Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Marta Radwanska | Østmarka OK | 0:00 | korriger | ||||||
Gunvor Ruud | Østmarka OK | 0:00 | korriger | ||||||
Solveig Ruud Tednes | Østmarka OK | 28:56 | 20:40 | korriger | |||||
Klasse: D 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Annika Næss-Ulseth | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Jenny Soma Slåstad | Raumar Orientering | 58:15 | 24:16 | korriger | |||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 45:06 | +0:00 | 15:33 | korriger | |||
2. | Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | 52:44 | +7:38 | 18:11 | korriger | |||
3. | Emma Ailin Skårbø | Raumar Orientering | 52:52 | +7:46 | 18:13 | korriger | |||
4. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:09:31 | +24:25 | 23:58 | korriger | |||
5. | Ingrid Jarstadmarken Price | Østmarka OK | 1:24:24 | +39:18 | 29:06 | korriger | |||
6. | Eline Andersen | Raumar Orientering | 1:40:25 | +55:19 | 34:37 | korriger | |||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 1:09:25 | +0:00 | 17:21 | korriger | |||
Klasse: Damer-A | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Brita Opheim Sauar | Statoil Oslo BIL | 1:30:46 | +0:00 | 18:09 | korriger | |||
Klasse: Damer-AM | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Hammer Iversen | Østmarka OK | 51:35 | +0:00 | 12:53 | korriger | |||
2. | Ingrid Nermoen | Østmarka OK | 54:57 | +3:22 | 13:44 | korriger | 201 202 203 204 223 211 212 | ||
3. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 1:09:24 | +17:49 | 17:21 | korriger | |||
DSQ | Inga Cathrin Winsvold | Østmarka OK | 1:11:26 | korriger | 207 223 211 212 210 208 209 | ||||
DSQ | Nora Johansen | Hisøy OK | 1:35:50 | korriger | 223 210 208 | ||||
DNS | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | korriger | ||||||
DNS | Marit Inngjerdingen | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: Damer-AK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helena Axelsson | Nydalens SK | 38:57 | +0:00 | 14:58 | korriger | |||
2. | June Herredsvela | Østmarka OK | 1:13:34 | +34:37 | 28:17 | korriger | |||
3. | Katrine Holen | Østmarka OK | 1:16:25 | +37:28 | 29:23 | korriger | |||
4. | Siv Susanne Jystad | Østmarka OK | 1:16:42 | +37:45 | 29:30 | korriger | |||
5. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 1:32:07 | +53:10 | 35:25 | korriger | |||
6. | Aina Grymyr | Haugerud IF | 2:06:51 | +1:27:54 | 48:47 | korriger | |||
DSQ | Jartrud Steinsli | Østmarka OK | 11:15 | korriger | 210 207 223 211 212 209 214 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 27:24 | +0:00 | 9:26 | korriger | |||
2. | Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 32:35 | +5:11 | 11:14 | korriger | |||
3. | Mons Sætre Lorentsen | Fet OL | 38:57 | +11:33 | 13:25 | korriger | |||
4. | Sigmund Ølstad | Fet OL | 43:58 | +16:34 | 15:09 | korriger | |||
DSQ | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 1:03:12 | korriger | 212 209 214 | ||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Axel Aalde | Nydalens SK | 43:04 | +0:00 | 10:46 | korriger | |||
2. | Martin Christoffer Borg | IL Koll | 48:04 | +5:00 | 12:01 | korriger | |||
3. | Eskil Brænden | Lillomarka OL | 1:04:38 | +21:34 | 16:09 | korriger | |||
4. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 1:09:58 | +26:54 | 17:29 | korriger | |||
DSQ | Jakob Gilljam | Østmarka OK | 1:33:27 | korriger | 201 202 203 204 210 208 | ||||
Brutt | Håvard Rønningen | Østmarka OK | 6:12 | korriger | 201 202 203 204 207 223 211 212 210 208 209 214 | ||||
DNS | Johannes Salvesen-Lunde | IL Koll | korriger | ||||||
DNS | Anders Næss-Ulseth | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: Herrer-A | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Matthew Speake | Bækkelagets SK | 37:26 | +0:00 | 7:29 | korriger | |||
2. | Odin Tellesbø | Østmarka OK | 44:42 | +7:16 | 8:56 | korriger | |||
3. | Christian Fredrik Borg | IL Koll | 49:31 | +12:05 | 9:54 | korriger | |||
4. | Kristoffer Nesland | Tyrving IL | 49:50 | +12:24 | 9:58 | korriger | |||
5. | Per Jacob Ølstad | Fet OL | 52:27 | +15:01 | 10:29 | korriger | |||
6. | Vemund Kongsnes | Østmarka OK | 56:44 | +19:18 | 11:20 | korriger | |||
7. | Njål F. Vadla | Sandnes IL (Rogaland) | 58:33 | +21:07 | 11:42 | korriger | |||
8. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 59:54 | +22:28 | 11:58 | korriger | |||
9. | Georg Bugge | Aas-Jakobsen | 1:01:44 | +24:18 | 12:20 | korriger | |||
10. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 1:02:42 | +25:16 | 12:32 | korriger | |||
11. | Erik Næss | Østmarka OK | 1:05:19 | +27:53 | 13:03 | korriger | |||
12. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:10:41 | +33:15 | 14:08 | korriger | |||
13. | Jørn Mjøster | Østmarka OK | 1:20:09 | +42:43 | 16:01 | korriger | |||
14. | Svein Otterlei | Østmarka OK | 1:21:33 | +44:07 | 16:18 | korriger | |||
15. | Håvar Brevik | Østmarka OK | 1:27:08 | +49:42 | 17:25 | korriger | |||
16. | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | 1:34:49 | +57:23 | 18:57 | korriger | |||
17. | Vegar Røyset | Siemens | 1:46:21 | +1:08:55 | 21:16 | korriger | |||
DSQ | Jørn Limi | Oppsal Orientering | 30:03 | korriger | |||||
DSQ | Svein Nygård | Norges Bank BIL | 50:02 | korriger | 211 212 | ||||
DSQ | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 51:01 | korriger | 210 211 212 209 | ||||
DSQ | Bjørn Christensen | Østmarka OK | 52:35 | korriger | 222 207 210 211 212 209 | ||||
DSQ | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | 1:02:05 | korriger | 210 211 212 209 | ||||
DSQ | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:09:38 | korriger | 210 211 212 209 | ||||
DNS | Eirik Næss-Ulseth | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: Herrer-AM | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Magne Brænden | Lillomarka OL | 44:21 | +0:00 | 11:05 | korriger | |||
2. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 47:34 | +3:13 | 11:53 | korriger | |||
3. | Pål Christian Ingjerd | Bækkelagets SK | 48:37 | +4:16 | 12:09 | korriger | |||
4. | Hallvard Fjær | Lillomarka OL | 49:06 | +4:45 | 12:16 | korriger | |||
5. | Per Arne Karlsen | Østmarka OK | 57:22 | +13:01 | 14:20 | korriger | |||
6. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:04:00 | +19:39 | 16:00 | korriger | |||
7. | Per Stedje | Østmarka OK | 1:06:23 | +22:02 | 16:35 | korriger | |||
DSQ | Erlend Otterlei | Østmarka OK | korriger | 201 202 203 204 207 223 211 212 210 208 209 214 | |||||
DNS | Truls Angell | Lillomarka OL | korriger | ||||||
Klasse: Herrer-AK | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 37:06 | +0:00 | 14:16 | korriger | |||
2. | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 41:15 | +4:09 | 15:51 | korriger | |||
3. | John Thomas Petersen | Nittedal OL | 48:33 | +11:27 | 18:40 | korriger | |||
4. | Jan-Henrik Nilsen | Oppsal Orientering | 48:50 | +11:44 | 18:46 | korriger | |||
5. | Inge Sandstad Skrondal | Klubbløs | 51:41 | +14:35 | 19:52 | korriger | |||
6. | Morten Kongsberg | Tyrving IL | 52:57 | +15:51 | 20:21 | korriger | |||
7. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 57:54 | +20:48 | 22:16 | korriger | |||
8. | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF | 1:02:36 | +25:30 | 24:04 | korriger | |||
9. | Thomas Grøstad | Østmarka OK | 1:06:44 | +29:38 | 25:40 | korriger | |||
10. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp/Vestheim IF | 1:11:12 | +34:06 | 27:23 | korriger | |||
11. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 1:11:57 | +34:51 | 27:40 | korriger | |||
12. | Marius Knøsberg Esvall | Østmarka OK | 1:33:31 | +56:25 | 35:58 | korriger | |||
Klasse: Ã…pen-B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingar Woll | Østmarka OK | 41:02 | +0:00 | 14:08 | korriger | |||
2. | Kristin Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:00:00 | +18:58 | 20:41 | korriger | |||
3. | Olav Sletten Mcinnes | Østmarka OK | 1:38:38 | +57:36 | 34:00 | korriger | |||
DSQ | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:15:44 | korriger | 221 211 212 214 | ||||
Klasse: Ã…pen-C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristoffer Nomeland | Østmarka OK | 58:21 | +0:00 | 24:18 | korriger | |||
2. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 58:37 | +0:16 | 24:25 | korriger | |||
3. | Ole Martin Nomeland | Østmarka OK | 58:39 | +0:18 | 24:26 | korriger | |||
4. | Ragnhild Brevik | Østmarka OK | 1:08:23 | +10:02 | 28:29 | korriger | |||
5. | Korhan Markussen | Østmarka OK | 1:09:27 | +11:06 | 28:56 | korriger | |||
DSQ | Eldrid Odden Otterlei | Østmarka OK | 27:27 | korriger | 219 221 213 217 214 | ||||
DSQ | Jens Magnus Rønningen | Østmarka OK | 51:34 | korriger | 215 219 220 221 213 217 | ||||
Brutt | Terje Throndsen | Nittedal OL | 1:01:47 | korriger | 217 214 |
Sist oppdatert: | 2 juni 2020, 19:43:05 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 97 |
Antall startet: | 90 |