Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trening #13 jaktstartDataeksport
Brikkesys.no

NFO-trening nr 13 9. september 2020

Klasse: Alle

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vin Ranke

42:52

+0:00

11:35

korriger

2.

Trekk Hund

50:07

+7:15

13:32

korriger

3.

Skau Bjørn

55:04

+12:12

14:52

korriger

Klasse: L1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vild And

8:33

+0:00

7:46

korriger

2.

Grå Ulv

19:47

+11:14

17:59

korriger

3.

Gress Gås

22:11

+13:38

20:10

korriger

4.

Røys Katt

22:21

+13:48

20:19

korriger

5.

Freds Lilje

22:32

+13:59

20:29

korriger

6.

Robin Hood

24:10

+15:37

21:58

korriger

7.

Hvit Ugle

39:03

+30:30

35:30

korriger

DSQ

Sjø Stjerne

19:29

korriger

164

DSQ

Korn Kråke

41:33

korriger

163 164 165

Klasse: L2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rød Spette

11:23

+0:00

8:45

korriger

2.

Vild And

12:28

+1:05

9:35

korriger

3.

Elg Skog

13:24

+2:01

10:18

korriger

4.

Konge Ørn

15:08

+3:45

11:38

korriger

5.

Freds Lilje

47:39

+36:16

36:39

korriger

DSQ

Grå Mår

11:55

korriger

168 163 169 170

Klasse: L3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vild And

8:26

+0:00

8:26

korriger

2.

Helle Fisk

9:32

+1:06

9:32

korriger

3.

Rogne Bær

9:59

+1:33

9:59

korriger

4.

Grønn Drage

12:21

+3:55

12:21

korriger

5.

Grønn Kål

13:24

+4:58

13:24

korriger

6.

Gul Rot

13:26

+5:00

13:26

korriger

7.

Blå Bær

13:27

+5:01

13:27

korriger

8.

Sjø Stjerne

18:00

+9:34

18:00

korriger

Klasse: L4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elg Skog

9:01

+0:00

8:11

korriger

2.

Vild And

9:18

+0:17

8:27

korriger

3.

Rød Spette

9:24

+0:23

8:32

korriger

4.

Rogne Bær

11:16

+2:15

10:14

korriger

5.

Grønn Drage

11:41

+2:40

10:37

korriger

6.

Blå Bær

14:36

+5:35

13:16

korriger

7.

Blå Ugle

14:38

+5:37

13:18

korriger

8.

Gul Rot

15:10

+6:09

13:47

korriger

9.

Grønn Kål

15:18

+6:17

13:54

korriger

DSQ

Tytte Bær

4:27

korriger

174 175 176 90

Klasse: L5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grønn Drage

16:28

+0:00

13:43

korriger

2.

Tytte Bær

22:01

+5:33

18:20

korriger

3.

Blå Ugle

23:02

+6:34

19:11

korriger

DSQ

Helle Fisk

12:30

korriger

167

DSQ

Rogne Bær

15:05

korriger

165

Klasse: L6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gul Måke

7:21

+0:00

9:11

korriger

2.

Grå Spurv

8:37

+1:16

10:46

korriger

3.

Blå Bær

9:29

+2:08

11:51

korriger

4.

Grise Bjørn

13:11

+5:50

16:28

korriger

5.

Brun Bjørn

13:17

+5:56

16:36

korriger

6.

Gress Gås

18:31

+11:10

23:08

korriger

7.

Konge Ørn

18:38

+11:17

23:17

korriger

8.

Grå Ulv

25:35

+18:14

31:58

korriger

Klasse: L7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grå Spurv

6:50

+0:00

8:32

korriger

2.

Grønn Ask

8:14

+1:24

10:17

korriger

2.

Gul Rot

8:14

+1:24

10:17

korriger

4.

Gul Måke

8:16

+1:26

10:20

korriger

5.

Grønn Kål

8:30

+1:40

10:37

korriger

6.

Rød Spette

8:45

+1:55

10:56

korriger

7.

Lin Erle

10:40

+3:50

13:20

korriger

8.

Sjø Stjerne

14:05

+7:15

17:36

korriger

9.

Katt Ugle

18:15

+11:25

22:48

korriger

10.

Robin Hood

25:38

+18:48

32:02

korriger

Klasse: L8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gul Måke

9:46

+0:00

9:46

korriger

2.

Grå Spurv

10:30

+0:44

10:30

korriger

3.

Bringe Bær

14:45

+4:59

14:45

korriger

4.

Rød Trost

28:15

+18:29

28:15

korriger

5.

Blå Fugl

28:22

+18:36

28:22

korriger

Klasse: L9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bringe Bær

6:49

+0:00

6:11

korriger

2.

Helle Fisk

7:36

+0:47

6:54

korriger

3.

Gul Måke

7:55

+1:06

7:11

korriger

4.

Grå Mår

8:47

+1:58

7:59

korriger

5.

Grå Spurv

8:55

+2:06

8:06

korriger

Klasse: L10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Konge Ørn

6:12

+0:00

7:45

korriger

2.

Grå Spurv

6:30

+0:18

8:07

korriger

3.

Grise Bjørn

8:08

+1:56

10:10

korriger

4.

Brun Bjørn

8:10

+1:58

10:12

korriger

5.

Grå Mår

9:07

+2:55

11:23

korriger

6.

Røys Katt

13:10

+6:58

16:27

korriger

7.

Katt Ugle

Fossum IF

14:33

+8:21

18:11

korriger

8.

Rød Trost

22:03

+15:51

27:33

korriger

9.

Blå Fugl

22:18

+16:06

27:52

korriger

DSQ

Elg Skog

5:11

korriger

171

DSQ

Tytte Bær

1:01:27

korriger

165


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2020, 19:25:55

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80