Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim - Lang 6. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

27:05

+0:00

2.

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

35:41

+8:36

3.

Even Asdøl

Freidig

38:14

+11:09

4.

Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth

Freidig

52:07

+25:02

DNS

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

DNS

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

DNS

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

29:24

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

32:08

+2:44

3.

Clara Leroyer

Freidig

38:13

+8:49

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

32:31

+0:00

2.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

39:06

+6:35

3.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

49:38

+17:07

4.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

1:03:30

+30:59

5.

Eva Amundsen

Freidig

1:06:06

+33:35

6.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

1:16:42

+44:11

7.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

1:17:37

+45:06

8.

Emma Imsland

Wing OK

1:38:36

+1:06:05

9.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

1:46:44

+1:14:13

Brutt

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

DNS

Saga Melbye-Berg

Wing OK

DNS

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

55:22

+0:00

2.

Nora Halvorsen

Freidig

56:19

+0:57

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

1:07:22

+12:00

4.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

1:19:50

+24:28

5.

Annika Lund Eikrem

Freidig

1:24:07

+28:45

DNS

Anna Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

1:11:03

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

1:11:26

+0:23

3.

Una Kittilsen

Freidig

1:14:50

+3:47

4.

Tora Kittilsen

Freidig

1:17:04

+6:01

5.

Guro Schjølberg

Tynset IF

1:23:12

+12:09

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

1:24:16

+13:13

7.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

1:24:43

+13:40

8.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

1:27:37

+16:34

9.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

1:32:38

+21:35

DSQ

Anna Aurora Nolte

Freidig

1:28:41

57

Brutt

Ella Sandstad

Freidig

37:52

139 140 141 41 43 107 101 102 148 49 57 133

DNS

Marita Aske

Freidig

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

1:14:11

+0:00

2.

Hanne Sandstad

Freidig

1:16:03

+1:52

3.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

1:16:29

+2:18

4.

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI

1:20:54

+6:43

5.

Ida Hjorth

Byåsen IL

1:24:54

+10:43

6.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:33:08

+18:57

7.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

1:36:21

+22:10

8.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

1:38:57

+24:46

9.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

1:43:45

+29:34

10.

Åse Bergan

NTNUI

1:48:05

+33:54

11.

Vibeke Falck Holte

Freidig

1:50:55

+36:44

12.

Mari Basberg

Freidig

1:52:50

+38:39

DNS

Ane Malene Kolstad

Freidig

DNS

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

DNS

Tora Indregard

IL BUL-Tromsø

DNS

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

DNS

Mari Angell-Petersen

Freidig

DNS

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Ulseth

Freidig

1:17:49

+0:00

2.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:27:19

+9:30

3.

Mette Resell Nolte

Freidig

1:27:37

+9:48

4.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:40:20

+22:31

5.

Marta Gjestvang

Freidig

2:04:38

+46:49

DNS

Gøril Eide

Byåsen IL

DNS

Randi Lillealtern

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

55:42

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

1:06:11

+10:29

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:10:56

+15:14

4.

Elisabeth Sæthre

Freidig

1:11:23

+15:41

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:15:46

+20:04

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:28:54

+33:12

7.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:41:12

+45:30

DNS

Tone Almås

IL Leik

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

1:15:54

+0:00

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

2:27:49

53 56 57 54 133 134

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

39:45

+0:00

DNS

Filip Leonard Nolte

Freidig

DNS

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

30:40

+0:00

2.

Ole Ulseth Sylte

Freidig

48:42

+18:02

Brutt

Jens Anton Andresen

Malvik IL

Brutt

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

34:46

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

38:42

+3:56

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

45:18

+10:32

4.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

46:27

+11:41

5.

Hallvard Hellevik

Freidig

49:15

+14:29

6.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

1:37:32

+1:02:46

DNS

Jakob Jøsang With

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

1:01:21

+0:00

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

1:04:20

+2:59

3.

Emil Grønli

Freidig

1:13:02

+11:41

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

1:13:25

+12:04

5.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

1:16:57

+15:36

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

1:40:04

+38:43

7.

Jørgen Aune

Byåsen IL

2:16:29

+1:15:08

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Sjökvist

Fredrikstad SK

1:14:06

+0:00

2.

Anders Vestøl

NTNUI

1:15:15

+1:09

3.

Isak Bergset

Frol IL

1:16:08

+2:02

4.

Clemens Sundby Øxnevad

Ganddal IL

1:16:42

+2:36

5.

Oskar Andrén

IL Leik

1:18:04

+3:58

6.

Franti?ek Kolovský

Freidig

1:19:44

+5:38

7.

Håvard Vassenden

Frol IL

1:20:17

+6:11

8.

Oskar Størmer

Fossum IF

1:20:24

+6:18

9.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:22:39

+8:33

10.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

1:32:01

+17:55

11.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

1:33:40

+19:34

12.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

1:35:22

+21:16

13.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:40:58

+26:52

14.

Mathias Hermstad

Freidig

1:42:00

+27:54

15.

Eskil Frischknecht

Alta OL

1:45:32

+31:26

16.

Adrian Opheim

Freidig

1:48:11

+34:05

17.

Jostein Tandberg

NTNUI

1:48:52

+34:46

18.

Halvor Melkild

NTNUI

1:51:15

+37:09

19.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

1:56:59

+42:53

20.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

2:04:50

+50:44

21.

Vemund Mølnvik

Freidig

2:06:35

+52:29

DSQ

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:31:31

71 55

DSQ

Trym B Island

OL Tønsberg og omegn

2:00:00

56 54

Brutt

Anders Schjølberg

Tormod Skilag

DNS

Henry McNulty

Bækkelagets SK

DNS

Øyvind Wiggen

NTNUI

DNS

Håkon Holstad

Freidig

DNS

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

DNS

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

DNS

David Runde

Kristiansand OK

DNS

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

51:25

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

54:57

+3:32

3.

Atle Pedersen

Melhus IL

58:51

+7:26

4.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

59:44

+8:19

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:00:40

+9:15

6.

Rune Stræte

Wing OK

1:03:18

+11:53

7.

Morten Korsvold

Wing OK

1:13:55

+22:30

8.

Arild H Clausen

Freidig

1:16:38

+25:13

9.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:17:44

+26:19

10.

Jan Hage

IL Leik

1:21:47

+30:22

11.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:22:01

+30:36

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:30:45

+39:20

13.

Geir Arnesen

Freidig

1:31:50

+40:25

14.

John Lerli

Melhus IL

1:47:37

+56:12

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:09:04

57

DNS

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

DNS

Geir Paulsen

OL Trollelg

DNS

Jon Røstum

OL Gaula

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnulf Villmo

Korgen IL

1:21:07

+0:00

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:17:31

63 57 133

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

57:42

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:05:57

+8:15

3.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:32:17

+34:35

4.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:32:54

+35:12

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Asdøl

Freidig

1:34:25

+0:00

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kvalen

Freidig

52:08

+0:00

2.

Jørn Norheim

Freidig

1:07:39

+15:31

3.

Frøy Hagelid

Freidig

1:24:13

+32:05

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

43:53

+0:00

2.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

1:28:17

+44:24

3.

Hannah Tyvold

Byåsen IL

1:41:10

+57:17

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:00:22

+0:00

2.

Are Rogstad

Nidarøst OK

1:10:28

+10:06

3.

Ingvil Snøfugl

Freidig

1:11:32

+11:10

4.

Leif Rune Hellevik

Freidig

1:13:36

+13:14

5.

Arne Guttvik

Wing OK

1:30:00

+29:38

6.

Trude Forsbak

Freidig

1:30:55

+30:33

7.

Maria Stuifbergen

Malvik IL

2:08:32

+1:08:10

DSQ

Trond Taraldsen

Malvik IL

7:51

152 119 113 74 63 62 49 145 133 134 249

DSQ

Simon Lund Eikrem

Freidig

1:22:51

62

DSQ

Anneli Tyvold

Byåsen IL

1:44:35

74 63 62 49 145 133

DNS

Anders Hynne

Frol IL

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Byåsen IL

44:44

+0:00

2.

Sunniva Morgan

Namsos OK

50:06

+5:22

3.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

1:08:07

+23:23

4.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

1:19:12

+34:28

5.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:59:32

+1:14:48

DSQ

Guro Gjestvang

Freidig

1:35:03

53 56 57 54

DNS

Brage Asplem

Freidig

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Freidig

1:03:57

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:11:43

+7:46

3.

Fredrik Persson

Wing OK

1:24:18

+20:21

4.

Agnar Renolen

Wing OK

1:26:12

+22:15

5.

Olle Malmring

Freidig

1:45:35

+41:38

DSQ

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:39:47

36 37 105 100

DNS

Lars O. Løseth

OL Trollelg

DNS

Børge Leiren

Byåsen IL

DNS

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skjærpe

NTNUI

43:42

+0:00

DNS

Tarjei Vollset

Heming Orientering

Klasse: Publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Maren Loennechen

DNS

Bent Halvorsen

DNS

Ellen Modalslie

Freidig

DNS

Lars Asdøl

Freidig

DNS

Torunn Grønvik

Freidig

DNS

Mie Skovholt

Freidig

DNS

Gregoire Bonnemaire

Freidig

DNS

Bjørn-Arve Raanes

Freidig

DNS

Ingerid Reinertsen

Freidig

DNS

Anthony Leroyer

Freidig

DNS

Anne Bergljot Gimmestad Fjelnseth

Freidig

DNS

Egil Renolen

Hamar OK

DNS

Arve Remmen

OL Trollelg

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Christian Andre Andresen

Malvik IL

1:50:52

141


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2020, 15:42:17

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

204

Antall startet:

153