Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim dag 3 8. september 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emelie Halvarsson

Östersunds OK

1:11:07

Thea Halvarsson

Östersunds OK

1:10:41

Sara Grande Molden

Freidig

21:40

Clara Leroyer

Freidig

40:44

48

Linus Fossum Malmring

Freidig

21:59

Jens Hallvar Nordstrand

Freidig

30:01

Berit Helgemo Furuholt

Freidig

35:02

Eivind Helgemo Furuholt

Freidig

34:59

Lina Sandquist

OL Trollelg

16:43

Lavrans Ringdalen

Freidig

50:20

Johannes H. Roald

Freidig

34:32

48 60

Sondre H. Roald

Freidig

52:24

Augus Ringdalen

Freidig

50:11

Sander Grande Molden

Freidig

28:35

Sverre Blix Prestmo

Wing OK

31:43

Clara Kvittem

Freidig

35:10

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

16:45

+0:00

2.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

17:06

+0:21

3.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

18:13

+1:28

4.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

19:53

+3:08

5.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

24:13

+7:28

6.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

24:30

+7:45

7.

Stella Boström

Östersunds OK

26:01

+9:16

DNS

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

21:05

+0:00

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

27:36

+6:31

3.

Anna Emilie Lona

Wing OK

29:50

+8:45

DNS

Annika Lund Eikrem

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

27:18

+0:00

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

29:12

+1:54

3.

Una Kittilsen

Freidig

34:48

+7:30

4.

Solveig Louise Nissen

Freidig

35:25

+8:07

5.

Astrid Elida Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

35:33

+8:15

6.

Marita Aske

Freidig

36:29

+9:11

7.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

41:05

+13:47

8.

Nora Halvorsen

Freidig

41:54

+14:36

9.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

43:31

+16:13

10.

Guro Schjølberg

Tynset IF

44:22

+17:04

11.

Tora Kittilsen

Freidig

45:01

+17:43

12.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

45:06

+17:48

13.

Eline Andrea Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

54:09

+26:51

14.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:09:03

+41:45

Avlest

Lina Storler Snøfugl

Freidig

36:42

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

31:50

+0:00

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

50:54

+19:04

3.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

1:04:16

+32:26

DSQ

Ane Malene Kolstad

Freidig

39:34

139

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

45:40

+0:00

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

53:57

+8:17

3.

Marie Line Furland

NTNUI

56:06

+10:26

4.

Pernille Katla

Fossum IF

56:58

+11:18

5.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

58:05

+12:25

6.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

1:00:56

+15:16

7.

Solveig Angell-Petersen

Freidig

1:01:05

+15:25

8.

Sunniva Omdal

NTNUI

1:01:54

+16:14

9.

Maria Kristina Dovåker Liss

Östersunds OK

1:01:58

+16:18

10.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

1:02:08

+16:28

11.

Helene Eger

Kongsberg OL

1:02:43

+17:03

12.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:03:31

+17:51

13.

Helena Åsberg

NTNUI

1:06:53

+21:13

14.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

1:07:20

+21:40

15.

Marthe Svihus

NTNUI

1:10:31

+24:51

16.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:10:48

+25:08

17.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:11:22

+25:42

18.

Therese Sæbø Vik

Sandnes IL (Rogaland)

1:32:06

+46:26

19.

Maren Viken

Byåsen IL

1:45:31

+59:51

DNS

Hanna Sunnerheim Sjöberg

Östersunds OK

DNS

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

DNS

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

DNS

Benedicte Pedersen

Sarpsborg OL

DNS

Andrine Viken

Byåsen IL

DNS

Camilla Hengebøl

Frol IL

DNS

Sunniva Morgan

Malvik IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Ulseth

Freidig

37:44

+0:00

35 60

2.

Maria Halvarsson

Östersunds OK

39:28

+1:44

3.

Marit Albinson

Freidig

43:32

+5:48

4.

Camilla Hamberg

Östersunds OK

46:10

+8:26

DSQ

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

27:57

136 139 133 114 35 60

DSQ

Tina Strømdal Wik

Freidig

49:04

139

DNS

Randi Lillealtern

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

35:19

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

36:19

+1:00

3.

Sigrid Melkild

Freidig

42:08

+6:49

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

45:49

+10:30

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

47:09

+11:50

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

51:10

+15:51

7.

Britt Laila Nilsgård

Røros IL

1:06:09

+30:50

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

11:42

+0:00

35

2.

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

12:17

+0:35

3.

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

22:22

+10:40

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

21:09

+0:00

2.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

22:20

+1:11

3.

Ole Ulseth Sylte

Freidig

25:10

+4:01

4.

Jonas Alstad

Frol IL

28:15

+7:06

5.

Emil Aleksander Nolte

Freidig

33:28

+12:19

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

21:29

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

30:57

+9:28

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

36:54

+15:25

4.

Vegard Lereim Storli

Freidig

40:23

+18:54

5.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

44:46

+23:17

6.

Hallvard Hellevik

Freidig

44:52

+23:23

7.

Tore Hamberg

Östersunds OK

48:31

+27:02

8.

Axel Lodin

Östersunds OK

50:15

+28:46

9.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

51:27

+29:58

10.

Toste Wallskog

Östersunds OK

52:24

+30:55

11.

Oskar Boström

Östersunds OK

55:05

+33:36

12.

Olle Hamberg

Östersunds OK

55:10

+33:41

13.

Håkon Hallan

OK Skøynar

55:24

+33:55

13.

Magnus Alstad

Frol IL

55:24

+33:55

15.

Jonatan Green

Östersunds OK

1:00:17

+38:48

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

38:13

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

44:42

+6:29

3.

Erlend Aune

Byåsen IL

45:55

+7:42

4.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

50:29

+12:16

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

50:48

+12:35

6.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

51:09

+12:56

7.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

52:53

+14:40

8.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

53:22

+15:09

9.

Sverre Hellevik

Freidig

1:05:45

+27:32

10.

Magne Guttvik

Wing OK

1:11:06

+32:53

11.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

1:11:11

+32:58

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

37:51

+0:00

2.

Jan Schmid

OL Trollelg

39:00

+1:09

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

43:40

+5:49

4.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

48:09

+10:18

5.

Yngve Skogstad

Frol IL

48:10

+10:19

6.

Elias Jonsson

Nydalens SK

48:53

+11:02

7.

Johan Christie Ørke

Stavanger Orienteringsklubb

48:59

+11:08

8.

Sindre Johannessen

Freidig

50:08

+12:17

8.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

50:08

+12:17

10.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

50:17

+12:26

11.

Martin Borge Heir

NTNUI

54:20

+16:29

12.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

56:16

+18:25

13.

David Runde

Kristiansand OK

56:20

+18:29

133

14.

Jørgen Fiskum

Freidig

1:01:50

+23:59

15.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:04:15

+26:24

16.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:04:52

+27:01

17.

Håkon Holstad

Freidig

1:05:17

+27:26

18.

Anders Gjølstad Røhnebæk

Brandval/Kongsvinger OK

1:05:42

+27:51

19.

Håvard Veie

OK Skøynar

1:05:45

+27:54

20.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:06:38

+28:47

21.

Eskil Frischknecht

Alta OL

1:07:34

+29:43

22.

Halvor Melkild

NTNUI

1:08:22

+30:31

23.

Vegard Vaeng Bernhardsen

NTNUI

1:13:27

+35:36

24.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:14:13

+36:22

25.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

1:14:34

+36:43

26.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:15:19

+37:28

27.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:16:48

+38:57

28.

Johan Nilsson

Östersunds OK

1:18:14

+40:23

29.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

1:23:53

+46:02

30.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:36:09

+58:18

31.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

1:42:10

+1:04:19

DSQ

Einar Ekeland

Oddersjaa SSK

11:47

106 134 133 39 115 43 36 34 140 122 141 138 4...

DSQ

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving IL

54:04

122 141

DSQ

Mattis Holt

Freidig

58:28

134

DSQ

Andreas Ramberg

Østmarka OK

1:07:49

122 141

DNS

Ola Keiserås

IL Leik

DNS

Brage Asplem

Freidig

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

30:06

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

32:42

+2:36

3.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

33:26

+3:20

4.

Eivind Lona

Wing OK

35:55

+5:49

5.

Johan Näslund

Östersunds OK

37:13

+7:07

6.

Anders Danielsson

Östersunds OK

38:10

+8:04

7.

Vegard Hansen

Byåsen IL

39:16

+9:10

8.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

40:12

+10:06

9.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

42:28

+12:22

10.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

43:17

+13:11

DNS

Lennart Hamberg

Östersunds OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

32:27

+0:00

2.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

33:14

+0:47

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

36:35

+4:08

4.

Hans Arild Skjevdal

Røros IL

37:10

+4:43

5.

Arild H Clausen

Freidig

37:15

+4:48

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

38:46

+6:19

7.

Rune Stræte

Wing OK

39:21

+6:54

8.

Jon Holstad

Freidig

40:37

+8:10

9.

Agnar Renolen

Wing OK

45:47

+13:20

10.

Peter Carlsen

Sturla, IF

45:51

+13:24

11.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

46:42

+14:15

12.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

48:36

+16:09

13.

Geir Paulsen

OL Trollelg

50:39

+18:12

14.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

55:52

+23:25

15.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:01:50

+29:23

16.

Geir Willumsen

Freidig

1:11:23

+38:56

DNS

Jostein Alvestad

Wing OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

34:30

+0:00

2.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

34:48

+0:18

3.

Helge Rustad

Freidig

37:27

+2:57

4.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

42:23

+7:53

5.

Ola Lindgren

Östersunds OK

46:55

+12:25

DSQ

Rolf Wærnes

Orkanger IF

41:59

88 106 136 139 41

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Gaute Buvik

Korgen IL

30:48

+0:00

2.

Knut Lillealtern

Freidig

35:58

+5:10

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

44:04

+13:16

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

25:42

+0:00

2.

Arild Nomeland

Byåsen IL

26:26

+0:44

3.

Pål Kittilsen

Freidig

28:28

+2:46

4.

Mathias Leroyer

Freidig

29:08

+3:26

5.

Rolf Alstad

Frol IL

31:07

+5:25

6.

Anthony Leroyer

Freidig

32:04

+6:22

7.

Fredrik Persson

Wing OK

32:40

+6:58

8.

Fredrik Sandquist

Trollelg

33:48

+8:06

9.

Mette Resell Nolte

Freidig

34:28

+8:46

10.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

34:31

+8:49

11.

Karoline Aune

Halden SK

35:09

+9:27

12.

Jan Kvilvang

Noteam

38:10

+12:28

13.

Marit Melby Jacobsen

NTNUI avd. flaska

38:22

+12:40

14.

Olle Malmring

Freidig

38:39

+12:57

15.

Trond Sletner

Freidig

41:23

+15:41

16.

Arild Heggeset

Freidig

43:51

+18:09

17.

Toril Aasheim Nymark

NTNUI

45:11

+19:29

18.

Tore Heggem

Noteam

46:34

+20:52

19.

Vibeke Falck

Freidig

49:37

+23:55

20.

Gunnhild Oftedal

Freidig

50:47

+25:05

21.

Leif Rune Hellevik

Freidig

53:03

+27:21

22.

Leif Røhjell

Byåsen IL

54:46

+29:04

23.

Heidi Falck

Tyrving IL

58:10

+32:28

24.

Thomas Thun

Freidig

58:17

+32:35

25.

Øistein Åsmul

Trollelg

1:06:01

+40:19

26.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:15:51

+50:09

27.

Kristina Larsson

Östersunds OK

1:16:44

+51:02

28.

Tormod Langaas

Nidarøst OK

1:22:06

+56:24

DSQ

Harald Oftedal

Freidig

35:08

139

DSQ

Ingerid Reinertsen

Freidig

1:17:57

140 138 139 133 114 35

DNS

Margot Bolstad Lynum

Freidig

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Byåsen IL

41:02

+0:00

2.

Ingvil Snøfugl

Freidig

41:31

+0:29

3.

Birgitta Hanson

Östersunds OK

46:11

+5:09

4.

Hans Green

Östersunds OK

47:04

+6:02

5.

Lina Boström

Östersunds OK

52:29

+11:27

6.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

52:57

+11:55

7.

Lina Jasulaityte

OLifant

52:58

+11:56

8.

Trond Taraldsen

Malvik IL

53:14

+12:12

9.

Judit Sandquist

Trollelg

1:03:41

+22:39

10.

Reidun F. Smaarik

Freidig

1:14:17

+33:15

11.

Jørn Norhemm

Freidig

1:26:14

+45:12

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

30:51

133 139 114 116 35 60

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merethe Olsen

Noteam

34:08

+0:00

2.

Kato Nykvist

Wing OK

38:03

+3:55

3.

Trude Forsbak

Freidig

44:41

+10:33

4.

Anton Nomeland

Byåsen IL

45:44

+11:36

5.

Una Nomeland

Byåsen IL

50:39

+16:31

6.

Frøy Hagelid

Freidig

1:02:19

+28:11

DSQ

Erlend Grønli

Freidig

26:35

116

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viljar Femoen

Student

29:51

+0:00

2.

Thine Hestnes

Student

39:26

+9:35

3.

Halvard O. Vestad

Student

43:05

+13:14

4.

Maja Hjuler

Student

43:25

+13:34

5.

Elias Lundheim

Student

51:56

+22:05

Klasse: Utvikling C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Halvarsson

Östersunds OK

29:14

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2019, 13:25:51

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

254

Antall startet:

236