Klasse: H17 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nicholas Oskarsson | Lillomarka OL | 6:24 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jonas Juveli | Lillomarka OL | 7:05 | +0:41 | korriger | ||||
3. | Dag Lofthus | Lillehammer OK | 7:21 | +0:57 | korriger | ||||
4. | Simen Jevne Arnesen | Hamar OK | 7:49 | +1:25 | korriger | ||||
5. | Jørgen Madslien | Nydalens SK | 7:56 | +1:32 | korriger | ||||
6. | Halvor Horvli | Konnerud IL | 8:22 | +1:58 | korriger | ||||
7. | Harri Luchsinger | Kongsberg OL | 8:27 | +2:03 | korriger | ||||
8. | Anders Emilsson | Oppsal IF | 10:31 | +4:07 | korriger | ||||
DSQ | Sondre Ruud Bråten | Raumar Orientering | 7:22 | korriger | 96 | ||||
DSQ | Fredrik Raastad | Skien OK | 7:58 | korriger | 106 39 | ||||
Klasse: D17 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Silje Uhlen Maurset | Ã…s-UMB Orientering | 8:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Anette Baklid | Konnerud IL | 8:19 | +0:10 | korriger | ||||
3. | Runa Fremstad | Larvik Orienteringsklubb | 8:51 | +0:42 | korriger | ||||
4. | Synne Baklid | Konnerud IL | 9:00 | +0:51 | korriger | ||||
5. | Maren Mohagen Hansen | Konnerud IL | 9:17 | +1:08 | korriger | ||||
6. | Therese Ã…sheim | Konnerud IL | 9:57 | +1:48 | korriger | ||||
7. | Guro Alexandersen | Fredrikstad SK | 10:18 | +2:09 | korriger | ||||
DSQ | Maren Jansson Haverstad | Konnerud IL | 8:01 | korriger | 34 | ||||
DSQ | Marie Hammer HÃ¥versen | Raumar Orientering | 11:10 | korriger | 77 | ||||
DSQ | Therese Haare | Konnerud IL | 12:36 | korriger | 77 | ||||
Klasse: H 13-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Heimdal | Konnerud IL | 7:05 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jørgen Baklid | Konnerud IL | 7:25 | +0:20 | korriger | ||||
3. | Sturla Frydenlund | IF Sturla | 7:31 | +0:26 | korriger | ||||
4. | Haavard Svingheim | Konnerud IL | 9:01 | +1:56 | korriger | ||||
5. | Are Wigaard | Oppsal IF | 9:29 | +2:24 | korriger | ||||
6. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 17:51 | +10:46 | korriger | ||||
Klasse: D 13-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ragnhild Hjermstad | Fossum IF | 6:53 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Katinka Jussie L. Brurberg | IF Sturla | 7:23 | +0:30 | korriger | ||||
3. | Lovise Fremstad | Larvik Orienteringsklubb | 7:46 | +0:53 | korriger | ||||
4. | Ingunn Vári | IF Sturla | 7:49 | +0:56 | korriger | ||||
5. | Åsne Trømborg | Kongsberg OL | 7:50 | +0:57 | korriger | ||||
6. | Karoline Sønsterudbråten | Raumar orientering | 7:58 | +1:05 | korriger | ||||
7. | Thea-Elise Ødegaard | Fossum IF | 8:42 | +1:49 | korriger | ||||
8. | Magnhild Frydenlund | IF Sturla | 9:31 | +2:38 | korriger | ||||
9. | Josefine Oscarsson | Konnerud IL | 10:07 | +3:14 | korriger | ||||
DSQ | Nora Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | 7:33 | korriger | 84 |
Sist oppdatert: | 20 februar 2011, 19:06:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 36 |
Antall startet: | 36 |