Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 3. november 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

26:29

korriger

Emma Åsheimer

OL Tønsberg og omegn

23:38

korriger

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

19:32

korriger

Ola Myklatun

Tyrving IL

24:57

korriger

Folmer Nielsen Klev

Sturla, IF

34:46

korriger

Snorre Nielsen Klev

Sturla, IF

26:07

korriger

Signe Drange Ruud

Røyken OL

32:54

korriger

Silje Strand

Lierbygda OL

43:08

korriger

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

41:00

korriger

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

21:08

korriger

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

36:32

korriger

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

21:03

korriger

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

22:20

korriger

100

Lilly Maria Tellnes

Asker Skiklubb

40:39

korriger

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

33:01

korriger

Rebecca Grace Homme

Sturla, IF

18:57

korriger

Danie Nicolai Homme

Sturla, IF

27:31

korriger

Stian Lillegård

Lillomarka OL

21:04

korriger

Ellinor Lund Wøien

Asker Skiklubb

42:46

korriger

Johanne Lund Wøien

Asker Skiklubb

42:47

korriger

Mina Keilholz

Røyken OL

1:06:57

korriger

Ida Lindseth Hartmann

Røyken OL

32:51

korriger

Simen Bryhn Bergstrøm

IL Tyrving

17:58

korriger

41 42 43

Aksel Høyer Jacobsen

Heming Orientering

24:50

korriger

100

Steffen Forså

Røyken OL

1:04:54

korriger

DNS

Monica Jørgensen

Hadeland OL

korriger

DNS

Elias Molund

Tyrving IL

korriger

DNS

Anna Lilledahl

Fossum IF

korriger

DNS

Kristine Klaveness

Fossum IF

korriger

DNS

Mathias Lindseth Hartmann

Røyken OL

korriger

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tiril Myklatun

Tyrving IL

21:02

korriger

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

33:44

korriger

Marlene Keilholz

Røyken OL

30:43

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

23:53

+0:00

korriger

2.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

25:22

+1:29

korriger

3.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

50:55

+27:02

korriger

DNS

Mareike Keilholz

Røyken OL

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

29:16

+0:00

korriger

2.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

32:44

+3:28

korriger

3.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

35:08

+5:52

korriger

4.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

36:07

+6:51

korriger

5.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

36:19

+7:03

korriger

6.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:34

+8:18

korriger

7.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

39:21

+10:05

korriger

8.

Mari Aarseth

Nydalens SK

40:24

+11:08

korriger

9.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

44:13

+14:57

korriger

10.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

53:19

+24:03

korriger

11.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

1:08:08

+38:52

korriger

DSQ

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

50

korriger

72 77 75 79 78 76 85 47

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

25:43

+0:00

korriger

2.

Mina Akiko Horni Johnsen

Sturla, IF

28:21

+2:38

korriger

3.

Selma Høivold

Kongsberg OL

30:58

+5:15

korriger

4.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

31:26

+5:43

korriger

5.

Eline Schjerven

Lardal OL

32:04

+6:21

korriger

6.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

35:43

+10:00

korriger

7.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

37:46

+12:03

korriger

8.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

43:00

+17:17

korriger

9.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

44:58

+19:15

korriger

DSQ

Marie Kvarme

Sturla, IF

41:41

korriger

77 65 78 79 64 75 76 70

Klasse: D 21-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

41:36

+0:00

korriger

2.

Helga M. Backer

Asker Skiklubb

56:17

+14:41

korriger

3.

Karoline Ekeberg

Røyken OL

1:20:07

+38:31

korriger

175

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

35:53

+0:00

korriger

2.

Ine Instanes

Sturla, IF

37:15

+1:22

korriger

3.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

38:26

+2:33

korriger

4.

Mina Jørgensen

Tyrving IL

39:57

+4:04

korriger

5.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

40:52

+4:59

korriger

6.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

46:10

+10:17

korriger

7.

Iris Holst

Tyrving IL

46:54

+11:01

korriger

8.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

48:06

+12:13

korriger

9.

Solveig Eline Berg

Tyrving IL

48:08

+12:15

korriger

10.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

55:11

+19:18

korriger

DNS

Malene Instanes

Sturla, IF

korriger

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

Nydalens SK

30:30

+0:00

korriger

2.

Emilie Westin

Nydalens SK

38:27

+7:57

korriger

3.

Kjersti Adéla Westin

Porsgrunn OL

40:10

+9:40

korriger

4.

Jannicke Ødegård

OL Tønsberg og omegn

40:42

+10:12

korriger

5.

Maria Brodin

Fossum IF

41:53

+11:23

korriger

6.

Ida Solberg Svenne

Eiker OL

42:23

+11:53

korriger

7.

Mai Elin B. Watson

Bækkelagets SK

44:05

+13:35

korriger

8.

Line Drange Ruud

Røyken OL

47:22

+16:52

korriger

9.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

50:52

+20:22

korriger

10.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:04:51

+34:21

korriger

11.

Eirill Dalan

Røyken OL

1:20:22

+49:52

korriger

DNS

Malin Sørensen

Eiker OL

korriger

DNS

Katrine Skyrud

Asker Skiklubb

korriger

Ubekreftet tid

Karoline Andersen

Tyrving IL

2:49

korriger

85 58 59 60 64 65 67 41 71 47 100 175

Ubekreftet tid

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

28:31

+0:00

korriger

75 100

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

29:17

+0:46

korriger

3.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

33:14

+4:43

korriger

4.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

33:22

+4:51

korriger

5.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

33:26

+4:55

korriger

6.

Kristin Nergaard Berg

Fossum IF

38:42

+10:11

korriger

7.

Kari Strand

Lierbygda OL

38:48

+10:17

korriger

8.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

39:04

+10:33

korriger

9.

Stine Kaiser

Sturla, IF

41:18

+12:47

korriger

10.

Linda Fredh

OK Moss

44:27

+15:56

korriger

11.

Lenka Westin

Porsgrunn OL

45:26

+16:55

korriger

12.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

46:13

+17:42

korriger

DNS

Tanja Instanes

Sturla, IF

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

25:48

+0:00

korriger

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

30:56

+5:08

korriger

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

32:16

+6:28

korriger

4.

Nora Skauen

Tyrving IL

33:10

+7:22

korriger

5.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

33:27

+7:39

korriger

6.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

34:53

+9:05

korriger

7.

Kjersti Hov

Fossum IF

35:47

+9:59

korriger

8.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

37:44

+11:56

korriger

9.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

38:43

+12:55

korriger

10.

Eldri Holo

Fossum IF

39:49

+14:01

korriger

11.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

41:06

+15:18

korriger

12.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

42:10

+16:22

korriger

13.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving IL

42:38

+16:50

korriger

14.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

42:51

+17:03

korriger

15.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

43:19

+17:31

korriger

16.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

48:37

+22:49

korriger

17.

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

52:25

+26:37

korriger

DSQ

Unni Rye

Asker Skiklubb

47:20

korriger

80 83 76 69 71 47

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:14:23

korriger

76 71 47 100 175

DNS

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

32:01

+0:00

korriger

2.

Sirpa Lilja

Modum OL

34:56

+2:55

korriger

3.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

36:28

+4:27

korriger

4.

Reidun Braathen

OK Moss

45:02

+13:01

korriger

5.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

47:01

+15:00

korriger

6.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

49:28

+17:27

korriger

7.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

52:02

+20:01

korriger

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

47:16

+0:00

korriger

2.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

54:57

+7:41

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:45

+0:00

korriger

2.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

48:40

+5:55

korriger

3.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

58:11

+15:26

korriger

4.

Aud I Spjelkavik

Tyrving IL

1:08:30

+25:45

korriger

5.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:16:52

+34:07

korriger

6.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:21:44

+38:59

korriger

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

54:48

+0:00

korriger

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

55:23

+0:35

korriger

3.

Aase Tove Golden

Måren OK

1:01:17

+6:29

korriger

4.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:23:57

+29:09

korriger

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iver Aarseth

Nydalens SK

21:24

korriger

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

29:24

korriger

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

35:24

korriger

Kristian Kaiser

Sturla, IF

21:10

korriger

Aksel Klausen

Sturla, IF

20:09

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

19:16

+0:00

korriger

DSQ

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

33:17

korriger

82

DSQ

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

47:58

korriger

85 47 100

DNS

Harald Lilledahl

Fossum IF

korriger

DNS

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Magnus Molund

Tyrving IL

korriger

DNS

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

27:25

+0:00

korriger

2.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

31:59

+4:34

korriger

3.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

39:44

+12:19

korriger

4.

Mats Johnsen

Sturla, IF

42:56

+15:31

korriger

5.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

45:01

+17:36

korriger

DSQ

Trym Alexander Storhaug

Røyken OL

24:25

korriger

77 75 79 78 76 85

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

30:48

+0:00

korriger

2.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

32:40

+1:52

korriger

3.

Lukas Klausen

Sturla, IF

32:43

+1:55

korriger

4.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

33:45

+2:57

korriger

5.

Halvor Løken

Kongsberg OL

34:12

+3:24

korriger

6.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

34:49

+4:01

korriger

7.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

37:35

+6:47

korriger

8.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

38:08

+7:20

korriger

9.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

38:15

+7:27

korriger

10.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

40:05

+9:17

korriger

11.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

41:58

+11:10

korriger

12.

Sverre Strand

Lierbygda OL

42:53

+12:05

korriger

13.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

44:58

+14:10

korriger

14.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

46:28

+15:40

korriger

15.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

49:52

+19:04

korriger

16.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

50:50

+20:02

korriger

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

NTNUI

23:43

+0:00

korriger

2.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

28:21

+4:38

korriger

3.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

28:53

+5:10

korriger

4.

Kai Tore Breiland

Røyken OL

30:10

+6:27

korriger

5.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

34:23

+10:40

korriger

6.

Per Erik Larsen

Sandefjord OK

34:55

+11:12

korriger

7.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

36:27

+12:44

korriger

8.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

45:09

+21:26

korriger

9.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

46:54

+23:11

korriger

DNS

Kjetil Molund

Tyrving IL

korriger

Klasse: H 21-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

55:28

+0:00

korriger

DSQ

Marius Strandseter

Røyken OL

44:22

korriger

100

DNS

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

korriger

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

42:17

+0:00

korriger

2.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

43:43

+1:26

korriger

3.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

46:29

+4:12

korriger

4.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

54:37

+12:20

korriger

5.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

1:03:51

+21:34

korriger

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

36:17

+0:00

korriger

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

37:11

+0:54

korriger

3.

Erik Thorsson

Tyrving IL

40:19

+4:02

korriger

4.

Eirik Ravnan

Tyrving IL

41:23

+5:06

korriger

5.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

41:55

+5:38

korriger

6.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

43:46

+7:29

korriger

7.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

43:57

+7:40

korriger

8.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

45:37

+9:20

korriger

9.

Lars Jacobsen

Tyrving IL

46:19

+10:02

korriger

69

10.

Morten Fredh

OK Moss

47:10

+10:53

korriger

11.

Daniel Fløtre

Eiker OL

57:15

+20:58

korriger

12.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

57:43

+21:26

korriger

13.

Gjermund Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:02:58

+26:41

korriger

14.

Tord Erling Skirud

Asker Skiklubb

1:04:52

+28:35

korriger

15.

Harald Heiaas

Røyken OL

1:04:58

+28:41

korriger

DNS

Øystein Sørensen

Eiker OL

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

36:39

+0:00

korriger

2.

Inge Lindseth

Nydalens SK

39:20

+2:41

korriger

3.

Gard Lindseth

Nydalens SK

42:13

+5:34

korriger

4.

Steinar Lande

Bø OL

44:37

+7:58

korriger

5.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

45:08

+8:29

korriger

6.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

45:51

+9:12

korriger

7.

Audun Bjerknes

Måren OK

47:21

+10:42

korriger

8.

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

47:55

+11:16

korriger

9.

Erik Råberg

Fossum IF

48:06

+11:27

korriger

10.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

48:48

+12:09

korriger

11.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

49:37

+12:58

korriger

12.

Jarl Homme

Sturla, IF

50:07

+13:28

korriger

13.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

52:04

+15:25

korriger

14.

Hallvard Koren

OK Moss

52:29

+15:50

korriger

15.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

52:49

+16:10

korriger

16.

Eirik Jørgensen

Tyrving IL

55:41

+19:02

korriger

17.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:04:29

+27:50

korriger

18.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:05:29

+28:50

korriger

19.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:10:43

+34:04

korriger

20.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

1:17:08

+40:29

korriger

21.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:22:55

+46:16

korriger

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:03:58

korriger

100

DSQ

Sigurdur Freyr Sigurdsson

Stokke IL

1:29:15

korriger

63 64 65 67

DSQ

Anders Bruvik

Måren OK

1:30:36

korriger

65

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

29:34

+0:00

korriger

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

30:15

+0:41

korriger

3.

Syver Løken

Kongsberg OL

31:23

+1:49

korriger

4.

Øystein Holo

Fossum IF

32:15

+2:41

korriger

5.

Roger Wiik

Sturla, IF

33:55

+4:21

korriger

6.

Håkon Jendal

Fossum IF

35:57

+6:23

korriger

7.

Vidar Strand

Lierbygda OL

36:50

+7:16

korriger

8.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

36:57

+7:23

korriger

9.

Hallvard Berg

Tyrving IL

37:09

+7:35

korriger

10.

Tibor Vári

Sturla, IF

37:35

+8:01

korriger

11.

Kjell Westin

Porsgrunn OL

37:54

+8:20

korriger

100

12.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

38:08

+8:34

korriger

13.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

38:48

+9:14

korriger

14.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

38:59

+9:25

korriger

15.

Roar Bye

Modum OL

39:45

+10:11

korriger

16.

Guttorm Egge

IL GeoForm

42:27

+12:53

korriger

17.

Terje Melsom

Fossum IF

43:02

+13:28

korriger

18.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

43:35

+14:01

korriger

19.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

44:55

+15:21

korriger

20.

Tormod Bøe

Fossum IF

45:14

+15:40

korriger

21.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

47:04

+17:30

korriger

22.

Are Flågan

Asker Skiklubb

47:10

+17:36

korriger

22.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

47:10

+17:36

korriger

24.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

48:09

+18:35

korriger

25.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

59:50

+30:16

korriger

26.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:03:13

+33:39

korriger

27.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:08:45

+39:11

korriger

DSQ

Arild Andresen

Fossum IF

37:26

korriger

69

DNS

Harald Omland

Skien OK

korriger

DNS

Trond Holter

Måren OK

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

27:48

+0:00

korriger

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

28:03

+0:15

korriger

3.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

28:42

+0:54

korriger

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

30:53

+3:05

korriger

5.

Ove Drange

Varegg Fleridrett

32:44

+4:56

korriger

6.

Morten Karlsen

Måren OK

34:27

+6:39

korriger

7.

Per Osen

Vestre Akers SK

35:14

+7:26

korriger

8.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

36:11

+8:23

korriger

9.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

38:25

+10:37

korriger

10.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

38:35

+10:47

korriger

11.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

40:01

+12:13

korriger

12.

Roy Gjerding

OK Moss

42:16

+14:28

korriger

13.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

43:04

+15:16

korriger

14.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

52:44

+24:56

korriger

15.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:10:17

+42:29

korriger

DNS

Bård Natvig

Nittedal OL

korriger

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal Orientering

30:22

+0:00

korriger

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

31:39

+1:17

korriger

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

32:46

+2:24

korriger

4.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

35:17

+4:55

korriger

5.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

40:52

+10:30

korriger

6.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

41:01

+10:39

korriger

7.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

44:08

+13:46

korriger

8.

Olav Nipen

Tyrving IL

44:11

+13:49

korriger

9.

Rolf Lunde

Eiker OL

47:23

+17:01

korriger

10.

Per Hermann Krøger

Måren OK

50:04

+19:42

korriger

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Klaveness

Måren OK

29:41

+0:00

korriger

2.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

29:55

+0:14

korriger

3.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

31:09

+1:28

korriger

4.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

31:53

+2:12

korriger

5.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

33:01

+3:20

korriger

6.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

33:47

+4:06

korriger

7.

Runar Kittilsen

Stokke IL

34:48

+5:07

korriger

8.

Helge Revhaug

Ringerike OL

34:50

+5:09

korriger

9.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

35:14

+5:33

korriger

10.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

36:39

+6:58

korriger

11.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

36:42

+7:01

korriger

12.

Sigbjørn Hellerud

Røyken OL

42:43

+13:02

korriger

13.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

44:25

+14:44

korriger

14.

Tor-Eivind Bergsvåg

Sandefjord OK

49:01

+19:20

korriger

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving IL

46:06

korriger

76

DNS

Christian Bugge

Røyken OL

korriger

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

36:25

+0:00

korriger

2.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

39:38

+3:13

korriger

3.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

40:24

+3:59

korriger

4.

Trond Feiring

Hamar OK

40:55

+4:30

korriger

5.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

42:37

+6:12

korriger

6.

Øystein Madsen

Haugerud IF

46:15

+9:50

korriger

7.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

48:08

+11:43

korriger

8.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

48:44

+12:19

korriger

9.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

54:19

+17:54

korriger

10.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

54:26

+18:01

korriger

11.

Devegg Ruud

Sturla, IF

58:21

+21:56

korriger

12.

Olav Mo

Røyken OL

1:01:31

+25:06

korriger

13.

Lasse Vråle

Sturla, IF

1:07:39

+31:14

korriger

14.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:24:59

+48:34

korriger

DSQ

Odd Aure

Drangedal OL

38:22

korriger

76

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

43:53

+0:00

korriger

2.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

46:11

+2:18

korriger

3.

Sturle Hånes

IL GeoForm

53:50

+9:57

korriger

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

58:29

+14:36

korriger

5.

Eigil Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

1:15:03

+31:10

korriger

6.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:18:00

+34:07

korriger

DSQ

Tormod Høimyr

Sturla, IF

55:33

korriger

69

Klasse: Utvikling C 10-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

21:00

+0:00

korriger

2.

Trym Leiknes Bruvik

Måren OK

1:13:51

+52:51

korriger

DSQ

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

19:20

korriger

82 48 49 44 84 85 47

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

50:46

+0:00

korriger

76


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2019, 18:23:54

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

331

Antall startet:

308