Klasse: Nybegynner | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Juha Chang Flågan | Asker Skiklubb | 42:41 | +0:00 | 18:14 | korriger | |||
2. | Siri Mehl | 47:48 | +5:07 | 20:25 | korriger | ||||
3. | Amalie Birkelund | Asker Skiklubb | 1:02:08 | +19:27 | 26:33 | korriger | |||
DNS | Vera Halsaa | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Marlene Keilholz | Røyken OL | korriger | ||||||
Klasse: H11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eskil Hobøl | Oppsal Orientering | 33:53 | +0:00 | 14:28 | korriger | |||
2. | Herman Finstad Land | Tyrving IL | 59:49 | +25:56 | 25:33 | korriger | |||
Klasse: H13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | 41:36 | +0:00 | 9:35 | korriger | |||
2. | Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | 42:16 | +0:40 | 9:44 | korriger | |||
DNS | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sofia Øhlckers | Tyrving IL | 49:09 | +0:00 | 11:19 | korriger | |||
Klasse: H15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | 48:50 | +0:00 | 8:32 | korriger | |||
2. | Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 52:57 | +4:07 | 9:15 | korriger | |||
3. | Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | 55:24 | +6:34 | 9:41 | korriger | |||
4. | Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | 1:11:08 | +22:18 | 12:26 | korriger | |||
5. | Emil Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | 1:19:53 | +31:03 | 13:57 | korriger | |||
DNS | Elias Andenæs | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mina Jørgensen | Tyrving IL | 42:48 | +0:00 | 9:51 | korriger | |||
2. | Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 49:47 | +6:59 | 11:28 | korriger | |||
3. | Kajsa Meyer Larsson | Tyrving IL | 50:14 | +7:26 | 11:34 | korriger | |||
4. | Sofie Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | 54:13 | +11:25 | 12:29 | korriger | |||
DSQ | Hedvig Nyberg-Hansen | Fossum IF | 1:20:42 | korriger | 50 62 | ||||
DNS | Karin Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 50:59 | +0:00 | 8:54 | korriger | |||
2. | Brede Tolo Haugland | Asker Skiklubb | 1:12:36 | +21:37 | 12:41 | korriger | |||
DSQ | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | 58:59 | korriger | 36 | ||||
Klasse: H21-39 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erling Sommerfeldt | Asker Skiklubb | 44:21 | +0:00 | 7:45 | korriger | |||
2. | Espen Beer Prydz | Heming Orientering | 51:45 | +7:24 | 9:02 | korriger | |||
DSQ | Magnus Mellbye Larsen | Asker Skiklubb | 25:21 | korriger | 42 59 76 60 36 45 41 75 47 71 52 67 7... | ||||
Klasse: D21-39 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ruth Vingerhagen | Asker Skiklubb | 1:13:42 | +0:00 | 12:53 | korriger | |||
2. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 1:25:27 | +11:45 | 14:56 | korriger | |||
DSQ | Vigdis Hobøl | Oppsal Orientering | 55:38 | korriger | 36 37 58 39 40 45 42 59 76 60 36 45 4... | ||||
Klasse: H40 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jørn Sundby | Larvik OK | 44:23 | +0:00 | 7:45 | korriger | |||
2. | Trond Lund | IL Tyrving | 49:58 | +5:35 | 8:44 | korriger | |||
3. | Jøran Kristensen | Heming Orientering | 52:59 | +8:36 | 9:15 | korriger | |||
4. | Thor Mella | Oppsal Orientering | 53:35 | +9:12 | 9:22 | korriger | |||
5. | Atle Pedersen | Fossum IF | 56:03 | +11:40 | 9:47 | korriger | |||
6. | Eirik Jørgensen | Tyrving IL | 56:06 | +11:43 | 9:48 | korriger | |||
7. | Helge Grenager Solheim | Oppsal Orientering | 56:47 | +12:24 | 9:55 | korriger | |||
8. | Arild Nyhaug | Asker Skiklubb | 1:13:41 | +29:18 | 12:52 | korriger | |||
9. | Holger Keilholz | Røyken OL | 1:17:10 | +32:47 | 13:29 | korriger | 41 | ||
DSQ | Frode Strisland | Fossum IF | 44:35 | korriger | 71 52 67 72 63 50 62 51 100 | ||||
DNS | Aksel Olsen | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: D40 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Milda Øhlckers | Tyrving IL | 45:56 | +0:00 | 10:35 | korriger | |||
DSQ | Ellen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 51:47 | korriger | 65 71 67 36 37 58 39 40 45 76 75 47 5... | ||||
Klasse: H50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 39:42 | +0:00 | 9:08 | korriger | |||
2. | Jon Iver Bakken | Nydalens SK | 40:03 | +0:21 | 9:13 | korriger | |||
3. | Guttorm Egge | IL GeoForm | 43:22 | +3:40 | 9:59 | korriger | |||
4. | Svein Granerud | Asker Skiklubb | 43:41 | +3:59 | 10:03 | korriger | |||
5. | Lasse Arnesen | Heming Orientering | 44:18 | +4:36 | 10:12 | korriger | |||
6. | Are Flågan | Asker Skiklubb | 44:31 | +4:49 | 10:15 | korriger | |||
7. | Kjetil Espedal | Nydalens SK | 45:14 | +5:32 | 10:25 | korriger | |||
8. | Lars Erik Gjein | Fossum IF | 47:05 | +7:23 | 10:50 | korriger | |||
9. | Atle Strøm | Hedrum OL | 48:17 | +8:35 | 11:07 | korriger | |||
10. | Arne Fossheim | Asker Skiklubb | 51:06 | +11:24 | 11:46 | korriger | |||
11. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 52:38 | +12:56 | 12:07 | korriger | |||
12. | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 57:16 | +17:34 | 13:11 | korriger | |||
13. | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 1:06:34 | +26:52 | 15:20 | korriger | |||
14. | Ola Gjessing | Heming Orientering | 1:29:16 | +49:34 | 20:34 | korriger | |||
DSQ | Bjørn Henning Grandal | Tyrving IL | 53:35 | korriger | 40 71 50 | ||||
Klasse: D50 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torunn Økern Jensen | Ringerike OL | 46:43 | +0:00 | 10:45 | korriger | |||
2. | Hege Feiring | Tyrving IL | 48:34 | +1:51 | 11:11 | korriger | |||
3. | Signe Astrup Arnesen | Heming Orientering | 49:55 | +3:12 | 11:30 | korriger | |||
4. | Marianne Njåstein | Tyrving IL | 50:26 | +3:43 | 11:37 | korriger | |||
5. | Kjersti Hov | Fossum IF | 51:15 | +4:32 | 11:48 | korriger | |||
6. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 51:28 | +4:45 | 11:51 | korriger | |||
7. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 55:27 | +8:44 | 12:46 | korriger | |||
8. | Tone Skram | Røyken OL | 56:45 | +10:02 | 13:04 | korriger | |||
9. | Margrete Engzelius | Asker Skiklubb | 58:34 | +11:51 | 13:29 | korriger | |||
10. | Charlotte Skoglund | Kiels OK | 59:37 | +12:54 | 13:44 | korriger | |||
11. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 59:58 | +13:15 | 13:49 | korriger | |||
12. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 1:07:25 | +20:42 | 15:32 | korriger | |||
13. | Merete Bugge | 1:14:00 | +27:17 | 17:03 | korriger | ||||
14. | Ingrid Nermoen | Østmarka OK | 1:16:08 | +29:25 | 17:32 | korriger | |||
15. | Ida Gjessing | Klubbløs | 1:29:21 | +42:38 | 20:35 | korriger | |||
DNS | Jorun Ruud | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
Klasse: H60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bjørn Grinde | IL GeoForm | 40:35 | +0:00 | 9:21 | korriger | |||
2. | Torgeir Strandhagen | Røyken OL | 42:33 | +1:58 | 9:48 | korriger | |||
3. | Harald Hovi | Skien OK | 43:01 | +2:26 | 9:54 | korriger | |||
4. | Trond Rønneberg | Asker Skiklubb | 43:32 | +2:57 | 10:01 | korriger | |||
5. | Rune Teigland | Østmarka OK | 45:28 | +4:53 | 10:28 | korriger | |||
6. | Svein S Jacobsen | Tyrving IL | 48:02 | +7:27 | 11:04 | korriger | |||
7. | Øystein Kildal | Østmarka OK | 50:09 | +9:34 | 11:33 | korriger | |||
8. | Eirik Tandrevold | Fossum IF | 50:12 | +9:37 | 11:34 | korriger | |||
9. | Bjørn Christensen | Østmarka OK | 50:54 | +10:19 | 11:43 | korriger | |||
10. | Per Schanche | Asker Skiklubb | 51:12 | +10:37 | 11:47 | korriger | |||
11. | Martin Granly | Lillomarka OL | 51:47 | +11:12 | 11:55 | korriger | |||
12. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 51:59 | +11:24 | 11:58 | korriger | |||
13. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 55:56 | +15:21 | 12:53 | korriger | |||
14. | Øyvind Gylver | Asker Skiklubb | 56:23 | +15:48 | 12:59 | korriger | |||
15. | Odd Harald Nilsen | OL Tønsberg og omegn | 1:14:04 | +33:29 | 17:03 | korriger | |||
Klasse: D60 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Grete S B Hovi | Skien OK | 50:00 | +0:00 | 11:31 | korriger | |||
2. | Kari Lyngbakken | Konnerud IL | 1:38:57 | +48:57 | 22:47 | korriger | |||
3. | Grethe Lill Ryeng | Sturla, IF | 1:39:54 | +49:54 | 23:01 | korriger | |||
Klasse: H70 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 43:31 | +0:00 | 10:01 | korriger | |||
2. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 53:26 | +9:55 | 12:18 | korriger | |||
3. | Per Øhlckers | Tyrving IL | 54:03 | +10:32 | 12:27 | korriger | |||
4. | Kjell Stenstadvold | Tyrving IL | 1:00:33 | +17:02 | 13:57 | korriger | |||
5. | Hans Stordal | OL Tønsberg og omegn | 1:05:06 | +21:35 | 15:00 | korriger | |||
6. | Per Fosser | Heming Orientering | 1:08:52 | +25:21 | 15:52 | korriger | |||
7. | Øystein Madsen | Haugerud IF | 1:09:46 | +26:15 | 16:04 | korriger | |||
8. | Bjørn Sandelien | Heming Orientering | 1:15:48 | +32:17 | 17:27 | korriger | |||
9. | Ole Kristoffer Throndsen | Kongsberg OL | 1:33:28 | +49:57 | 21:32 | korriger | |||
10. | Harald Wibye | OK Moss | 1:36:29 | +52:58 | 22:13 | korriger | |||
DSQ | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 1:25:27 | korriger | 72 63 50 62 51 100 | ||||
Klasse: H17C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Terje Throndsen | Nittedal OL | korriger |
Sist oppdatert: | 11 februar 2020, 19:03:26 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 106 |
Antall startet: | 98 |