Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P23 Linderudkollen 8. september 2020

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

1:19:32

+0:00

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Goa

GEOFORM

1:01:08

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KOLL

38:20

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

43:20

+5:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

46:21

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:08:48

+22:27

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:26:17

+39:56

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

14:59

40 50 32 42 100

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:52:10

+0:00

DSQ

Unni Drage 

Aker Solutions

1:44:22

40 50 32 42

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Onstad

KJELSÅS

1:02:31

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Wettergren

Fossum IF

52:39

+0:00

2.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:01:43

+9:04

3.

Ola Nakken

Ahus bil

1:02:07

+9:28

4.

Fredrik Larsen

Indre Østfold

1:03:48

+11:09

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Fossum IF

1:00:08

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelseinstituttet

59:53

+0:00

2.

Trond Engevik

TELEplan

1:00:41

+0:48

3.

Lars Grande

FBI

1:08:14

+8:21

DSQ

Svein Nygård

NORGES BANK

53:42

62

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

44:03

+0:00

2.

Roger Birkeland

TELENOR

1:03:10

+19:07

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KolL

56:42

+0:00

2.

Ivar Refsland

UIO

58:02

+1:20

3.

John Thomas Petersen

Nittedal

1:04:42

+8:00

4.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:04:54

+8:12

DSQ

Gunnar Halden

DSB

56:53

46

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

37:16

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

41:12

+3:56

3.

Reidar Kierulf

RKP

44:55

+7:39

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

45:05

+7:49

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

34:13

+0:00

2.

Per Haugen

NEDERMAN

47:25

+13:12

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

51:13

+17:00

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

51:32

+17:19

5.

Einar Skåre

Brevpost

56:10

+21:57

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

58:43

50

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Reinertsen

39:26

+0:00

2.

Knut Møgedal

AkerSolutions

40:43

+1:17

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

49:26

+10:00

4.

Roar Gudding

VET BIL

1:06:47

+27:21

Arrang

Øystein Madsen

GE Healthcare

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

46:32

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

50:08

+3:36

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:04:15

+17:43

4.

Svein F Kvalheim

Nordre Follo

1:05:26

+18:54

5.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:14:54

+28:22

DSQ

Arne Øfsthus

Fugro

1:19:26

40 50 32

Arrang

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Fritzner

KongsBERG

43:24

+0:00

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Østvold

Gjensidige

1:15:59

+0:00

DSQ

Torbjørn Breistrand

KJELSÅS

1:18:10

156 67 136 53 157

DSQ

Nicolai Nordstrand

Havfond

1:21:42

67 136 53 157


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2020, 22:51:53

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53