Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hemsedalsløp 19. september 2020

Klasse: 15 km A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Eiker OL

1:42:56

+0:00

2.

Marie Asprusten

Hemsedal IL

2:43:20

+1:00:24

3.

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

2:53:13

+1:10:17

4.

Sevat Mestvedthagen

Hemsedal IL

3:00:07

+1:17:11

5.

Sigurd Jordet

Hemsedal IL

3:09:31

+1:26:35

6.

Halvor Rudningen

Hemsedal IL

3:18:18

+1:35:22

Klasse: 9 km A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Eiker OL

1:20:05

+0:00

2.

Sturla Stokkeland

Ålgård Orientering

1:32:39

+12:34

3.

Elling Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

1:42:27

+22:22

4.

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

1:43:02

+22:57

5.

Britta Fismen

Fossum IF

1:54:36

+34:31

6.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:56:32

+36:27

Brutt

Knut Ivar Vestli

Ål IL

DNS

Sturla Stokkeland

Ålgård Orientering

59:07

101 102 103 105 104 50 107 108 109 110 111 112 3...

DNS

Marianne Omdal

Kongsberg OL

DNS

Ola Arnfinn Haraldset

Hemsedal IL

DNS

Lars-Einar Intelhus

Hemsedal IL

Klasse: 6 km A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

IL Koll

1:03:38

+0:00

2.

Kristian Asplin

OL Trollo

1:04:00

+0:22

3.

Peder Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

1:05:30

+1:52

4.

Endre Ulsåker

Hemsedal IL

1:05:45

+2:07

5.

Erlend Ulsaker

Hemsedal IL

1:05:51

+2:13

6.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:12:36

+8:58

7.

Tor Trøan

Hadeland OL

1:12:40

+9:02

8.

Lars-Erik Fiskum

Tyrving IL

1:14:39

+11:01

9.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

1:14:57

+11:19

10.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

1:15:00

+11:22

11.

Narve J. Brenna

Hemsedal IL

1:17:55

+14:17

12.

Tove Heimdal

Konnerud IL

1:20:26

+16:48

13.

Svein Bækken

Hemsedal IL

1:27:35

+23:57

14.

Øyvind F Eriksen

Nesbyen IL

1:38:40

+35:02

15.

Jan Vidar Skolt

Hemsedal IL

1:38:42

+35:04

16.

Anne Kristine Norderud

Tyrving IL

1:43:24

+39:46

17.

Are Njåstein

Tyrving IL

1:47:07

+43:29

18.

Kristin Nergaard Berg

Fossum IF

1:47:26

+43:48

19.

Thor Norderud

Tyrving IL

1:50:51

+47:13

20.

Knut Terje Venås

Hemsedal IL

2:04:20

+1:00:42

21.

Sissel Rudningen

Hemsedal IL

2:04:33

+1:00:55

22.

Dag Stemsverk

Hemsedal IL

2:26:31

+1:22:53

23.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

3:02:49

+1:59:11

24.

Anna Göhlman

Tyrving IL

3:05:59

+2:02:21

DSQ

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:40:33

119

DNS

Iselin Høivold

Kongsberg OL

Klasse: 3 km B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Berg

Hemsedal IL

53:42

+0:00

2.

Maria Leganger

Hemsedal IL

57:11

+3:29

3.

Sindre Skolt

Hemsedal IL

59:07

+5:25

4.

Kjell Olav Grøndalen

Hemsedal IL

1:00:29

+6:47

5.

Anne Guro Ryen

Nesbyen IL

1:45:30

+51:48

DSQ

Sindre Skolt

Hemsedal IL

12:48

38 113 125 116 117 41 40

DSQ

Gaute Bergstrøm Vestli

Ål IL

1:06:25

41 40

DSQ

Eivor Rimstad-Intelhus

Hemsedal IL

1:13:40

125 116 117 41 40 100

DSQ

Marianne Engh

Hemsedal IL

1:32:14

41 40 100

Brutt

Kristin Mortensen

IL Koll

5:33

113 125 116 117 41 40 100 150

Brutt

Juri Bergstrøm Vestli

Ål IL

Klasse: N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ronia Robin Marston

Hemsedal IL

23:00

Simen Lian Mortensen

IL Koll

18:38

Eiril Rygge Bekkevold

Hemsedal IL

21:08

Sissel Komba

Hemsedal IL

21:07

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

22:58

Tindre Rygge Bekkevold

Hemsedal IL

27:31

Marie Intelhus

Hemsedal IL

22:10

Ida Grøndalen

Hemsedal IL

34:12

Gyda Rundtop

Hemsedal IL

34:12

Anna Slegan

Hemsedal IL

27:40

Olav og Sissel Slegan

Hemsedal IL

27:00

Ingeborg Stegan

Hemsedal IL

27:45

DSQ

Sivert Skolt

Hemsedal IL

37:02

39 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2020, 06:19:21

Arrangør:

Hemsedal IL

Antall deltagere:

67

Antall startet:

62