Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp 3 Hammeren 15. juli 2020

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

29:29

+0:00

korriger

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

31:45

+2:16

korriger

3.

Gisela Sundelin

Privat

36:32

+7:03

korriger

4.

Per Ongstad

PRIVAT

39:26

+9:57

korriger

5.

Jens Laugesen

VBIL

39:52

+10:23

korriger

6.

Finn Gange

Privat

40:05

+10:36

korriger

7.

Kristian Hallingstad

PRIVAT

41:22

+11:53

korriger

8.

Knut Tore Solheim

Nydalen Siklubb

41:36

+12:07

korriger

9.

Harald Aulie

Koll lL

43:09

+13:40

korriger

10.

Eline Falck Hallingstad

Haslum

46:33

+17:04

korriger

11.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:05

+18:36

korriger

12.

Tor A Ommundsen

VBIL

50:01

+20:32

korriger

13.

Unni Drage

Aker Solutions

52:06

+22:37

korriger

14.

Toril Eine

Esso Sport

52:20

+22:51

korriger

15.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

55:04

+25:35

korriger

16.

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:00:00

+30:31

korriger

17.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

1:06:22

+36:53

korriger

18.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:07:21

+37:52

korriger

19.

Jon Fanavoll

IF Kamp/Vestheim

1:10:32

+41:03

korriger

20.

Sidsel Sandelien

HEMING Orientering

1:18:01

+48:32

korriger

21.

Jørn Ødegård

Halvorsens Conditori

1:27:50

+58:21

korriger

22.

Eva Fixdal

Heming Orientering

1:38:42

+1:09:13

korriger

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

21:56

+0:00

korriger

2.

Eskil Åsmul

Wordfeud league of Honour

24:14

+2:18

korriger

3.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

27:53

+5:57

korriger

112

4.

Anita Von Krogh

FHI

28:20

+6:24

korriger

112

5.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

32:08

+10:12

korriger

6.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

34:13

+12:17

korriger

7.

Thor Norderud

Tyrving

35:20

+13:24

korriger

112

8.

Ingvill Schanche

Asker SK

36:14

+14:18

korriger

112

9.

Per Ongstad

PRIVAT

37:45

+15:49

korriger

112

10.

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

43:27

+21:31

korriger

112

11.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

43:48

+21:52

korriger

112

12.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

46:43

+24:47

korriger

112

13.

Siri Spjekavik

Meteorologen BIL

48:36

+26:40

korriger

112

14.

Merete Bugge

Stami

54:48

+32:52

korriger

15.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:03:34

+41:38

korriger

112

16.

Sidsel Sandelien

HEMING Orientering

1:05:23

+43:27

korriger

112

17.

Line Drange Ruud

Røyken O-lag

1:10:57

+49:01

korriger

18.

Signe Drange Ruud

Røyken O-lag

1:11:01

+49:05

korriger

DSQ

Britta Fismen

Fossum IF

20:40

korriger

72

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

30:26

korriger

72 112

DSQ

Stein Myhre

BæRUM Skiklubb

32:58

korriger

72

DSQ

Tore Eriksen

Baerum Skiklubb

33:09

korriger

72

DSQ

Tom Sletner

GEOFORM

34:18

korriger

74 77 120 122 76 75 79 123 72

DSQ

Jon C. Fougner

FUGRO

45:13

korriger

72

DSQ

Aud I Spjelkavik

TYRVING

54:47

korriger

72

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Sommerhein

Fossum IF

31:55

+0:00

korriger

2.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

35:34

+3:39

korriger

3.

Paul Solheim

PRIVAT

40:11

+8:16

korriger

4.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

41:38

+9:43

korriger

4.

Niklas Norman

GEOFORM

41:38

+9:43

korriger

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

41:54

+9:59

korriger

7.

Tor Ringstad

Cisco

42:44

+10:49

korriger

8.

Jørn Limi

Oppsal IF

43:55

+12:00

korriger

9.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

44:17

+12:22

korriger

10.

Egil Eide

Tyrving, IL

44:58

+13:03

korriger

11.

Øystein Amundrud

Stavanger OK

45:40

+13:45

korriger

12.

Bjørn Christensen

ØSTMARKA OK

47:03

+15:08

korriger

13.

Kjersti Hov

Fossum IF

50:32

+18:37

korriger

14.

Johan T. Jensen

Nydalens Skiklub

50:37

+18:42

korriger

15.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

52:25

+20:30

korriger

16.

Trude Fixdal

Koll lL

52:44

+20:49

korriger

16.

Frode Johansen

Equinor

52:44

+20:49

korriger

18.

Hasse Bergstrøm

Tyrving, IL

54:30

+22:35

korriger

19.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

56:05

+24:10

korriger

20.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

56:12

+24:17

korriger

21.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

56:22

+24:27

korriger

22.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

57:51

+25:56

korriger

23.

Rune Hultgreen

GEOFORM

58:06

+26:11

korriger

24.

Per Kaarby

Overtoppen

58:33

+26:38

korriger

25.

Bjørn Sandelien

HEMING Orientering

59:08

+27:13

korriger

26.

Truls Angell

Lillomarka OL

59:12

+27:17

korriger

27.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

59:15

+27:20

korriger

28.

Øystein Flemming

ÅRVOLL IL

59:42

+27:47

korriger

29.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

59:47

+27:52

korriger

30.

Andreas Barstad

ÅRVOLL

59:52

+27:57

korriger

31.

Hans Henrik Fremming

Meteorologen

1:01:13

+29:18

korriger

32.

Hege Gunnerød

GEOFORM

1:03:32

+31:37

korriger

33.

Per Fosser

Heming/Njård

1:04:40

+32:45

korriger

34.

Petter Christensen

Veritas BIL

1:04:54

+32:59

korriger

35.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:14:24

+42:29

korriger

36.

Marit Forthun

NORdre Follo Orientering

1:30:03

+58:08

korriger

37.

Jeff Geudens

Neverfjord IL

1:31:02

+59:07

korriger

DSQ

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

56:12

korriger

76 77 78 109 128 127

DSQ

Wendy Fjeldstad

Ås NMBU

1:02:07

korriger

72 71 118 76 77 78 109 128 127 120

DSQ

Hallvard Føllesdal

OSI

1:17:41

korriger

78

DSQ

Brita Sauar

Equinor Oslo BIL

1:18:15

korriger

78 109 128 127 120

DSQ

Aurora Sauar

KolL

1:18:20

korriger

78 109 128 127 120

DSQ

Torbjørn Breistrand

KJELSÅS IL

1:27:53

korriger

78 109 128 127

Klasse: Mellon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Fiskum

Norconsult

24:34

+0:00

korriger

2.

Torkil Eide Solstad

DNV GL

26:05

+1:31

korriger

3.

Gunnar Hope

Modum

29:15

+4:41

korriger

4.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

30:16

+5:42

korriger

5.

Tor Ringstad

Cisco

30:36

+6:02

korriger

6.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

30:47

+6:13

korriger

7.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

30:51

+6:17

korriger

8.

Svein Jacobsen

Tyrving IL

31:05

+6:31

korriger

9.

Terje Wiig Mathisen

Cognite

31:46

+7:12

korriger

10.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

32:15

+7:41

korriger

11.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

32:46

+8:12

korriger

12.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

33:24

+8:50

korriger

12.

Egil Eide

Tyrving, IL

33:24

+8:50

korriger

14.

Trond Rønneberg

Asker

33:32

+8:58

korriger

15.

David Anderson

Glitre Energi

34:05

+9:31

korriger

16.

Håkon Jendal

Fossum IF

34:11

+9:37

korriger

17.

Eivind Heibråten

Røyken O-lag

34:15

+9:41

korriger

18.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

34:30

+9:56

korriger

19.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

34:59

+10:25

korriger

20.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

37:02

+12:28

korriger

21.

Anne Kristine Norderud

Tyrving, IL

37:34

+13:00

korriger

22.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

37:35

+13:01

korriger

23.

Stein Mella

Nippon Gases

37:44

+13:10

korriger

24.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

38:13

+13:39

korriger

24.

Erik Tandrevold

Fossum

38:13

+13:39

korriger

26.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

38:53

+14:19

korriger

27.

Kristin Sletner

IL GeoForm

38:57

+14:23

korriger

28.

Terje Næss

Fossum IF

39:48

+15:14

korriger

29.

Claus Frimann Clasen

Lyberg Partnere

39:50

+15:16

korriger

30.

Jørgen Ruud

PRIVAT

40:29

+15:55

korriger

31.

Magnus Hagen

Røyken O-lag

40:58

+16:24

korriger

32.

Ikke registrert navn (2)

41:15

+16:41

korriger

33.

Harald Rikheim

Rådtassene

41:33

+16:59

korriger

34.

Trine Justad Raaen

Aker Brygge Orientering

42:03

+17:29

korriger

35.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

42:08

+17:34

korriger

36.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:40

+19:06

korriger

37.

Bjørn Bendiktsen

Modum O-lag

46:23

+21:49

korriger

38.

Gunn Stabbetorp

FHI

48:54

+24:20

korriger

39.

Rune Christiansen

49:04

+24:30

korriger

40.

Bjørn Sandelien

HEMING Orientering

49:27

+24:53

korriger

41.

Uno Hanslien

BILPOST

49:31

+24:57

korriger

42.

Henrik Opaker

Norconsult

51:40

+27:06

korriger

43.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:02:16

+37:42

korriger

DSQ

Arnt Ove Takvam

Fossum IF

korriger

112 71 72 117 116 73 74 75 76 122 77 78 7...

DSQ

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:33

korriger

78

DSQ

Sigurd Hobbøl

Oppsal IF

33:15

korriger

75

DSQ

May Ingela Hope

Modum O-lag

33:16

korriger

75 76 122 77 78

DSQ

Kjersti Hov

Fossum IF

37:17

korriger

112

DSQ

Per Schanche

Asker SK

40:22

korriger

78

DSQ

Annett Smulders

AON Norway

54:14

korriger

112 71 150

Brutt

Laryssa

Modum O-lag

korriger

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan SVEDBERG

Heming

38:51

+0:00

korriger

2.

Simen Eid Nielsen

Rambøll

39:08

+0:17

korriger

3.

Per Øyvind Stene

Nydalen Skiklubb

39:10

+0:19

korriger

4.

Espen Beer Prydz

HEMING Orientering

39:16

+0:25

korriger

5.

Gard Lindseth

Nydalens Skiklub

40:23

+1:32

korriger

6.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

42:32

+3:41

korriger

7.

Bjørn Mo Østgren

GEOFORM

42:59

+4:08

korriger

8.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

43:02

+4:11

korriger

9.

Kristian Østermann

Heming

43:27

+4:36

korriger

10.

Inge Lindseth

Nydalen

44:28

+5:37

korriger

11.

Trond Lund

Tyrving, IL

45:58

+7:07

korriger

12.

Skage Grønneberg

Heming

46:11

+7:20

korriger

13.

Jo Inge Fjellstad

Ås NMBU

47:47

+8:56

korriger

14.

Øystein Østermann

Heming

48:45

+9:54

korriger

15.

Tore Kjølseth

Lundin

49:12

+10:21

korriger

16.

Knut Edvard Helland

ØSTMARKA OK

51:29

+12:38

korriger

17.

Mikael Olausson

OSI

51:41

+12:50

korriger

18.

Guttorm L Egge

GEOFORM

51:43

+12:52

korriger

19.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

52:05

+13:14

korriger

20.

Rolv Anders Systad

LYN SKI

53:05

+14:14

korriger

21.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

56:21

+17:30

korriger

22.

Øivind Due Trier

OSI

58:57

+20:06

korriger

23.

Are Eriksen

OSI

1:00:02

+21:11

korriger

24.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:00:24

+21:33

korriger

25.

Thor Christian Tallaksen

PRIVAT

1:00:29

+21:38

korriger

26.

Harald Iwe

GEOFORM

1:01:21

+22:30

korriger

27.

Anja Husebye

KolL lL

1:03:10

+24:19

korriger

DSQ

STåle Sønsterusbråten

Liilomarka OL

42:38

korriger

71 72

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving, IL

36:19

+0:00

korriger

2.

Trond Lund

Tyrving, IL

39:30

+3:11

korriger

3.

Kristian J. Larsen

Tyrving, IL

39:36

+3:17

korriger

4.

Skage Grønneberg

Heming

39:49

+3:30

korriger

5.

Vegard Peikli

Tyrving

39:53

+3:34

korriger

6.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

39:54

+3:35

korriger

7.

Bjørn Mo Østgren

GEOFORM

40:10

+3:51

korriger

7.

Ikke registrert navn (1)

40:10

+3:51

korriger

9.

Luckas Clausen

Sturla IK

40:33

+4:14

korriger

10.

Morten Heir

Fossum IF

42:37

+6:18

korriger

11.

Finn G Rygh

Nydalen

43:04

+6:45

korriger

11.

Karl Rygh

KolL IL

43:04

+6:45

korriger

13.

Bjørnar Peikli

Tyrving, IL

43:57

+7:38

korriger

14.

Svein Nygård

NORGES BANK

44:27

+8:08

korriger

15.

Anders Gustafsson

Sturla

45:17

+8:58

korriger

16.

Martin Mac Adam

45:22

+9:03

korriger

17.

Thor Mella

Oppsal IF

45:54

+9:35

korriger

18.

Eirik Holth Johannessen

Røyken O-lag

46:44

+10:25

korriger

19.

Guttorm L Egge

GEOFORM

47:02

+10:43

korriger

20.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

47:21

+11:02

korriger

21.

Lars Baklid

Konnerud IL

47:28

+11:09

korriger

22.

Fredrik Larsen

Indre Østfold

47:45

+11:26

korriger

23.

Lars Berglund

Ringerike o-lag

48:11

+11:52

korriger

24.

Elias Foss

Kongsberg OL

48:31

+12:12

korriger

25.

Gunnar Rustad

Nittedal OL

48:50

+12:31

korriger

26.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

48:56

+12:37

korriger

27.

Kaia Peikli

Tyrving, IL

50:03

+13:44

korriger

28.

Per J Karlsbakk

Veritas BIL

50:34

+14:15

korriger

29.

Christian Reusch

REGJERINGSADVOKATEN

51:07

+14:48

korriger

30.

Stig Heir

Asker Skiklubb

54:45

+18:26

korriger

31.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

55:20

+19:01

korriger

32.

Audrun Utskarpen

GEOFORM

55:49

+19:30

korriger

71 72 116 73 74 75 76 77 78 79 110

33.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

56:01

+19:42

korriger

34.

Erik Sauar

KolL IL

57:23

+21:04

korriger

35.

Brita Sauar

Equinor Oslo BIL

57:28

+21:09

korriger

36.

Håvard Halvorsen

Konnerud

57:32

+21:13

korriger

37.

Jacob Dybwad

Veritas BIL

57:46

+21:27

korriger

38.

Tormod Bøe

Fossum IF

58:48

+22:29

korriger

39.

Einar Gisholt

Fossum IF

59:02

+22:43

korriger

40.

Elise Gisholt

Fossum IF

59:04

+22:45

korriger

41.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:01:52

+25:33

korriger

42.

Trude Fixdal

KolL

1:02:01

+25:42

korriger

43.

Harald Aulie

HEMING Orientering

1:02:05

+25:46

korriger

44.

Øyvind Grandum

Geoform

1:04:27

+28:08

korriger

45.

Raphael Neto

PRIVAT

1:20:26

+44:07

korriger

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

17:20

korriger

79 110 111 112 113 114 116 117 118 119 120 122 12...

DSQ

Eirik Watterdal

PRIVAT

40:32

korriger

126

DSQ

Morten Hjelm

DNV GL

44:06

korriger

111 112 113 114 116 117 118 119 120 122 123


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2020, 21:43:07

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

217

Antall startet:

217