Klasse: A-Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Felde Olaussen | NTNUI | 1:05:14 | +0:00 | 12:47 | |||
2. | Odd Strand | Kongsberg OL | 1:09:22 | +4:08 | 13:36 | |||
3. | Per Øyvind Eger | Kongsberg OL | 1:09:56 | +4:42 | 13:42 | |||
4. | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | 1:10:06 | +4:52 | 13:44 | |||
5. | Sondre Kvisli | Notodden OL | 1:13:17 | +8:03 | 14:22 | |||
6. | Øyvind Drage | Kongsberg OL | 1:14:42 | +9:28 | 14:38 | |||
7. | Ã…smund Slokvik | Notodden OL | 1:15:04 | +9:50 | 14:43 | |||
8. | Arnt Idar Jørstad | Kongsberg OL | 1:15:14 | +10:00 | 14:45 | |||
9. | Vebjørn Kvisli | Notodden OL | 1:15:20 | +10:06 | 14:46 | |||
10. | Harald Kvisli | Notodden OL | 1:15:29 | +10:15 | 14:48 | |||
11. | Arve Paulsen | Notodden OL | 1:24:40 | +19:26 | 16:36 | |||
Klasse: A-Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Synne Sandven | Notodden OL | 47:21 | +0:00 | 14:47 | |||
2. | Tale Strand | Kongsberg OL | 47:24 | +0:03 | 14:48 | |||
3. | Aurora Fossøy | NTNUI | 51:13 | +3:52 | 16:00 | |||
4. | Kristin Sandven | Notodden OL | 51:16 | +3:55 | 16:01 | |||
5. | Selma Høivold | Kongsberg OL | 1:08:02 | +20:41 | 21:15 | |||
6. | Erik Høivold | Kongsberg OL | 1:08:10 | +20:49 | 21:18 | |||
7. | Heidi Schatvet | Notodden OL | 1:09:34 | +22:13 | 21:44 | |||
8. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 1:09:52 | +22:31 | 21:50 | |||
DSQ | Arnulf Rulnes | Notodden OL | 25:39 | 125 130 129 127 123 133 148 | ||||
DSQ | Jarle Botnen | Bø OL | 40:05 | 130 129 127 123 133 | ||||
DSQ | Jesper Nordgård | Notodden OL | 44:13 | 130 129 127 133 148 | ||||
DSQ | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 1:20:29 | 130 129 127 123 133 | ||||
Klasse: N-Løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Lesteberg | Kongsberg OL | 32:46 | +0:00 | ||||
2. | Eirik Lesteberg | Kongsberg OL | 42:02 | +9:16 | ||||
3. | Linnea Danielsen | Kongsberg OL | 43:51 | +11:05 | ||||
4. | Kamille Danielsen | Kongsberg OL | 52:40 | +19:54 | ||||
5. | Rune Danielsen | Kongsberg OL | +0:0-46 | |||||
5. | Randi Mork | Notodden OL | +0:0-46 | |||||
5. | Eira Mork | Notodden OL | +0:0-46 | |||||
5. | Kristian Mork | Notodden OL | +0:0-46 | |||||
5. | Maja Lonar Tveiten | Notodden OL | +0:0-46 | |||||
5. | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | +0:0-46 | |||||
Klasse: C-Løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anna Gjestrud | Notodden OL | 1:00:10 | +0:00 | ||||
2. | Cathrine Sogn | Notodden OL | 1:00:12 | +0:02 | ||||
3. | Torgrim Gjestrud | Notodden OL | +0:0-10 | |||||
DSQ | Halvor Sogn | Notodden OL | 1:05:51 | 131 133 134 |
Sist oppdatert: | 13 november 2019, 19:35:12 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 37 |
Antall startet: | 37 |