Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | 18:39 | +0:00 | 8:06 | korriger | |||
2. | Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 19:22 | +0:43 | 8:25 | korriger | |||
3. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 19:40 | +1:01 | 8:33 | korriger | |||
4. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 20:00 | +1:21 | 8:41 | korriger | |||
5. | Per Noah Sommerhein | Nydalens SK | 20:32 | +1:53 | 8:55 | korriger | |||
6. | Erlend Otterlei | Østmarka OK | 20:37 | +1:58 | 8:57 | korriger | |||
7. | Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | 21:15 | +2:36 | 9:14 | korriger | |||
8. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 22:44 | +4:05 | 9:53 | korriger | |||
9. | Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | 23:09 | +4:30 | 10:03 | korriger | |||
10. | Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | 23:35 | +4:56 | 10:15 | korriger | |||
11. | Sigurd Størmer-Antonsen | Nydalens SK | 24:38 | +5:59 | 10:42 | korriger | |||
12. | Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | 24:50 | +6:11 | 10:47 | korriger | |||
13. | Aksel Nikolai Aubert | Oppsal Orientering | 26:37 | +7:58 | 11:34 | korriger | |||
14. | Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 26:47 | +8:08 | 11:38 | korriger | |||
15. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 26:57 | +8:18 | 11:43 | korriger | |||
16. | Estin Skram | Nittedal OL | 28:40 | +10:01 | 12:27 | korriger | |||
17. | Ask Felland Sætnan | Fossum IF | 28:41 | +10:02 | 12:28 | korriger | |||
18. | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 28:43 | +10:04 | 12:29 | korriger | |||
19. | Otto Schjølberg-Henriksen | Nydalens SK | 31:48 | +13:09 | 13:49 | korriger | |||
20. | Markus Hirsch | Bækkelagets SK | 31:53 | +13:14 | 13:51 | korriger | |||
21. | Eskil Hafskjold | Nydalens SK | 31:56 | +13:17 | 13:53 | korriger | |||
22. | Max Skjerpen Huseby | Nydalens SK | 33:08 | +14:29 | 14:24 | korriger | |||
23. | Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | 34:07 | +15:28 | 14:50 | korriger | |||
24. | Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 34:40 | +16:01 | 15:04 | korriger | |||
25. | Erik Dehli Saxhaug | Raumar Orientering | 36:04 | +17:25 | 15:40 | korriger | |||
26. | Henrik Nyberg | Asker Skiklubb | 39:06 | +20:27 | 17:00 | korriger | |||
27. | Sondre Tandberg Øhrn | Nydalens SK | 57:34 | +38:55 | 25:01 | korriger | |||
28. | Aksel Victor Sanchis | Heming Orientering | 1:13:55 | +55:16 | 32:08 | korriger | |||
DNS | Aksel Eide | Bækkelagets SK | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frode Wallberg | Heming Orientering | 35:19 | +0:00 | 20:46 | korriger | |||
2. | Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | 55:40 | +20:21 | 32:44 | korriger | |||
DSQ | Erlend Hovengen Lundin | Nittedal OL | 31:40 | korriger | 152 |
Sist oppdatert: | 6 juni 2020, 07:05:43 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 32 |
Antall startet: | 31 |