Klasse: B-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 30:19 | +0:00 | 10:20 | korriger | |||
2. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 34:26 | +4:07 | 11:45 | korriger | |||
3. | Tuva Lundsrud | OK Moss | 35:17 | +4:58 | 12:02 | korriger | |||
4. | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 49:04 | +18:45 | 16:44 | korriger | |||
5. | Jessica Kathle | MÃ¥ren OK | 52:47 | +22:28 | 18:00 | korriger | |||
6. | Malin Michelsen | Fossum IF | 54:47 | +24:28 | 18:41 | korriger | |||
7. | Markus Mollestad | Kristiansand OK | 54:51 | +24:32 | 18:43 | korriger | |||
8. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 55:13 | +24:54 | 18:50 | korriger | |||
9. | Martin Olaisen | Nordre Follo Orientering | 1:02:10 | +31:51 | 21:13 | korriger | |||
10. | Elise Holm Nedrebø | OK Moss | 1:13:24 | +43:05 | 25:03 | korriger | |||
11. | Alfred Nikolaisen | Oppsal Orientering | 1:26:33 | +56:14 | 29:32 | korriger | |||
12. | Hermine Odden | MÃ¥ren OK | 1:51:53 | +1:21:34 | 38:11 | korriger | |||
13. | Isolde Odden | MÃ¥ren OK | 1:52:00 | +1:21:41 | 38:13 | korriger | |||
14. | Rafaelle Abanto Bugge | MÃ¥ren OK | 1:53:08 | +1:22:49 | 38:36 | korriger | |||
Klasse: A-kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Harald Lundhaug | OK Moss | 29:56 | +0:00 | 12:07 | korriger | |||
2. | Geir Trøan | Nordre Follo Orientering | 32:01 | +2:05 | 12:57 | korriger | |||
3. | Per Arne Arnesen | Nordre Follo Orientering | 35:46 | +5:50 | 14:28 | korriger | |||
4. | Fredrik Jakobsen | OK Moss | 37:10 | +7:14 | 15:02 | korriger | |||
5. | Tonje Holm | OK Moss | 42:01 | +12:05 | 17:00 | korriger | |||
6. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 42:49 | +12:53 | 17:20 | korriger | |||
7. | Caroline Jakobsen | OK Moss | 42:58 | +13:02 | 17:23 | korriger | |||
8. | Lars Martin Gjein | Stokke IL | 44:56 | +15:00 | 18:11 | korriger | |||
9. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 45:23 | +15:27 | 18:22 | korriger | |||
10. | Bjørn Egner | Heming Orientering | 48:30 | +18:34 | 19:38 | korriger | |||
11. | Clas Svanteson | Nordre Follo Orientering | 48:55 | +18:59 | 19:48 | korriger | |||
12. | Jon C. Fougner | Heming Orientering | 49:37 | +19:41 | 20:05 | korriger | |||
13. | Sindre Valsgård | Indre Østfold OK | 50:29 | +20:33 | 20:26 | korriger | |||
14. | Øystein Madsen | Haugerud IF | 51:51 | +21:55 | 20:59 | korriger | |||
15. | Arne Chr. Scheie | Østmarka OK | 52:54 | +22:58 | 21:25 | korriger | |||
16. | Ingrid Lome-Hagman | Nordre Follo Orientering | 53:42 | +23:46 | 21:44 | korriger | |||
17. | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 53:52 | +23:56 | 21:48 | korriger | |||
18. | Grethe Lill Ryeng | Sturla, IF | 55:08 | +25:12 | 22:19 | korriger | |||
19. | Brede Høibak Gundersen | Ringerike OL | 55:25 | +25:29 | 22:26 | korriger | |||
20. | Renate Sundby | OK Moss | 1:05:24 | +35:28 | 26:28 | korriger | |||
21. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 1:05:32 | +35:36 | 26:31 | korriger | |||
22. | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 1:06:28 | +36:32 | 26:54 | korriger | |||
23. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 1:08:27 | +38:31 | 27:42 | korriger | |||
24. | Bente Fosser Lundsrud | OK Moss | 1:08:55 | +38:59 | 27:54 | korriger | |||
25. | Unni Drage | Haugerud IF | 1:11:33 | +41:37 | 28:58 | korriger | |||
26. | Sissel Olaisen | Nordre Follo Orientering | 1:16:19 | +46:23 | 30:53 | korriger | |||
27. | Tor Drage | Haugerud IF | 1:17:40 | +47:44 | 31:26 | korriger | |||
28. | Anne Marit Færden | Nordre Follo Orientering | 1:26:46 | +56:50 | 35:07 | korriger | |||
29. | Jørn Ødegård | Bækkelagets SK | 1:28:45 | +58:49 | 35:55 | korriger | |||
30. | Kolbjørn Megard | Nordre Follo Orientering | 1:34:11 | +1:04:15 | 38:07 | korriger | |||
Klasse: A-mellom | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 34:41 | +0:00 | 8:20 | korriger | |||
2. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 38:35 | +3:54 | 9:16 | korriger | |||
3. | Christian Grotnes | Tyrving IL | 39:00 | +4:19 | 9:22 | korriger | |||
4. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 40:55 | +6:14 | 9:50 | korriger | |||
5. | Rune Blågestad | Indre Østfold OK | 41:33 | +6:52 | 9:59 | korriger | |||
6. | Per Slungaard | Tyrving IL | 41:46 | +7:05 | 10:02 | korriger | |||
7. | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 42:41 | +8:00 | 10:15 | korriger | |||
8. | PÃ¥l Sommerhein | Fossum IF | 43:42 | +9:01 | 10:30 | korriger | |||
9. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 44:24 | +9:43 | 10:40 | korriger | |||
10. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 44:31 | +9:50 | 10:42 | korriger | |||
11. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 45:32 | +10:51 | 10:56 | korriger | |||
12. | Dag Brenås | Varteig OL | 46:15 | +11:34 | 11:07 | korriger | |||
13. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 46:40 | +11:59 | 11:13 | korriger | |||
14. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 47:06 | +12:25 | 11:19 | korriger | |||
15. | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | 48:20 | +13:39 | 11:37 | korriger | |||
16. | Kjell Blomseth | Ã…s-NMBU Orientering | 48:38 | +13:57 | 11:41 | korriger | |||
17. | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 49:22 | +14:41 | 11:52 | korriger | |||
18. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 51:11 | +16:30 | 12:18 | korriger | |||
19. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 51:52 | +17:11 | 12:28 | korriger | |||
20. | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 52:37 | +17:56 | 12:38 | korriger | |||
21. | Jon Færden | Nordre Follo Orientering | 54:06 | +19:25 | 13:00 | korriger | |||
22. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 54:59 | +20:18 | 13:13 | korriger | |||
23. | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | 56:43 | +22:02 | 13:38 | korriger | |||
24. | Bjørn Fjeldstad | Indre Østfold OK | 57:59 | +23:18 | 13:56 | korriger | |||
25. | Hanne Wold | OK Moss | 58:53 | +24:12 | 14:09 | korriger | |||
26. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 59:43 | +25:02 | 14:21 | korriger | |||
27. | Monica Berglund | Ringerike OL | 1:00:04 | +25:23 | 14:26 | korriger | |||
28. | Vanja Staff | OL Toten-Troll | 1:01:08 | +26:27 | 14:41 | korriger | |||
29. | Øyvind Gylver | Asker Skiklubb | 1:03:20 | +28:39 | 15:13 | korriger | |||
30. | Sindre Ohm | Nordre Follo Orientering | 1:04:49 | +30:08 | 15:34 | korriger | |||
31. | Per Fosser | Heming Orientering | 1:09:55 | +35:14 | 16:48 | korriger | |||
32. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:10:00 | +35:19 | 16:49 | korriger | |||
33. | John Thomas Petersen | Nittedal OL | 1:11:44 | +37:03 | 17:14 | korriger | |||
34. | Margrete Engzelius | Asker Skiklubb | 1:12:46 | +38:05 | 17:29 | korriger | |||
35. | Roar Bjordal | Oppsal Orientering | 1:14:34 | +39:53 | 17:55 | korriger | |||
36. | Kjell Gorm Røkke | Tyrving IL | 1:21:10 | +46:29 | 19:30 | korriger | |||
37. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 1:22:32 | +47:51 | 19:50 | korriger | |||
38. | Marius Strandseter | Røyken OL | 1:25:43 | +51:02 | 20:36 | korriger | |||
DSQ | Solveig Sikkeland | Tyrving IL | 43:33 | korriger | 166 176 177 90 | ||||
Avlest | Roy Gjerding | OK Moss | 1:15:54 | korriger | |||||
Klasse: A-lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥vard Haga | Nydalens SK | 43:28 | +0:00 | 7:06 | korriger | |||
2. | Karl Fremstad | Tyrving IL | 45:24 | +1:56 | 7:25 | korriger | |||
3. | Lukas Peterson | Tyrving IL | 52:28 | +9:00 | 8:34 | korriger | |||
4. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 52:52 | +9:24 | 8:38 | korriger | |||
5. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 53:51 | +10:23 | 8:47 | korriger | |||
6. | Gard Lindseth | Nydalens SK | 59:12 | +15:44 | 9:40 | korriger | |||
7. | Andreas Dale | Bergens TF | 1:02:02 | +18:34 | 10:08 | korriger | |||
8. | Espen Wigaard | Oppsal Orientering | 1:03:52 | +20:24 | 10:26 | korriger | |||
9. | Bent Erik Skaug | Oppsal Orientering | 1:04:42 | +21:14 | 10:34 | korriger | |||
10. | Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal Orientering | 1:06:06 | +22:38 | 10:48 | korriger | |||
11. | Betty Ann Bjerkreim | Tyrving IL | 1:06:26 | +22:58 | 10:51 | korriger | |||
12. | Rolv Anders Systad | Lyn Ski | 1:09:27 | +25:59 | 11:20 | korriger | |||
13. | Tom-Vegard Feltstykket | Hadeland OL | 1:11:41 | +28:13 | 11:42 | korriger | |||
14. | Kine Dirro | MÃ¥ren OK | 1:20:16 | +36:48 | 13:06 | korriger | |||
15. | Nils Harald Staff | OL Toten-Troll | 1:26:52 | +43:24 | 14:11 | korriger | |||
16. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:28:14 | +44:46 | 14:25 | korriger | |||
17. | Kyrre Gran | Fet OL | 1:29:21 | +45:53 | 14:35 | korriger | |||
18. | Frank Ã…ge Kippernes | FFI BIL | 1:40:18 | +56:50 | 16:23 | korriger | |||
19. | Steinar Frøytlog | Egersund OK | 1:41:42 | +58:14 | 16:37 | korriger | |||
20. | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | 1:52:33 | +1:09:05 | 18:23 | korriger | |||
DSQ | Johan Michelsen | Fossum IF | 30:53 | korriger | 172 173 174 175 177 | ||||
DSQ | Kristoffer Jacobsen | Tyrving IL | 56:14 | korriger | 167 | ||||
DSQ | Mikkel Berglund | Ringerike OL | 58:53 | korriger | 168 169 172 173 174 175 |
Sist oppdatert: | 2 august 2020, 08:50:28 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 107 |
Antall startet: | 107 |