Klasse: Kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Selma Størmer-Antonsen | Nydalens SK | 17:59 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 20:11 | +2:12 | korriger | ||||
3. | Rine Hanssen | Byåsen | 20:26 | +2:27 | korriger | ||||
4. | Kari Elisabeth Natvig | Nittedal OL | 21:03 | +3:04 | korriger | ||||
5. | Rune Engehult | Notodden OL | 21:05 | +3:06 | korriger | ||||
6. | Ellen Strøm Juliussen | Sandefjord OK | 21:50 | +3:51 | korriger | ||||
7. | Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | 21:51 | +3:52 | korriger | 11 | |||
8. | Anna Strøm Juliussen | Sandefjord OK | 21:56 | +3:57 | korriger | ||||
9. | Per Ivar Sveheim | Odal OL - Orientering | 22:03 | +4:04 | korriger | ||||
10. | BÃ¥rd Natvig | Nittedal OL | 23:47 | +5:48 | korriger | ||||
11. | Ann Karin Tjørhom | Ganddal IL | 24:20 | +6:21 | korriger | 11 | |||
12. | Solveig Sletner | Røyken OL | 25:23 | +7:24 | korriger | ||||
13. | Marianne Reusch | Heming Orientering | 28:33 | +10:34 | korriger | ||||
14. | Astrid Reusch | Heming Orientering | 28:40 | +10:41 | korriger | ||||
15. | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 28:51 | +10:52 | korriger | ||||
16. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 29:39 | +11:40 | korriger | ||||
17. | Marie Kristensen | Porsgrunn OL | 31:03 | +13:04 | korriger | ||||
18. | Rasmus Engehult | Notodden OL | 32:57 | +14:58 | korriger | ||||
19. | Mia Engehult | Notodden OL | 33:00 | +15:01 | korriger | ||||
20. | Rikke Kristin GÃ¥sholt | Hedrum OL | 33:02 | +15:03 | korriger | ||||
21. | Tarjei Hausken Nordberg | Nydalens SK | 39:45 | +21:46 | korriger | ||||
22. | Mette Kristensen | Nydalens SK | 48:37 | +30:38 | korriger | ||||
23. | Ibe Katrin Bergh | Klubbløs | 59:03 | +41:04 | korriger | ||||
Klasse: Lang | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ove Baardsgaard | OL Trollelg | 17:22 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | 18:52 | +1:30 | korriger | ||||
3. | Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 19:05 | +1:43 | korriger | ||||
4. | Trond Gjelstad | Sandefjord OK | 19:48 | +2:26 | korriger | ||||
5. | Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 19:54 | +2:32 | korriger | ||||
5. | Sigurd Størmer-Antonsen | Nydalens SK | 19:54 | +2:32 | korriger | ||||
7. | Christian Reusch | Heming Orientering | 21:33 | +4:11 | korriger | ||||
8. | Morten Fredh | OK Moss | 21:34 | +4:12 | korriger | ||||
9. | Børge Nilsen Berg | Fossum IF | 21:57 | +4:35 | korriger | 90 | |||
10. | Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | 23:03 | +5:41 | korriger | ||||
11. | Einar Gisholt | Fossum IF | 23:13 | +5:51 | korriger | ||||
12. | Lars Berglund | Ringerike OL | 23:27 | +6:05 | korriger | ||||
13. | Bjørn Grinde | IL GeoForm | 23:43 | +6:21 | korriger | ||||
14. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 23:45 | +6:23 | korriger | ||||
15. | Heidi Tronbøl | Fet OL | 23:57 | +6:35 | korriger | ||||
16. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 24:23 | +7:01 | korriger | ||||
17. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 24:25 | +7:03 | korriger | ||||
18. | Rolv Anders Systad | Lyn Ski | 25:09 | +7:47 | korriger | ||||
19. | Tor Ringstad | Hedrum OL | 27:08 | +9:46 | korriger | ||||
20. | Magne Aas | Asker Skiklubb | 27:14 | +9:52 | korriger | ||||
21. | Monica Berglund | Ringerike OL | 27:22 | +10:00 | korriger | ||||
22. | Marita Hernandez | OL Toten-Troll | 27:31 | +10:09 | korriger | ||||
23. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 28:14 | +10:52 | korriger | ||||
24. | Ole Martin Nodenes | IL GeoForm | 33:25 | +16:03 | korriger | ||||
DSQ | Øyvind Grandum | IL GeoForm | 33:54 | korriger | 198 | ||||
DSQ | Audun Hvenekilde | Oppsal Orientering | 34:52 | korriger | 110 | ||||
DNS | Eskil Brænden | Lillomarka OL | korriger |
Sist oppdatert: | 8 august 2020, 09:37:03 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 50 |
Antall startet: | 49 |