Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trimtex-cup Finale 13. september 2020

Klasse: Åpen-C 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

32:41

15:12

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

26:48

12:27

Sondre Høilund Dragseth

Fet OL

40:08

18:40

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

22:11

10:19

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

24:21

11:19

Anne Victoria Birkeland

Fossum IF

26:02

12:06

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

20:15

9:25

Klasse: Åpen-B 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:05:52

19:46

DSQ

Kristine Solbakken

Tyrving IL

56:52

143 145 146 148

DNS

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

DNS

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

DNS

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

29:21

+0:00

8:48

2.

Ingrid Pedersen Holmskau

Trøsken IL

37:03

+7:42

11:07

3.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

39:48

+10:27

11:57

4.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

39:56

+10:35

11:59

5.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

39:57

+10:36

11:59

6.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

41:20

+11:59

12:24

7.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

42:00

+12:39

12:36

8.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

56:44

+27:23

17:02

9.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

59:29

+30:08

17:51

10.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

59:34

+30:13

17:53

11.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

59:36

+30:15

17:53

12.

Celia Sophia Davies

Asker Skiklubb

59:37

+30:16

17:54

13.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

59:42

+30:21

17:55

14.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:02:17

+32:56

18:42

15.

Una Nastad

Asker Skiklubb

1:02:20

+32:59

18:43

16.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:02:38

+33:17

18:48

17.

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

1:04:35

+35:14

19:23

18.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

1:10:05

+40:44

21:02

19.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:10:17

+40:56

21:06

20.

Silja Berstad

Heming Orientering

1:10:19

+40:58

21:06

21.

Clara Weisz

Nydalens SK

1:29:16

+59:55

26:48

22.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:30:07

+1:00:46

27:03

23.

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:30:11

+1:00:50

27:04

DSQ

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

2:23:36

149

DSQ

Vilma Thomassen

Nydalens SK

2:23:37

149

DNS

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

DNS

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

DNS

Kristine Woldene

Fossum IF

DNS

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

32:00

+0:00

8:07

2.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

32:02

+0:02

8:07

3.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

32:05

+0:05

8:08

4.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

32:07

+0:07

8:09

5.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

43:23

+11:23

11:00

6.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

45:36

+13:36

11:34

7.

Erlend Luis Otterlei

Østmarka OK

51:16

+19:16

13:00

8.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

51:30

+19:30

13:04

9.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

54:49

+22:49

13:54

10.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

54:52

+22:52

13:55

11.

Jørgen Ler

Fet OL

54:53

+22:53

13:55

12.

Felix Fabricius Bye

Nydalens SK

55:03

+23:03

13:58

149

13.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

55:07

+23:07

13:59

137

14.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

55:11

+23:11

14:00

15.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

55:13

+23:13

14:00

15.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

55:13

+23:13

14:00

17.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

55:15

+23:15

14:01

17.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

55:15

+23:15

14:01

19.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

55:18

+23:18

14:02

20.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

55:21

+23:21

14:02

21.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

55:23

+23:23

14:03

22.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

55:24

+23:24

14:03

23.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

56:16

+24:16

14:16

24.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

57:46

+25:46

14:39

25.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

1:02:53

+30:53

15:57

26.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

1:02:54

+30:54

15:57

27.

Sigmund Ølstad

Fet OL

1:03:29

+31:29

16:06

28.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

1:14:26

+42:26

18:53

29.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:14:39

+42:39

18:56

30.

Magnus Flydal Jenstad

Fossum IF

1:15:40

+43:40

19:12

31.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

1:19:37

+47:37

20:12

32.

Birk Bosrup Kvalbein Blyverket

Nydalens SK

1:19:46

+47:46

20:14

33.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

1:21:42

+49:42

20:44

34.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

1:29:50

+57:50

22:48

35.

Bernhard Waastad

Fossum IF

1:32:11

+1:00:11

23:23

36.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:44:25

+1:12:25

26:30

145

DSQ

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

54:58

149

DNS

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Scheele

Nydalens SK

44:34

+0:00

9:46

2.

Linnea Holst

Tyrving IL

44:45

+0:11

9:48

3.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

50:36

+6:02

11:05

4.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

50:38

+6:04

11:06

5.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

50:54

+6:20

11:09

6.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

51:00

+6:26

11:11

7.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

57:14

+12:40

12:33

8.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

1:06:58

+22:24

14:41

9.

Kajsa Meyer Larsson

Tyrving IL

1:07:02

+22:28

14:42

10.

Eileen Bjanes

Tyrving IL

1:07:14

+22:40

14:44

11.

Tuva Høyer

Fossum IF

1:09:00

+24:26

15:07

12.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:09:49

+25:15

15:18

13.

Pauline Myklebust

IL Koll

1:09:50

+25:16

15:18

14.

Live Arntzen

Raumar Orientering

1:09:51

+25:17

15:19

15.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

1:10:07

+25:33

15:22

16.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

1:11:12

+26:38

15:36

17.

Mille Baastad Berg

Tyrving IL

1:15:23

+30:49

16:31

18.

Elise Thorseng

Fossum IF

1:15:27

+30:53

16:32

19.

Signe Holo

Fossum IF

1:15:54

+31:20

16:38

20.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

1:15:57

+31:23

16:39

21.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:17:28

+32:54

16:59

22.

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:18:53

+34:19

17:17

23.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

1:22:54

+38:20

18:10

24.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:24:28

+39:54

18:31

24.

Gina Brevik

Østmarka OK

1:24:28

+39:54

18:31

26.

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

1:46:12

+1:01:38

23:17

27.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

2:05:32

+1:20:58

27:31

28.

Sara Martini

Asker Skiklubb

2:08:06

+1:23:32

28:05

DNS

Anne Østvold

Heming Orientering

DNS

Karoline Jebsen

Heming Orientering

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

38:33

+0:00

7:01

2.

Axel Aalde

Nydalens SK

39:34

+1:01

7:12

3.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

39:35

+1:02

7:12

4.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

39:51

+1:18

7:15

5.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

43:46

+5:13

7:58

6.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

44:56

+6:23

8:11

7.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

45:08

+6:35

8:13

8.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

45:10

+6:37

8:13

9.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

45:19

+6:46

8:15

10.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

45:38

+7:05

8:18

11.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

55:54

+17:21

10:10

12.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

56:38

+18:05

10:18

13.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

56:49

+18:16

10:20

14.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

57:16

+18:43

10:25

15.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

1:01:25

+22:52

11:11

16.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

1:06:37

+28:04

12:08

17.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

1:08:20

+29:47

12:26

18.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

1:08:38

+30:05

12:30

19.

Håvard Eik

Raumar Orientering

1:10:58

+32:25

12:55

20.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

1:11:40

+33:07

13:03

20.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

1:11:40

+33:07

13:03

22.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:12:10

+33:37

13:08

23.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:15:24

+36:51

13:44

24.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

1:17:00

+38:27

14:01

25.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

1:17:09

+38:36

14:03

26.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:31:31

+52:58

16:40

DNS

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

DNS

Jonas Hicken

IL Koll

DNS

Mathias Pedersen Holmskau

Trøsken IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2020, 15:39:26

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

138

Antall startet:

125