Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Emelie Halvarsson | Östersunds OK | 1:11:07 | korriger | ||||||
Thea Halvarsson | Östersunds OK | 1:10:41 | korriger | ||||||
Sara Grande Molden | Freidig | 21:40 | korriger | ||||||
Clara Leroyer | Freidig | 40:44 | korriger | 48 | |||||
Linus Fossum Malmring | Freidig | 21:59 | korriger | ||||||
Jens Hallvar Nordstrand | Freidig | 30:01 | korriger | ||||||
Berit Helgemo Furuholt | Freidig | 35:02 | korriger | ||||||
Eivind Helgemo Furuholt | Freidig | 34:59 | korriger | ||||||
Lina Sandquist | OL Trollelg | 16:43 | korriger | ||||||
Lavrans Ringdalen | Freidig | 50:20 | korriger | ||||||
Johannes H. Roald | Freidig | 34:32 | korriger | 48 60 | |||||
Sondre H. Roald | Freidig | 52:24 | korriger | ||||||
Augus Ringdalen | Freidig | 50:11 | korriger | ||||||
Sander Grande Molden | Freidig | 28:35 | korriger | ||||||
Sverre Blix Prestmo | Wing OK | 31:43 | korriger | ||||||
Clara Kvittem | Freidig | 35:10 | korriger | ||||||
Klasse: D 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Irene Storler Snøfugl | Freidig | 16:45 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marit Storler Snøfugl | Freidig | 17:06 | +0:21 | korriger | ||||
3. | Lily Alexandra Morgan | Malvik IL | 18:13 | +1:28 | korriger | ||||
4. | Maja Sjøgren Carlsen | Freidig | 19:53 | +3:08 | korriger | ||||
5. | Ida Grønvik Kvalen | Freidig | 24:13 | +7:28 | korriger | ||||
6. | Eira Forsbak Asplem | Freidig | 24:30 | +7:45 | korriger | ||||
7. | Stella Boström | Östersunds OK | 26:01 | +9:16 | korriger | ||||
DNS | Eirill Hagelid Norheim | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Wollan Benum | Byåsen IL | 21:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingeborg Kolstad | Wing OK | 27:36 | +6:31 | korriger | ||||
3. | Anna Emilie Lona | Wing OK | 29:50 | +8:45 | korriger | ||||
DNS | Annika Lund Eikrem | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigrid Haugskott | OL Trollelg | 27:18 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Maria Strømdal Wik | Freidig | 29:12 | +1:54 | korriger | ||||
3. | Una Kittilsen | Freidig | 34:48 | +7:30 | korriger | ||||
4. | Solveig Louise Nissen | Freidig | 35:25 | +8:07 | korriger | ||||
5. | Astrid Elida Vaeng Bernhardsen | IL BUL-Tromsø | 35:33 | +8:15 | korriger | ||||
6. | Marita Aske | Freidig | 36:29 | +9:11 | korriger | ||||
7. | Marie Wollan Benum | Byåsen IL | 41:05 | +13:47 | korriger | ||||
8. | Nora Halvorsen | Freidig | 41:54 | +14:36 | korriger | ||||
9. | Hanna Lindqvist | Östersunds OK | 43:31 | +16:13 | korriger | ||||
10. | Guro Schjølberg | Tynset IF | 44:22 | +17:04 | korriger | ||||
11. | Tora Kittilsen | Freidig | 45:01 | +17:43 | korriger | ||||
12. | Juni Hagelid Norheim | Freidig | 45:06 | +17:48 | korriger | ||||
13. | Eline Andrea Vaeng Bernhardsen | IL BUL-Tromsø | 54:09 | +26:51 | korriger | ||||
14. | Ane Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 1:09:03 | +41:45 | korriger | ||||
Avlest | Lina Storler Snøfugl | Freidig | 36:42 | korriger | |||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mathea Spets Storhov | Freidig | 31:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anna Aurora Nolte | Freidig | 50:54 | +19:04 | korriger | ||||
3. | Vilde Talgø-Kristiansen | Freidig | 1:04:16 | +32:26 | korriger | ||||
DSQ | Ane Malene Kolstad | Freidig | 39:34 | korriger | 139 | ||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mari Angell-Petersen | Freidig | 45:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marlin Haavengen | Kongsberg OL | 53:57 | +8:17 | korriger | ||||
3. | Marie Line Furland | NTNUI | 56:06 | +10:26 | korriger | ||||
4. | Pernille Katla | Fossum IF | 56:58 | +11:18 | korriger | ||||
5. | Aurora Gjølsjø | OK Moss | 58:05 | +12:25 | korriger | ||||
6. | Hedda Raadal Bjørlo | Halden SK | 1:00:56 | +15:16 | korriger | ||||
7. | Solveig Angell-Petersen | Freidig | 1:01:05 | +15:25 | korriger | ||||
8. | Sunniva Omdal | NTNUI | 1:01:54 | +16:14 | korriger | ||||
9. | Maria Kristina Dovåker Liss | Östersunds OK | 1:01:58 | +16:18 | korriger | ||||
10. | Thea Sildnes Baklid | Konnerud IL | 1:02:08 | +16:28 | korriger | ||||
11. | Helene Eger | Kongsberg OL | 1:02:43 | +17:03 | korriger | ||||
12. | Johanne Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 1:03:31 | +17:51 | korriger | ||||
13. | Helena Ã…sberg | NTNUI | 1:06:53 | +21:13 | korriger | ||||
14. | Line Hovdenak Lyng | Nidarøst OK | 1:07:20 | +21:40 | korriger | ||||
15. | Marthe Svihus | NTNUI | 1:10:31 | +24:51 | korriger | ||||
16. | Stine Aune | Nidarøst OK | 1:10:48 | +25:08 | korriger | ||||
17. | Beth Paludan Carlsen | Freidig | 1:11:22 | +25:42 | korriger | ||||
18. | Therese Sæbø Vik | Sandnes IL (Rogaland) | 1:32:06 | +46:26 | korriger | ||||
19. | Maren Viken | Byåsen IL | 1:45:31 | +59:51 | korriger | ||||
DNS | Hanna Sunnerheim Sjöberg | Östersunds OK | korriger | ||||||
DNS | Vibeke Kvistad Dengerud | Steinkjer OK | korriger | ||||||
DNS | Kristin Høydalsvik Wells | Byåsen IL | korriger | ||||||
DNS | Benedicte Pedersen | Sarpsborg OL | korriger | ||||||
DNS | Andrine Viken | Byåsen IL | korriger | ||||||
DNS | Camilla Hengebøl | Frol IL | korriger | ||||||
DNS | Sunniva Morgan | Malvik IL | korriger | ||||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kari Ulseth | Freidig | 37:44 | +0:00 | korriger | 35 60 | |||
2. | Maria Halvarsson | Östersunds OK | 39:28 | +1:44 | korriger | ||||
3. | Marit Albinson | Freidig | 43:32 | +5:48 | korriger | ||||
4. | Camilla Hamberg | Östersunds OK | 46:10 | +8:26 | korriger | ||||
DSQ | Kari Tønset Guttvik | Wing OK | 27:57 | korriger | 136 139 133 114 35 60 | ||||
DSQ | Tina Strømdal Wik | Freidig | 49:04 | korriger | 139 | ||||
DNS | Randi Lillealtern | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tone Almås | IL Leik | 35:19 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Torunn Spets Storhov | Freidig | 36:19 | +1:00 | korriger | ||||
3. | Sigrid Melkild | Freidig | 42:08 | +6:49 | korriger | ||||
4. | Tove Heimdal | Konnerud IL | 45:49 | +10:30 | korriger | ||||
5. | Mai Iren Almås | IL Leik | 47:09 | +11:50 | korriger | ||||
6. | Hilde Forbord | Malvik IL | 51:10 | +15:51 | korriger | ||||
7. | Britt Laila Nilsgård | Røros IL | 1:06:09 | +30:50 | korriger | ||||
Klasse: H 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Leo Benjamin Morgan | Malvik IL | 11:42 | +0:00 | korriger | 35 | |||
2. | Kristian Wollan Benum | Byåsen IL | 12:17 | +0:35 | korriger | ||||
3. | Petter Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 22:22 | +10:40 | korriger | ||||
DNS | Torvin Bergh-Hansen | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Simon Lindqvist | Östersunds OK | 21:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Dagfinn Stenvik | Byåsen IL | 22:20 | +1:11 | korriger | ||||
3. | Ole Ulseth Sylte | Freidig | 25:10 | +4:01 | korriger | ||||
4. | Jonas Alstad | Frol IL | 28:15 | +7:06 | korriger | ||||
5. | Emil Aleksander Nolte | Freidig | 33:28 | +12:19 | korriger | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Strømdal Wik | Freidig | 21:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tristan Halvorsen | Freidig | 30:57 | +9:28 | korriger | ||||
3. | Alf Petter Lynum | Freidig | 36:54 | +15:25 | korriger | ||||
4. | Vegard Lereim Storli | Freidig | 40:23 | +18:54 | korriger | ||||
5. | Ludvik Storler Snøfugl | Freidig | 44:46 | +23:17 | korriger | ||||
6. | Hallvard Hellevik | Freidig | 44:52 | +23:23 | korriger | ||||
7. | Tore Hamberg | Östersunds OK | 48:31 | +27:02 | korriger | ||||
8. | Axel Lodin | Östersunds OK | 50:15 | +28:46 | korriger | ||||
9. | Loke Strøm Haugsnes | Wing OK | 51:27 | +29:58 | korriger | ||||
10. | Toste Wallskog | Östersunds OK | 52:24 | +30:55 | korriger | ||||
11. | Oskar Boström | Östersunds OK | 55:05 | +33:36 | korriger | ||||
12. | Olle Hamberg | Östersunds OK | 55:10 | +33:41 | korriger | ||||
13. | Håkon Hallan | OK Skøynar | 55:24 | +33:55 | korriger | ||||
13. | Magnus Alstad | Frol IL | 55:24 | +33:55 | korriger | ||||
15. | Jonatan Green | Östersunds OK | 1:00:17 | +38:48 | korriger | ||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vetle Grønvik Ekra | Freidig | 38:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Emil Grønli | Freidig | 44:42 | +6:29 | korriger | ||||
3. | Erlend Aune | Byåsen IL | 45:55 | +7:42 | korriger | ||||
4. | Kasper Sæterhaug Knudsen | Freidig | 50:29 | +12:16 | korriger | ||||
5. | Petter Andreas Lona | Wing OK | 50:48 | +12:35 | korriger | ||||
6. | August Hopstad Nykvist | Wing OK | 51:09 | +12:56 | korriger | ||||
7. | Iver Dalsaune Thun | Freidig | 52:53 | +14:40 | korriger | ||||
8. | Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | 53:22 | +15:09 | korriger | ||||
9. | Sverre Hellevik | Freidig | 1:05:45 | +27:32 | korriger | ||||
10. | Magne Guttvik | Wing OK | 1:11:06 | +32:53 | korriger | ||||
11. | Tord Romundstad | Nidarøst OK | 1:11:11 | +32:58 | korriger | ||||
DNS | Vemund Mølnvik | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Carl Petter Lyngen | Frol IL | 37:51 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jan Schmid | OL Trollelg | 39:00 | +1:09 | korriger | ||||
3. | Jørgen Baklid | Konnerud IL | 43:40 | +5:49 | korriger | ||||
4. | Vegard Jarvis Westergård | NTNUI | 48:09 | +10:18 | korriger | ||||
5. | Yngve Skogstad | Frol IL | 48:10 | +10:19 | korriger | ||||
6. | Elias Jonsson | Nydalens SK | 48:53 | +11:02 | korriger | ||||
7. | Johan Christie Ørke | Stavanger Orienteringsklubb | 48:59 | +11:08 | korriger | ||||
8. | Sindre Johannessen | Freidig | 50:08 | +12:17 | korriger | ||||
8. | Ulf Forseth Indgaard | Frol IL | 50:08 | +12:17 | korriger | ||||
10. | Hans Petter Mathisen | Fredrikstad SK | 50:17 | +12:26 | korriger | ||||
11. | Martin Borge Heir | NTNUI | 54:20 | +16:29 | korriger | ||||
12. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 56:16 | +18:25 | korriger | ||||
13. | David Runde | Kristiansand OK | 56:20 | +18:29 | korriger | 133 | |||
14. | Jørgen Fiskum | Freidig | 1:01:50 | +23:59 | korriger | ||||
15. | Petter Liabakk Eriksen | Byåsen IL | 1:04:15 | +26:24 | korriger | ||||
16. | Hallvar Hallan | OK Skøynar | 1:04:52 | +27:01 | korriger | ||||
17. | HÃ¥kon Holstad | Freidig | 1:05:17 | +27:26 | korriger | ||||
18. | Anders Gjølstad Røhnebæk | Brandval/Kongsvinger OK | 1:05:42 | +27:51 | korriger | ||||
19. | Håvard Veie | OK Skøynar | 1:05:45 | +27:54 | korriger | ||||
20. | Peter Gisholt | Fossum IF | 1:06:38 | +28:47 | korriger | ||||
21. | Eskil Frischknecht | Alta OL | 1:07:34 | +29:43 | korriger | ||||
22. | Halvor Melkild | NTNUI | 1:08:22 | +30:31 | korriger | ||||
23. | Vegard Vaeng Bernhardsen | NTNUI | 1:13:27 | +35:36 | korriger | ||||
24. | Stig Magnar Løvås | Freidig | 1:14:13 | +36:22 | korriger | ||||
25. | Håkon Sæternes | Byåsen IL | 1:14:34 | +36:43 | korriger | ||||
26. | Jérôme Soulard | Byåsen IL | 1:15:19 | +37:28 | korriger | ||||
27. | Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 1:16:48 | +38:57 | korriger | ||||
28. | Johan Nilsson | Östersunds OK | 1:18:14 | +40:23 | korriger | ||||
29. | Frank Sandberg | Flyfemkamp | 1:23:53 | +46:02 | korriger | ||||
30. | Johannes Langaas | Nidarøst OK | 1:36:09 | +58:18 | korriger | ||||
31. | Per Didrik Nonstad | Wing OK | 1:42:10 | +1:04:19 | korriger | ||||
DSQ | Einar Ekeland | Oddersjaa SSK | 11:47 | korriger | 106 134 133 39 115 43 36 34 140 122 141 138 4... | ||||
DSQ | Styrk Hundseid Kamsvåg | Tyrving IL | 54:04 | korriger | 122 141 | ||||
DSQ | Mattis Holt | Freidig | 58:28 | korriger | 134 | ||||
DSQ | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 1:07:49 | korriger | 122 141 | ||||
DNS | Ola Keiserås | IL Leik | korriger | ||||||
DNS | Brage Asplem | Freidig | korriger | ||||||
DNS | Øyvind Wiggen | Byåsen IL | korriger | ||||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Andreas Sylte | Freidig | 30:06 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Roar Skulbørstad | OL Trollelg | 32:42 | +2:36 | korriger | ||||
3. | Lars O. Løseth | OL Trollelg | 33:26 | +3:20 | korriger | ||||
4. | Eivind Lona | Wing OK | 35:55 | +5:49 | korriger | ||||
5. | Johan Näslund | Östersunds OK | 37:13 | +7:07 | korriger | ||||
6. | Anders Danielsson | Östersunds OK | 38:10 | +8:04 | korriger | ||||
7. | Vegard Hansen | Byåsen IL | 39:16 | +9:10 | korriger | ||||
8. | Asle Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 40:12 | +10:06 | korriger | ||||
9. | Hans Helmer Sæternes | Byåsen IL | 42:28 | +12:22 | korriger | ||||
10. | Eivind Sjøgren Olsen | Freidig | 43:17 | +13:11 | korriger | ||||
DNS | Lennart Hamberg | Östersunds OK | korriger | ||||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jens Even Storhov | Freidig | 32:27 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ulf Lindqvist | Östersunds OK | 33:14 | +0:47 | korriger | ||||
3. | Frode Haugskott | OL Trollelg | 36:35 | +4:08 | korriger | ||||
4. | Hans Arild Skjevdal | Røros IL | 37:10 | +4:43 | korriger | ||||
5. | Arild H Clausen | Freidig | 37:15 | +4:48 | korriger | ||||
6. | Stein Ivar Foss | Melhus IL | 38:46 | +6:19 | korriger | ||||
7. | Rune Stræte | Wing OK | 39:21 | +6:54 | korriger | ||||
8. | Jon Holstad | Freidig | 40:37 | +8:10 | korriger | ||||
9. | Agnar Renolen | Wing OK | 45:47 | +13:20 | korriger | ||||
10. | Peter Carlsen | Sturla, IF | 45:51 | +13:24 | korriger | ||||
11. | Øystein Wiggen | Byåsen IL | 46:42 | +14:15 | korriger | ||||
12. | Bjørn P. Løvås | Nidarøst OK | 48:36 | +16:09 | korriger | ||||
13. | Geir Paulsen | OL Trollelg | 50:39 | +18:12 | korriger | ||||
14. | Espen Fyhn Nilsen | Stavanger Orienteringsklubb | 55:52 | +23:25 | korriger | ||||
15. | Per Ivar Skinderhaug | Wing OK | 1:01:50 | +29:23 | korriger | ||||
16. | Geir Willumsen | Freidig | 1:11:23 | +38:56 | korriger | ||||
DNS | Jostein Alvestad | Wing OK | korriger | ||||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Geir Owren | Freidig | 34:30 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Geir Holm Gundersen | Konnerud IL | 34:48 | +0:18 | korriger | ||||
3. | Helge Rustad | Freidig | 37:27 | +2:57 | korriger | ||||
4. | Eirik Vefsnmo | Byåsen IL | 42:23 | +7:53 | korriger | ||||
5. | Ola Lindgren | Östersunds OK | 46:55 | +12:25 | korriger | ||||
DSQ | Rolf Wærnes | Orkanger IF | 41:59 | korriger | 88 106 136 139 41 | ||||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jan Gaute Buvik | Korgen IL | 30:48 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Knut Lillealtern | Freidig | 35:58 | +5:10 | korriger | ||||
3. | Nils Olav Vennevik | Freidig | 44:04 | +13:16 | korriger | ||||
Klasse: Direkte A | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tobias Alstad | Frol IL | 25:42 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Arild Nomeland | Byåsen IL | 26:26 | +0:44 | korriger | ||||
3. | PÃ¥l Kittilsen | Freidig | 28:28 | +2:46 | korriger | ||||
4. | Mathias Leroyer | Freidig | 29:08 | +3:26 | korriger | ||||
5. | Rolf Alstad | Frol IL | 31:07 | +5:25 | korriger | ||||
6. | Anthony Leroyer | Freidig | 32:04 | +6:22 | korriger | ||||
7. | Fredrik Persson | Wing OK | 32:40 | +6:58 | korriger | ||||
8. | Fredrik Sandquist | Trollelg | 33:48 | +8:06 | korriger | ||||
9. | Mette Resell Nolte | Freidig | 34:28 | +8:46 | korriger | ||||
10. | Øyvind Schjelderup | Wing OK | 34:31 | +8:49 | korriger | ||||
11. | Karoline Aune | Halden SK | 35:09 | +9:27 | korriger | ||||
12. | Jan Kvilvang | Noteam | 38:10 | +12:28 | korriger | ||||
13. | Marit Melby Jacobsen | NTNUI avd. flaska | 38:22 | +12:40 | korriger | ||||
14. | Olle Malmring | Freidig | 38:39 | +12:57 | korriger | ||||
15. | Trond Sletner | Freidig | 41:23 | +15:41 | korriger | ||||
16. | Arild Heggeset | Freidig | 43:51 | +18:09 | korriger | ||||
17. | Toril Aasheim Nymark | NTNUI | 45:11 | +19:29 | korriger | ||||
18. | Tore Heggem | Noteam | 46:34 | +20:52 | korriger | ||||
19. | Vibeke Falck | Freidig | 49:37 | +23:55 | korriger | ||||
20. | Gunnhild Oftedal | Freidig | 50:47 | +25:05 | korriger | ||||
21. | Leif Rune Hellevik | Freidig | 53:03 | +27:21 | korriger | ||||
22. | Leif Røhjell | Byåsen IL | 54:46 | +29:04 | korriger | ||||
23. | Heidi Falck | Tyrving IL | 58:10 | +32:28 | korriger | ||||
24. | Thomas Thun | Freidig | 58:17 | +32:35 | korriger | ||||
25. | Øistein Åsmul | Trollelg | 1:06:01 | +40:19 | korriger | ||||
26. | Maj-Lisbet Rønning | Freidig | 1:15:51 | +50:09 | korriger | ||||
27. | Kristina Larsson | Östersunds OK | 1:16:44 | +51:02 | korriger | ||||
28. | Tormod Langaas | Nidarøst OK | 1:22:06 | +56:24 | korriger | ||||
DSQ | Harald Oftedal | Freidig | 35:08 | korriger | 139 | ||||
DSQ | Ingerid Reinertsen | Freidig | 1:17:57 | korriger | 140 138 139 133 114 35 | ||||
DNS | Margot Bolstad Lynum | Freidig | korriger | ||||||
Klasse: Direkte B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Randi Hegstad | Byåsen IL | 41:02 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Ingvil Snøfugl | Freidig | 41:31 | +0:29 | korriger | ||||
3. | Birgitta Hanson | Östersunds OK | 46:11 | +5:09 | korriger | ||||
4. | Hans Green | Östersunds OK | 47:04 | +6:02 | korriger | ||||
5. | Lina Boström | Östersunds OK | 52:29 | +11:27 | korriger | ||||
6. | Ingvild Geving Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 52:57 | +11:55 | korriger | ||||
7. | Lina Jasulaityte | OLifant | 52:58 | +11:56 | korriger | ||||
8. | Trond Taraldsen | Malvik IL | 53:14 | +12:12 | korriger | ||||
9. | Judit Sandquist | Trollelg | 1:03:41 | +22:39 | korriger | ||||
10. | Reidun F. Smaarik | Freidig | 1:14:17 | +33:15 | korriger | ||||
11. | Jørn Norhemm | Freidig | 1:26:14 | +45:12 | korriger | ||||
DSQ | Susanna Brynhildsen | Wing OK | 30:51 | korriger | 133 139 114 116 35 60 | ||||
Klasse: Direkte C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Merethe Olsen | Noteam | 34:08 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kato Nykvist | Wing OK | 38:03 | +3:55 | korriger | ||||
3. | Trude Forsbak | Freidig | 44:41 | +10:33 | korriger | ||||
4. | Anton Nomeland | Byåsen IL | 45:44 | +11:36 | korriger | ||||
5. | Una Nomeland | Byåsen IL | 50:39 | +16:31 | korriger | ||||
6. | Frøy Hagelid | Freidig | 1:02:19 | +28:11 | korriger | ||||
DSQ | Erlend Grønli | Freidig | 26:35 | korriger | 116 | ||||
Klasse: Student | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Viljar Femoen | Student | 29:51 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Thine Hestnes | Student | 39:26 | +9:35 | korriger | ||||
3. | Halvard O. Vestad | Student | 43:05 | +13:14 | korriger | ||||
4. | Maja Hjuler | Student | 43:25 | +13:34 | korriger | ||||
5. | Elias Lundheim | Student | 51:56 | +22:05 | korriger | ||||
Klasse: Utvikling C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elias Halvarsson | Östersunds OK | 29:14 | +0:00 | korriger |
Sist oppdatert: | 8 september 2019, 11:25:51 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 254 |
Antall startet: | 236 |