Klasse: Herrer N/C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥kon Lynne | Ullensaker OL | 39:35 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hauk Folke Nilsen | Eidsvoll OL | 39:36 | +0:01 | korriger | ||||
3. | Geir Arne Hjelle | Ullensaker OL | 55:11 | +15:36 | korriger | ||||
Klasse: Damer N/C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jenny Hjelle Askli | Ullensaker OL | 55:34 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: Herrer B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL Geoform | 25:39 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Alvin Andersen | Eidsvoll OL | 32:41 | +7:02 | korriger | ||||
3. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim | 38:07 | +12:28 | korriger | ||||
3. | Per Magnus Lynne | Ullensaker OL | 38:07 | +12:28 | korriger | ||||
5. | Svein Andersen | Eidsvoll OL | 38:25 | +12:46 | korriger | ||||
6. | Odd Arne Lundberg | Ullensaker OL | 47:05 | +21:26 | korriger | ||||
Klasse: Damer B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Camilla Fosstveit | Ullensaker OL | 33:46 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Oline Slåstad | Ullensaker OL | 34:53 | +1:07 | korriger | ||||
3. | Anne Grethe Austad | Ullensaker OL | 36:19 | +2:33 | korriger | ||||
4. | Eline Eggen Andreassen | Ullensaker OL | 38:12 | +4:26 | korriger | ||||
5. | Kjersti Eggen | Ullensaker OL | 38:39 | +4:53 | korriger | ||||
6. | Kristin Haugen Øgaard | Ullensaker OL | 42:35 | +8:49 | korriger | ||||
7. | Ragnhild Haugen | Ullensaker OL | 44:39 | +10:53 | korriger | ||||
8. | Emilie Hansen Lundberg | Ullensaker OL | 47:04 | +13:18 | korriger | ||||
9. | Kari Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | 48:16 | +14:30 | korriger | ||||
10. | Stine Austad | Ullensaker OL | 52:29 | +18:43 | korriger | ||||
Klasse: Herrer A | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 30:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Robin Larsson Hovin | Ullensaker OL | 34:19 | +3:57 | korriger | ||||
3. | Kevin Rommetvedt | Eidsvoll OL | 35:59 | +5:37 | korriger | ||||
4. | Christopher G. Høe | Ullensaker OL | 36:22 | +6:00 | korriger | ||||
5. | Dolf Okkerman | Ullensaker OL | 40:52 | +10:30 | korriger | ||||
6. | Gaute Fosstveit | Ullensaker OL | 41:37 | +11:15 | korriger | ||||
7. | Øistein Fagerli Næss | Gjerdrum OL | 47:28 | +17:06 | korriger | ||||
8. | Geir Andersen | Eidsvoll OL | 55:52 | +25:30 | korriger | ||||
Klasse: Arrangører | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Arrangør | Terje Bråten | Ullensaker OL | korriger | ||||||
Arrangør | Trine Ruud Bråten | Ullensaker OL | korriger |
Sist oppdatert: | 21 oktober 2019, 18:20:20 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 30 |
Antall startet: | 30 |