Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Frida Hope | Modum OL | 31:36 | korriger | 156 | |||||
Nadine Konrad | Modum OL | 27:00 | korriger | ||||||
DSQ | Josephnu Glinzig | Modum OL | 19:41 | korriger | 158 | ||||
Klasse: H13-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Reidar Kollstrøm | Ringerike OL | 1:14:27 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hedda Kjellevold | Modum OL | 28:18 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Lynn Sharon Broadwell | IL GeoForm | 32:04 | +3:46 | korriger | ||||
3. | Anna Conrad | Modum OL | 32:33 | +4:15 | korriger | ||||
4. | Bjørg Gårdhammer | Fossekallen IL | 32:56 | +4:38 | korriger | 155 156 | |||
5. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 36:56 | +8:38 | korriger | ||||
6. | Sigrid Grindberg | Ringerike OL | 41:29 | +13:11 | korriger | ||||
7. | Anat Noiman | Lev Hashron | 53:27 | +25:09 | korriger | 156 150 | |||
8. | Kristin Swärd | Hadeland OL | 1:01:20 | +33:02 | korriger | ||||
Klasse: H Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 17:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 25:32 | +7:36 | korriger | ||||
3. | Oskar Hope | Modum OL | 26:46 | +8:50 | korriger | ||||
4. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 28:25 | +10:29 | korriger | ||||
Klasse: D Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torunn Økern Jensen | Ringerike OL | 40:52 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anne Guro Nøkleby | Ringerike OL | 47:15 | +6:23 | korriger | 149 | |||
3. | Grete S B Hovi | Skien OK | 48:33 | +7:41 | korriger | ||||
4. | Line Arnevik | Ringerike OL | 50:34 | +9:42 | korriger | ||||
5. | Ragnhild Elsrud Hultgreen | Ringerike OL | 57:22 | +16:30 | korriger | 149 | |||
Klasse: H Mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristian Kihle | Ringerike OL | 38:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Gunnar Hope | Modum OL | 41:23 | +3:01 | korriger | ||||
3. | Helge Graffer | Ringerike OL | 44:39 | +6:17 | korriger | ||||
4. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 48:21 | +9:59 | korriger | ||||
5. | Ziv Noiman | Lev Hashron | 48:40 | +10:18 | korriger | ||||
6. | Johan Swärd | Hadeland OL | 58:24 | +20:02 | korriger | ||||
7. | Hans Einar Thorset | Fossekallen IL | 1:01:13 | +22:51 | korriger | ||||
8. | Knut Ivar Kollstrøm | Ringerike OL | 1:02:49 | +24:27 | korriger | ||||
DSQ | Frode Løset | Ringerike OL | 41 | korriger | 136 137 138 139 143 144 145 152 148 149 150 154 | ||||
Brutt | Oskar Erland Fossaas | Ringerike OL | korriger | ||||||
Klasse: H Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Oskar Arnevik | Ringerike OL | 54:43 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jørgen Mårtensson | Modum OL | 54:48 | +0:05 | korriger | 149 | |||
3. | Olav Høgset | Fossekallen IL | 55:54 | +1:11 | korriger | ||||
4. | Harald Hovi | Skien OK | 59:06 | +4:23 | korriger | ||||
5. | Lars Berglund | Ringerike OL | 1:00:57 | +6:14 | korriger | ||||
6. | Lars Fjeldstad | Ringerike OL | 1:03:02 | +8:19 | korriger |
Sist oppdatert: | 12 september 2019, 19:33:02 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 37 |
Antall startet: | 37 |