Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 14 Henriksåsen 19. september 2019

Arrangør: SINTEF-BIL Løypelegger og ansvarlig: Gunnar Borthne Medarrangører: Olaf Strømme, Sissel Horghagen og Atle Mørk

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Kofoed

NTNU

37:07

+0:00

12:47

2.

Hilde Forbord

Gjest

38:46

+1:39

13:22

3.

Egil Repvik

Gjest

39:00

+1:53

13:26

4.

Grethe Liatun

Gjest

41:04

+3:57

14:09

5.

Øistein Åsmul

Byutvikling

41:36

+4:29

14:20

6.

Kristin Jæger

Gjest

41:46

+4:39

14:24

7.

Rune M. Holt

NTNU

44:05

+6:58

15:12

8.

Tore Kiste

Gjest

45:33

+8:26

15:42

9.

Magne Rø

St Olav

53:26

+16:19

18:25

10.

Tore Brurok

Gjest

57:58

+20:51

19:59

DSQ

Jon Eirik Hennisen

NTNU

53:00

53 54 46

DSQ

Mario Ditaranto

SINTEF

1:09:12

54 46 33

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Ødegaard

NTNU

43:28

+0:00

10:52

2.

Harald Oftedal

Equinor

43:54

+0:26

10:58

3.

Kurt Amundsen

Gjest

44:39

+1:11

11:09

4.

Per Bjørgum

Politiet

48:52

+5:24

12:13

5.

Halvor Flatberg

NTNU

53:10

+9:42

13:17

6.

Svein Hove

Gjest

53:36

+10:08

13:24

7.

Erik Horghagen

Gjest

53:56

+10:28

13:29

8.

Klaus Livik

Powel

55:33

+12:05

13:53

9.

Tore Fornes

Gjest

58:00

+14:32

14:30

10.

Håvard Rekstad

NTNU

1:04:30

+21:02

16:07

11.

Anders Lauglo

Gjest

1:06:01

+22:33

16:30

12.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:07:25

+23:57

16:51

13.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:10:55

+27:27

17:43

14.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:11:32

+28:04

17:53

DSQ

Olav Kvittem

Uninett

10:27

48 45 63 46 73 175

DSQ

Frode Stensrud

Gjest

1:05:07

48 45 63 46 70 73

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Gjest

48:37

+0:00

8:06

2.

Øyvind Schjelderup

St Olav

51:21

+2:44

8:33

3.

Jostein Mårdalen

NTNU

53:58

+5:21

8:59

4.

Fredrik Persson

Gjest

54:08

+5:31

9:01

5.

Per Didrik Nonstad

Equinor

54:43

+6:06

9:07

6.

Gustav Ruø

Gjest

56:15

+7:38

9:22

7.

Truls Ryum

NTNU

1:04:23

+15:46

10:43

8.

Dag Stenersen

SINTEF

1:05:21

+16:44

10:53

9.

Øystein Nytrø

NTNU

1:11:04

+22:27

11:50

10.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:19:52

+31:15

13:18

11.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:26:38

+38:01

14:26

12.

Magnus Landstad

NTNU

1:32:08

+43:31

15:21

13.

Robert Strøm

Gjest

2:18:47

+1:30:10

23:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2019, 19:10:17

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41