Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Stian Lillegård | Lillomarka OL | |||||||
Sofie Kjemperud Granseth | Fossekallen IL | |||||||
Margit Veronica Kjemperud | Fossekallen IL | 139 | ||||||
Fillip Brumoen Kjemperud | Fossekallen IL | |||||||
Elias Vold Kjemperud | Fossekallen IL | |||||||
Klasse: D Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 51:12 | +0:00 | ||||
2. | Bjørg Gårdhammer | Fossekallen IL | 1:03:36 | +12:24 | ||||
DSQ | Anne Moian Nydal | Asker Skiklubb | 1:01:50 | 159 | ||||
DNS | Tine Elisa Kjemperud | Fossekallen IL | ||||||
Klasse: H Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Brede Høibak Gundersen | Ringerike OL | 39:51 | +0:00 | ||||
Klasse: D Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne-Kristin Kvamme | Ringerike OL | 43:24 | +0:00 | 151 | |||
2. | Grete Synnøve B Hovi | Skien OK | 48:55 | +5:31 | ||||
3. | Sissel Skovly | Ringerike OL | 49:01 | +5:37 | ||||
4. | Ingrid Strande | Skien OK | 54:04 | +10:40 | ||||
5. | Line Skjevik Arnevik | Ringerike OL | 58:39 | +15:15 | ||||
6. | Live Joronn Ytrehus | Ringerike OL | 1:13:20 | +29:56 | ||||
Klasse: H Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olav Høgset | Fossekallen IL | 33:54 | +0:00 | ||||
2. | Jon Arne Skrove | Ringerike OL | 36:11 | +2:17 | ||||
3. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 1:01:05 | +27:11 | ||||
4. | BÃ¥rd Natvig | Nittedal OL | 1:01:36 | +27:42 | ||||
5. | Knut Ivar Kollstrøm | Ringerike OL | 1:02:42 | +28:48 | ||||
6. | Roar Nydal | Asker Skiklubb | 1:03:31 | +29:37 | ||||
Klasse: D Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Grønlund | Ringerike OL | 59:49 | +0:00 | ||||
Klasse: H Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars-Inge Arnevik | Ringerike OL | 43:05 | +0:00 | ||||
2. | Geir Nilsen | Viul Orienteringsklubb | 46:06 | +3:01 | ||||
3. | Kristian Kihle | Ringerike OL | 49:07 | +6:02 | ||||
4. | Samuel Schiess | Ringerike OL | 58:02 | +14:57 | ||||
5. | Lars Fjeldstad | Ringerike OL | 1:01:52 | +18:47 | ||||
6. | Harald Hovi | Skien OK | 1:08:14 | +25:09 | ||||
7. | Lars Berglund | Ringerike OL | 1:20:23 | +37:18 | ||||
DNS | Mikkel Berglund | Ringerike OL | ||||||
DNS | Stig Melling | Ringerike OL | ||||||
DNS | Martin Nøkleby Melling | Ringerike OL | ||||||
Klasse: D 13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marte Sofie Skrove | Ringerike OL | 40:36 | +0:00 | ||||
DSQ | Kari Kollstrøm | Ringerike OL | 27:44 | 144 158 157 159 153 161 154 | ||||
Klasse: H 13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Reidar Kollstrøm | Ringerike OL | 34:22 | +0:00 | ||||
2. | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 39:17 | +4:55 |
Sist oppdatert: | 17 september 2020, 18:24:05 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 37 |
Antall startet: | 33 |