gjermstad | Wing OK | 18:20 | +0:59 | 8:13 | korriger | |||
4. | Jan Erik Kofoed | Nidarøst OK | 20:24 | +3:03 | 9:08 | korriger | |||
5. | Helge Rustad | Freidig | 20:35 | +3:14 | 9:13 | korriger | |||
6. | Rune M Holt | Freidig | 20:52 | +3:31 | 9:21 | korriger | |||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Olav Vennevik | Freidig | 25:28 | +0:00 | 11:25 | korriger | |||
Klasse: Direkte A | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Arild H Clausen | Freidig | 13:37 | +0:00 | 5:40 | korriger | |||
2. | Torgeir Aune | Byåsen IL | 13:51 | +0:14 | 5:46 | korriger | |||
3. | Børge Leiren | Byåsen IL | 13:59 | +0:22 | 5:49 | korriger | |||
4. | Randi Marie Mohus | Wing OK | 16:52 | +3:15 | 7:01 | korriger | |||
5. | Haakon Arnesen | Byåsen IL | 17:08 | +3:31 | 7:08 | korriger | |||
6. | Magnus Walstad | Noteam | 17:26 | +3:49 | 7:15 | korriger | |||
7. | Svenn-Ivar Svendsen | Tr. Triatlonklubb | 17:41 | +4:04 | 7:22 | korriger | |||
8. | Andrea Vanebo | Kongsberg OL | 17:52 | +4:15 | 7:26 | korriger | |||
9. | Merethe Olsen | Noteam | 18:08 | +4:31 | 7:33 | korriger | |||
10. | Gunn Tove Nordgård Leiren | Byåsen IL | 18:48 | +5:11 | 7:50 | korriger | |||
11. | Tore Heggem | Noteam | 21:32 | +7:55 | 8:58 | korriger | |||
12. | Ingerid Reinertsen | Freidig | 21:50 | +8:13 | 9:05 | korriger | |||
13. | Janne Fossum Malmring | Freidig | 29:10 | +15:33 | 12:09 | korriger | |||
14. | Åge Mohus | Bodø & Omegn IF | 33:54 | +20:17 | 14:07 | korriger | |||
DSQ | Anthony Leroyer | Freidig | 15:00 | korriger | 117 | ||||
DSQ | Turid Arnesen | Byåsen IL | 21:23 | korriger | 36 | ||||
DNS | Arild Heggeset | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: Direkte B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birgitta Hanson | Östersunds OK | 17:54 | +0:00 | 8:41 | korriger | |||
2. | Ingvild Geving Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 19:07 | +1:13 | 9:16 | korriger | |||
3. | Lina Boström | Östersunds OK | 19:32 | +1:38 | 9:28 | korriger | |||
Klasse: Direkte C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Trude Forsbak | Freidig | 11:42 | +0:00 | 7:30 | korriger | |||
2. | Jørn Norhemm | Freidig | 13:19 | +1:37 | 8:32 | korriger | |||
3. | Frøy Hagelid | Freidig | 33:41 | +21:59 | 21:35 | korriger | |||
Klasse: Student | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Thine Hestnes | Student | 22:54 | +0:00 | 14:40 | korriger | |||
DSQ | Anna Widzisz | Student | 2:21 | korriger | 142 36 73 43 118 35 60 | ||||
DNS | Mateo Gabriel Flohr Reija | NTNUI | korriger | ||||||
DNS | Julius Ott | NTNUI | korriger | ||||||
Klasse: D 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marit Storler Snøfugl | Freidig | 6:14 | +0:00 | 6:29 | korriger | |||
2. | Irene Storler Snøfugl | Freidig | 7:36 | +1:22 | 7:55 | korriger | |||
3. | Stella Boström | Östersunds OK | 8:33 | +2:19 | 8:54 | korriger | |||
4. | Ida Grønvik Kvalen | Freidig | 8:57 | +2:43 | 9:19 | korriger | |||
5. | Eira Forsbak Asplem | Freidig | 9:04 | +2:50 | 9:26 | korriger | |||
6. | Lily Alexandra Morgan | Malvik IL | 9:28 | +3:14 | 9:51 | korriger | |||
7. | Eirill Hagelid Norheim | Freidig | 13:12 | +6:58 | 13:45 | korriger | |||
DNS | Eva Amundsen | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: H 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Leo Benjamin Morgan | Malvik IL | 6:10 | +0:00 | 6:25 | korriger | |||
2. | Erlend Grønli | Freidig | 6:38 | +0:28 | 6:54 | korriger | |||
3. | Petter Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 9:02 | +2:52 | 9:24 | korriger | |||
4. | Sindre Mohus | Wing OK | 12:45 | +6:35 | 13:16 | korriger |
Sist oppdatert: | 7 september 2019, 14:37:55 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 195 |
Antall startet: | 183 |