Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Etterløpet 13. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Våland Almås

Oppsal Orientering

17:46

Eivind Kjernsmo

Asker Skiklubb

19:23

Fredrikke Røkkum

Måren OK

16:37

Filippa Røkkum

Måren OK

16:54

Isolde Odden

Måren OK

16:40

Hermine Odden

Måren OK

16:55

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

11:37

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

21:14

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

11:27

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

14:22

Henny Odden

Måren OK

16:55

Astrid Glenne

Måren OK

16:56

DSQ

Marius Kjernsmo

Asker Skiklubb

134

DNS

Synne Kjernsmo

Asker Skiklubb

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

40:42

19:06

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

26:17

12:20

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

33:42

15:49

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

30:43

14:25

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

25:34

+0:00

12:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

19:48

+0:00

9:12

2.

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

24:31

+4:43

11:24

3.

Silje Taraldlien

Fet OL

25:21

+5:33

11:47

DSQ

Astrid Reusch

Heming Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

17:12

+0:00

8:04

2.

Sigurd Olaisen

Nordre Follo Orientering

21:49

+4:37

10:14

3.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

22:32

+5:20

10:34

4.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

33:52

+16:40

15:53

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oskar Einstabland

Nordre Follo Orientering

18:16

132 137

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannei Kaasa

Sweco BIL

36:00

+0:00

12:00

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

1:02:38

18:48

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

42:43

12:49

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Nordre Follo Orientering

42:44

+0:00

17:05

2.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

51:45

+9:01

20:42

3.

Ingrid Lome-Hagman

Nordre Follo Orientering

1:03:55

+21:11

25:34

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

50:14

+0:00

20:05

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:10:05

+0:00

28:02

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Rye

Asker Skiklubb

48:25

+0:00

13:50

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

34:45

+0:00

9:55

2.

Peter Klaveness

Måren OK

37:25

+2:40

10:41

3.

Per Øhlckers

Tyrving IL

45:04

+10:19

12:52

4.

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

45:44

+10:59

13:04

5.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

49:55

+15:10

14:15

6.

Kolbjørn Megard

Nordre Follo Orientering

1:30:49

+56:04

25:56

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

52:29

+0:00

13:19

2.

Martin Olaisen

Nordre Follo Orientering

1:04:47

+12:18

16:26

3.

Christine Handstanger

Nordre Follo Orientering

1:14:55

+22:26

19:00

4.

Håkon Einstabland

Nordre Follo Orientering

1:17:08

+24:39

19:34

5.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:26:16

+33:47

21:53

6.

Nina Woldene

Fossum IF

1:43:50

+51:21

26:21

DNS

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

49:11

+0:00

10:47

2.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

52:03

+2:52

11:24

3.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:02:08

+12:57

13:37

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:22:39

+33:28

18:07

5.

Anna Lina Toverud

Nordre Follo Orientering

1:42:57

+53:46

22:34

DSQ

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:20:43

151 149 137

DSQ

Trine Oldernes

Lillomarka OL

11:42:41

140 153 154 160 166 174 175 176 151 149 137

DNS

Nora Skauen

Tyrving IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

43:38

+0:00

9:34

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

45:11

+1:33

9:54

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

47:56

+4:18

10:30

4.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

48:08

+4:30

10:33

5.

Martin Granly

Lillomarka OL

52:14

+8:36

11:27

6.

Nils Bøhn

Nordre Follo Orientering

57:33

+13:55

12:37

137

7.

Per Kaarby

1:04:16

+20:38

14:05

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

30:03

154 160 166 174 175 176

DNS

Bård Natvig

Nittedal OL

DNS

Petter Gullikstad

Røros IL

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

39:53

+0:00

8:44

2.

Dag Strisland

Nordre Follo Orientering

50:30

+10:37

11:04

3.

Jan Øyvind Woldene

Fossum IF

59:27

+19:34

13:02

4.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:02:42

+22:49

13:45

5.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:06:28

+26:35

14:34

6.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

1:06:31

+26:38

14:35

7.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:08:14

+28:21

14:57

8.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

1:10:30

+30:37

15:27

9.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

1:16:09

+36:16

16:41

10.

Sigbjørn Odden

Måren OK

1:39:07

+59:14

21:44

11.

Henrik Woldene

Fossum IF

1:43:42

+1:03:49

22:44

137

12.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

2:15:36

+1:35:43

29:44

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

49:08

+0:00

8:56

2.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

53:16

+4:08

9:42

3.

Linda Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:04:35

+15:27

11:45

4.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

1:10:47

+21:39

12:53

5.

Isabel Handstanger

Nordre Follo Orientering

1:38:34

+49:26

17:57

DNS

Hanna Rehn

Nordre Follo Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:16:18

+0:00

13:53

DNS

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

43:18

+0:00

7:53

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

45:17

+1:59

8:14

3.

Niels Peter Lyng-Olsen

Western Connecticut Orienteering Club

48:03

+4:45

8:45

4.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

48:32

+5:14

8:50

5.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

48:54

+5:36

8:54

6.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

49:16

+5:58

8:58

7.

Guttorm Egge

IL GeoForm

53:08

+9:50

9:40

8.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

53:43

+10:25

9:47

9.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:02:55

+19:37

11:27

10.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:08:27

+25:09

12:28

11.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:09:17

+25:59

12:37

12.

Knut Bjørgaas

Asker Skiklubb

1:17:08

+33:50

14:02

DSQ

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

1:06:01

170

DNS

Trond Holter

Måren OK

DNS

Per Stedje

Østmarka OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

58:00

+0:00

8:56

2.

Brynjar Larssen Bakken

Nydalens SK

1:07:56

+9:56

10:28

3.

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

1:20:41

+22:41

12:25

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

1:04:47

170

DSQ

Georg A. Bugge

1:19:23

162

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:07:32

+0:00

10:24

2.

Egon Lundsrud

OK Moss

1:08:19

+0:47

10:31

3.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:11:14

+3:42

10:58

4.

Frode Vigemyr

Nordre Follo Orientering

1:39:56

+32:24

15:23

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Dirro

Måren OK

1:16:28

+0:00

11:46

2.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

1:22:06

+5:38

12:39

3.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:35:21

+18:53

14:41

4.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

1:49:27

+32:59

16:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2020, 17:50:57

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

116

Antall startet:

107