Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Folloløpet med Trimtex Cup 15. september 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

46:37

29:08

Ida Moldestad

Lillomarka OL

23:05

14:25

Jakob Moldestad

Lillomarka OL

22:42

14:11

Signe Drange Ruud

Røyken OL

40:09

25:05

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

46:27

29:01

Ida Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

32:34

20:21

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

38:29

24:03

Silje Nilsen

Fossum IF

26:38

16:38

Mia Pedersen

OK Moss

42:11

26:21

Theo Pedersen

OK Moss

42:16

26:25

DSQ

Kevin Duffy

16:09

142

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Annika Næss-Ulseth

Heming Orientering

28:09

17:35

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

18:00

11:15

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

32:23

+0:00

11:10

2.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

50:06

+17:43

17:16

DNS

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

DNS

Kristine Woldene

Fossum IF

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Scheele

Nydalens SK

26:09

+0:00

9:01

2.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

26:36

+0:27

9:10

3.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

27:13

+1:04

9:23

4.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

27:35

+1:26

9:30

5.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

28:03

+1:54

9:40

6.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

28:12

+2:03

9:43

7.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

28:33

+2:24

9:50

8.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

29:16

+3:07

10:05

9.

Signe Holo

Fossum IF

29:45

+3:36

10:15

10.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

30:27

+4:18

10:30

11.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

30:52

+4:43

10:38

12.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

31:49

+5:40

10:58

13.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

31:58

+5:49

11:01

14.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

32:04

+5:55

11:03

15.

Mari Aarseth

Nydalens SK

32:21

+6:12

11:09

16.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

32:55

+6:46

11:21

17.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

33:12

+7:03

11:26

18.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

34:43

+8:34

11:58

19.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

35:34

+9:25

12:15

20.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

36:29

+10:20

12:34

21.

Sara Martini

Asker Skiklubb

37:32

+11:23

12:56

22.

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

39:19

+13:10

13:33

23.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

41:26

+15:17

14:17

24.

Tuva Høyer

Fossum IF

43:29

+17:20

14:59

25.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

43:30

+17:21

15:00

26.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

43:52

+17:43

15:07

27.

Nora Sørberg

Raumar Orientering

44:41

+18:32

15:24

DSQ

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

45:20

150

DNS

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

DNS

Tiril Ebon Espedal

Nydalens SK

DNS

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

37:33

+0:00

12:56

2.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

39:40

+2:07

13:40

3.

Una Nastad

Asker Skiklubb

40:39

+3:06

14:01

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

25:02

+0:00

8:04

2.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

27:49

+2:47

8:58

3.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

28:40

+3:38

9:14

4.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

28:57

+3:55

9:20

5.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

31:09

+6:07

10:02

6.

Kajsa Meyer Larsson

Tyrving IL

31:47

+6:45

10:15

7.

Mari Brende

Fossum IF

32:34

+7:32

10:30

8.

Linnea Holst

Tyrving IL

32:43

+7:41

10:33

9.

Mille Baastad Berg

Tyrving IL

32:56

+7:54

10:37

10.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

34:26

+9:24

11:06

11.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

34:28

+9:26

11:07

12.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

36:26

+11:24

11:45

13.

Julie Berntzen

Fet OL

36:33

+11:31

11:47

14.

Marie Saugestad

Nydalens SK

36:47

+11:45

11:51

15.

Julie Wold

OK Moss

38:33

+13:31

12:26

16.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

38:50

+13:48

12:31

17.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

39:58

+14:56

12:53

18.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

40:34

+15:32

13:05

19.

Eileen Bjanes

Tyrving IL

41:20

+16:18

13:20

20.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

42:44

+17:42

13:47

21.

Frida Solsrud

Nydalens SK

46:17

+21:15

14:55

22.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

50:43

+25:41

16:21

23.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

54:56

+29:54

17:43

24.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

59:02

+34:00

19:02

25.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:04:26

+39:24

20:47

DSQ

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

38:54

109 103 134 138 110 112

DNS

Kristine Solbakken

Tyrving IL

DNS

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

46:28

+0:00

10:48

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

46:46

+0:18

10:52

3.

Martina Palumbo

IFK Bombarda

50:20

+3:52

11:42

4.

Roisin Long

Nydalens SK

50:23

+3:55

11:43

5.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:02:53

+16:25

14:37

DNS

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

30:46

+0:00

9:55

2.

Heidi Tronbøl

Fet OL

32:45

+1:59

10:33

3.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

33:25

+2:39

10:46

4.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

35:12

+4:26

11:21

5.

Marit Inngjerdingen

Heming Orientering

35:49

+5:03

11:33

6.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

36:57

+6:11

11:55

7.

Hanne Wold

OK Moss

46:07

+15:21

14:52

8.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

46:47

+16:01

15:05

DNS

Maiken Skirstad Mo

Nydalens SK

DNS

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

DNS

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

29:18

+0:00

9:27

2.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

31:51

+2:33

10:16

3.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

35:22

+6:04

11:24

4.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

36:06

+6:48

11:38

5.

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

39:23

+10:05

12:42

6.

Tone Skram

Røyken OL

39:58

+10:40

12:53

7.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

42:11

+12:53

13:36

8.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

45:47

+16:29

14:46

9.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

48:53

+19:35

15:46

10.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving IL

54:37

+25:19

17:37

11.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

57:17

+27:59

18:28

12.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:00:55

+31:37

19:39

DNS

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

51:23

+0:00

20:33

2.

Liv Edle Grønstad

Gimle IF

1:32:11

+40:48

36:52

DNS

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

35:29

+0:00

17:44

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:42

+1:13

18:21

3.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

43:03

+7:34

21:31

4.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

44:36

+9:07

22:18

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

59:14

132

Brutt

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:28:34

138 110 112

Brutt

Hjørdis Egner

Heming Orientering

DNS

Inger Skaug

Oppsal Orientering

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

26:53

16:48

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

27:06

16:56

Per Taje Skeie

Raumar Orientering

29:32

18:27

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

25:00

+0:00

8:37

2.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

26:26

+1:26

9:06

3.

Theo Hodne

Heming Orientering

26:33

+1:33

9:09

Brutt

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

27:40

114

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

21:22

+0:00

7:22

2.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

23:08

+1:46

7:58

3.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

24:31

+3:09

8:27

4.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

25:15

+3:53

8:42

5.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

26:27

+5:05

9:07

6.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

26:32

+5:10

9:08

7.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

27:09

+5:47

9:21

8.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

27:31

+6:09

9:29

9.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

28:37

+7:15

9:52

10.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

28:43

+7:21

9:54

11.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

29:00

+7:38

10:00

12.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

29:15

+7:53

10:05

13.

Anders Næss-Ulseth

Heming Orientering

29:40

+8:18

10:13

14.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

31:18

+9:56

10:47

15.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

31:21

+9:59

10:48

16.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

31:44

+10:22

10:56

17.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

32:18

+10:56

11:08

18.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

32:37

+11:15

11:14

19.

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

32:39

+11:17

11:15

20.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

35:36

+14:14

12:16

21.

Håvard Eik

Raumar Orientering

36:01

+14:39

12:25

22.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

36:25

+15:03

12:33

23.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

37:33

+16:11

12:56

24.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

37:44

+16:22

13:00

25.

Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

40:15

+18:53

13:52

26.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

41:18

+19:56

14:14

27.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

41:56

+20:34

14:27

28.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

43:14

+21:52

14:54

29.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

46:46

+25:24

16:07

30.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

47:22

+26:00

16:20

31.

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

48:12

+26:50

16:37

32.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

51:04

+29:42

17:36

33.

Erlend Bakke

Fossum IF

1:00:27

+39:05

20:50

34.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

1:21:40

+1:00:18

28:09

DSQ

Mathias Linløkken

Østmarka OK

58:53

124

DNS

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

DNS

Jonas Hicken

IL Koll

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Trym Leiknes Bruvik

Måren OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

25:47

+0:00

7:22

2.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

27:00

+1:13

7:42

3.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

27:16

+1:29

7:47

4.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

27:58

+2:11

7:59

5.

Gaute Bergan

Nydalens SK

29:56

+4:09

8:33

6.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

31:40

+5:53

9:02

7.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

32:39

+6:52

9:19

8.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

32:49

+7:02

9:22

8.

Henrik Woldene

Fossum IF

32:49

+7:02

9:22

10.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

34:34

+8:47

9:52

11.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

34:47

+9:00

9:56

12.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

34:53

+9:06

9:58

13.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

35:43

+9:56

10:12

14.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

35:47

+10:00

10:13

15.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

37:22

+11:35

10:40

16.

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

37:52

+12:05

10:49

17.

Elias Stubberud

Nydalens SK

38:55

+13:08

11:07

18.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

41:32

+15:45

11:52

19.

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

41:41

+15:54

11:54

20.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

42:39

+16:52

12:11

21.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

43:28

+17:41

12:25

22.

Axel Aalde

Nydalens SK

44:20

+18:33

12:40

23.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

45:00

+19:13

12:51

24.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

50:03

+24:16

14:18

25.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:05:34

+39:47

18:44

DSQ

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:32:41

107 110

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

42:25

+0:00

8:50

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

43:52

+1:27

9:08

3.

Eirik Næss-Ulseth

Heming Orientering

46:30

+4:05

9:41

4.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

58:18

+15:53

12:08

DNS

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

DNS

Tobias Espedal

Nydalens SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Bakke

Fossum IF

35:46

+0:00

8:19

2.

Espen Aubert

Oppsal Orientering

37:29

+1:43

8:43

3.

Stefan Ring

OK Löftan

38:31

+2:45

8:57

4.

Runar Hafskjold

Nydalens SK

41:11

+5:25

9:34

5.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

41:15

+5:29

9:35

6.

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

43:59

+8:13

10:13

7.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

45:02

+9:16

10:28

8.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

45:34

+9:48

10:35

9.

Anders Grevstad

Fossum IF

47:50

+12:04

11:07

10.

Anders Norling

Nydalens SK

55:33

+19:47

12:55

11.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

58:07

+22:21

13:30

DSQ

Halvor Hobøl

Oppsal Orientering

47:40

109 108

Brutt

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

46:43

104 103 134 138 110 112 150 249

Brutt

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

49:02

103 134 138 110 112

DNS

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

27:27

+0:00

7:50

2.

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

28:01

+0:34

8:00

3.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

28:35

+1:08

8:10

4.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

29:15

+1:48

8:21

5.

Christian Grotnes

Tyrving IL

30:08

+2:41

8:36

6.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

31:20

+3:53

8:57

7.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

33:13

+5:46

9:29

8.

Guttorm Egge

IL GeoForm

33:20

+5:53

9:31

9.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

33:25

+5:58

9:32

10.

Stig Sønsterudbråten

Lillomarka OL

33:32

+6:05

9:34

11.

Magne Brænden

Lillomarka OL

36:18

+8:51

10:22

12.

Håkon Jendal

Fossum IF

37:28

+10:01

10:42

13.

Arne Fosheim

Asker Skiklubb

38:34

+11:07

11:01

14.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

38:40

+11:13

11:02

15.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

39:56

+12:29

11:24

16.

Arild Andresen

Fossum IF

46:53

+19:26

13:23

17.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

46:55

+19:28

13:24

18.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

50:43

+23:16

14:29

19.

Paul Wade

Fossum IF

1:02:29

+35:02

17:51

DNS

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

DNS

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

DNS

Kjetil Espedal

Nydalens SK

DNS

Hallvard Berg

Tyrving IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

29:20

+0:00

9:27

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

30:56

+1:36

9:58

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

32:03

+2:43

10:20

4.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

32:16

+2:56

10:24

5.

Erik Næss

Østmarka OK

36:05

+6:45

11:38

6.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

37:51

+8:31

12:12

7.

Bård Natvig

Nittedal OL

38:15

+8:55

12:20

8.

Roy Gjerding

OK Moss

42:07

+12:47

13:35

9.

Per Øhlckers

Tyrving IL

45:09

+15:49

14:33

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

25:04

+0:00

10:01

2.

Willy Grønstad

Gimle IF

25:28

+0:24

10:11

3.

Harald Lundhaug

OK Moss

28:03

+2:59

11:13

4.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

29:13

+4:09

11:41

5.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

29:59

+4:55

11:59

6.

Thor Palmgren

Halden SK

33:00

+7:56

13:12

7.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

37:58

+12:54

15:11

8.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

39:41

+14:37

15:52

9.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

40:24

+15:20

16:09

10.

Per Oskar Larsen

Indre Østfold OK

41:27

+16:23

16:34

11.

Øystein Madsen

Haugerud IF

43:14

+18:10

17:17

12.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

43:24

+18:20

17:21

13.

Magnar Øvreås

Botne SK

46:02

+20:58

18:24

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

30:09

+0:00

15:04

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Fossum IF

33:09

+0:00

7:42

2.

Anders Øksenholt

Nydalens SK

33:14

+0:05

7:43

3.

Ruairi Long

University College Dublin OC

37:30

+4:21

8:43

4.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

38:19

+5:10

8:54

5.

Kristian Nilsen

Fossum IF

40:15

+7:06

9:21

6.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving IL

41:38

+8:29

9:40

7.

Rune Scheele

Nydalens SK

42:05

+8:56

9:47

8.

Andreas Juell Larsen

Tyrving IL

42:46

+9:37

9:56

9.

Knut Aalde

Nydalens SK

43:32

+10:23

10:07

10.

Erik Jakobsen

OK Moss

43:33

+10:24

10:07

11.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

44:32

+11:23

10:21

12.

Fredrik Bøch Høyer

Fossum IF

47:43

+14:34

11:05

13.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

48:13

+15:04

11:12

14.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

49:03

+15:54

11:24

15.

Jan Sævig

49:16

+16:07

11:27

16.

Raymond Berntzen

Fet OL

49:42

+16:33

11:33

17.

Geir Andersen

Raumar Orientering

51:32

+18:23

11:59

18.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:09

+19:00

12:07

19.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

53:04

+19:55

12:20

20.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

54:42

+21:33

12:43

21.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

55:42

+22:33

12:57

22.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

57:35

+24:26

13:23

23.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

1:00:25

+27:16

14:03

24.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

1:02:22

+29:13

14:30

25.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:04:26

+31:17

14:59

26.

Jan Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

1:05:39

+32:30

15:16

27.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

1:06:23

+33:14

15:26

28.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:07:39

+34:30

15:43

29.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:10:11

+37:02

16:19

30.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:27:51

+54:42

20:25

31.

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

1:36:42

+1:03:33

22:29

32.

Espen Jernberg

Nydalens SK

1:37:51

+1:04:42

22:45

DNS

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:52

+0:00

10:59

2.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

37:38

+5:46

12:58

3.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

37:48

+5:56

13:02

4.

Per Sørberg

Raumar Orientering

39:15

+7:23

13:32

5.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

40:27

+8:35

13:56

6.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

40:47

+8:55

14:03

7.

Nils Henrik Jendal

Fossum IF

41:53

+10:01

14:26

8.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

41:56

+10:04

14:27

9.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

41:59

+10:07

14:28

10.

Thomas Bjanes

IL Tyrving

43:07

+11:15

14:52

11.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

44:13

+12:21

15:14

12.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

45:33

+13:41

15:42

13.

Rolf Berg

Nydalens SK

45:40

+13:48

15:44

14.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

55:20

+23:28

19:04

15.

Hanne Brende

Fossum IF

58:18

+26:26

20:06

16.

Nina Woldene

Fossum IF

1:17:41

+45:49

26:47

17.

Anne Marte Pensgaard

OK Horten

1:38:01

+1:06:09

33:47

DNS

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

26:21

+0:00

9:05

2.

Beate Moldestad

Lillomarka OL

34:59

+8:38

12:03

3.

Helge Fosse

35:17

+8:56

12:10

4.

Felix Fabricius Bye

Nydalens SK

37:40

+11:19

12:59

5.

Malin Gjetanger

Måren OK

40:49

+14:28

14:04

6.

Hanne Mong

42:30

+16:09

14:39

7.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

43:21

+17:00

14:56

8.

Nina Elise Eik

Raumar Orientering

45:04

+18:43

15:32

9.

Marit Spørck

48:23

+22:02

16:41

10.

Marie Veggan

Oppsal Orientering

50:01

+23:40

17:14

11.

Elisabeth Jakobsen

OK Moss

1:01:02

+34:41

21:02

12.

Renate Sundby

OK Moss

1:01:03

+34:42

21:03

Brutt

Emil Melin

Fossum IF

1:06:53

119 120 115 116 117 118 150

Brutt

Mikkel Michelsen

Fossum IF

1:06:56

119 120 115 116 117 118 150

Brutt

Ingrid Spørck

DNS

Katrine Solbakken

Tyrving IL

DNS

Reidar Stenrud

Måren OK

DNS

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 september 2019, 17:55:15

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

328

Antall startet:

298