Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken 22. september 2020

Klasse: D/H-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

21:26

korriger

Erik Prestegård

Gneist, IL

35:40

korriger

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

32:50

korriger

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

32:25

korriger

Olav Rutledal

Fana IL

52:27

korriger

Marie Kjærgård

Gneist, IL

39:57

korriger

Håkon Solvik

Gneist, IL

53:57

korriger

Sigrid Eide Torgersen

TIF Viking

25:26

korriger

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

27:11

korriger

Harald Helmich Torgersen

TIF Viking

30:48

korriger

Henrikke Lund Olsen

TIF Viking

25:22

korriger

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

51:17

korriger

Vegard Wollan

Fana IL

28:48

korriger

Maria Christensson

Gneist, IL

41:05

korriger

DSQ

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

36:35

korriger

50

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

32:18

+0:00

korriger

Klasse: D/H17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Gulbrandsen Wollan

Fana IL

28:52

+0:00

korriger

2.

Bodil Håheim

IL Gular

33:46

+4:54

korriger

3.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

36:30

+7:38

korriger

4.

Amalie Krohn Madsen

37:12

+8:20

korriger

5.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

37:19

+8:27

korriger

6.

Gunhild Strand

Bergens TF

39:05

+10:13

korriger

7.

Marianne Heldal

Fana IL

41:16

+12:24

korriger

DSQ

Torhild Eide Torgersen

TIF Viking

27:25

korriger

56

DNS

Gunnar Helmich Pedersen

TIF Viking

korriger

DNS

Jo Torgersen

TIF Viking

korriger

DNS

Margrete Solvik

Gneist, IL

korriger

DNS

Maria Prestegård

Gneist, IL

korriger

DNS

Jan Arve Solli

Askøy OL

korriger

DNS

Camilla Nystuen

Askøy OL

korriger

Arrangør

N løype

Gneist, IL

15:24

korriger

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

46:43

korriger

Paula Helena Mesecke-Helgesen

TIF Viking

1:23:09

korriger

Katinka Sannes

TIF Viking

1:23:08

korriger

DSQ

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

46:41

korriger

60 61 75 76 54 50

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

1:07:28

korriger

Jonas Breistein Pedersen

TIF Viking

48:03

korriger

Trygve Lilleheil

TIF Viking

1:07:24

korriger

DSQ

Gabriel Strømme

TIF Viking

1:10:54

korriger

90

DNS

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

korriger

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Solvik

Gneist, IL

27:01

+0:00

korriger

2.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

36:53

+9:52

korriger

3.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

37:15

+10:14

korriger

4.

Hedda Jansson Rønnestad

Fana IL

37:56

+10:55

korriger

5.

Eirin Ingvaldsen

TIF Viking

40:49

+13:48

korriger

6.

Emilie Breistein Pedersen

TIF Viking

47:29

+20:28

korriger

7.

Aurora Indrebø Otterå

TIF Viking

47:34

+20:33

korriger

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

20:32

+0:00

korriger

2.

Emil Heksem

Fana IL

21:10

+0:38

korriger

3.

Sjur Grønnevet

IL Gular

26:38

+6:06

korriger

4.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

26:51

+6:19

korriger

5.

Andreas Vaksdal

Fana IL

28:07

+7:35

korriger

6.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

35:27

+14:55

korriger

7.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

37:46

+17:14

korriger

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Solli

Askøy OL

22:03

+0:00

korriger

2.

Bjørg Midttun

Bergens TF

32:31

+10:28

korriger

3.

Kari Secher

Bergens TF

43:08

+21:05

korriger

4.

Astri Ese Hole

Bergens TF

47:51

+25:48

korriger

Klasse: D/H14-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Grønnevet

IL Gular

27:54

+0:00

korriger

2.

Øystein Bremer Thunes

Gneist, IL

29:43

+1:49

korriger

3.

Siv Ellen Thunes

Gneist, IL

29:46

+1:52

korriger

4.

Ane Sofie Nærheim

IL Gular

36:22

+8:28

korriger

5.

Roar Berge

Varegg Fleridrett

37:58

+10:04

korriger

6.

Eirik Lilleheil

TIF Viking

40:49

+12:55

korriger

7.

Håkon Ingvaldsen

TIF Viking

40:52

+12:58

korriger

8.

Bjørn Bjøraas

Gneist, IL

41:58

+14:04

korriger

9.

Camilla Garshol Albertsen

TIF Viking

46:48

+18:54

korriger

10.

Erik Rasmussen Otterå

TIF Viking

48:08

+20:14

korriger

11.

Vidar Pedersen

TIF Viking

48:41

+20:47

korriger

12.

Trygve Buanes

TIF Viking

1:07:19

+39:25

korriger

13.

Elisabeth Strømme

TIF Viking

1:10:29

+42:35

korriger

14.

Christian Mesecke

TIF Viking

1:23:00

+55:06

korriger

DSQ

Tanja Kögel

TIF Viking

korriger

53 56 52 57 78 77 63 80 90 249

DSQ

Eirik Lilleheil

TIF Viking

1:08:22

korriger

53

DNS

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

korriger

DNS

Bjarte Toppe

TIF Viking

korriger

Klasse: D12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

51:50

+0:00

korriger

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

54:51

+3:01

korriger

3.

Idun Hekland

IL Gular

1:09:32

+17:42

korriger

DSQ

Live Grønnevet

IL Gular

1:09:29

korriger

87 88

DSQ

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

1:13:40

korriger

48 49 85

Klasse: H12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

23:08

+0:00

korriger

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

34:18

+11:10

korriger

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

48:53

+25:45

korriger

4.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

50:12

+27:04

korriger

DNS

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

korriger

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nipen

Gneist, IL

34:18

+0:00

korriger

2.

Nina Goga

Bergens TF

36:34

+2:16

korriger

3.

Nina Soligard

Bergens TF

38:11

+3:53

korriger

4.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

39:02

+4:44

korriger

5.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

41:14

+6:56

korriger

6.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

44:14

+9:56

korriger

7.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

45:08

+10:50

korriger

8.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

52:00

+17:42

korriger

9.

Berit Hegdal

Bergens TF

52:02

+17:44

korriger

10.

May-Lill Damm

TIF Viking

53:33

+19:15

korriger

DSQ

Elin Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

1:17:32

korriger

48

DSQ

Anne Gjestemoen

Bergens TF

1:22:38

korriger

85

DSQ

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:53:07

korriger

48 49 85

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Drange

Varegg Fleridrett

32:45

+0:00

korriger

2.

Atle Alvheim

Fana IL

34:02

+1:17

korriger

3.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

38:57

+6:12

korriger

4.

Erling Strand

Bergens TF

43:23

+10:38

korriger

5.

Dagfinn Hole

Bergens TF

46:20

+13:35

korriger

6.

Per Haugland

Årstad IL

47:42

+14:57

korriger

7.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

47:46

+15:01

korriger

8.

Per Vold

Fana IL

48:15

+15:30

korriger

9.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

48:57

+16:12

korriger

10.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

50:01

+17:16

korriger

11.

Magne Raadal

Fana IL

50:44

+17:59

korriger

12.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

50:51

+18:06

korriger

13.

Rolf Nord

Os Orienteringsklubb

51:19

+18:34

korriger

14.

Einar Nordås

Fana IL

51:26

+18:41

korriger

15.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

51:29

+18:44

korriger

16.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

53:14

+20:29

korriger

17.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:02:53

+30:08

korriger

18.

Øistein Paulsen

Bergens TF

1:02:54

+30:09

korriger

19.

Per Vikane

Fana IL

1:21:01

+48:16

korriger

DSQ

Gunnar Knudsen

TIF Viking

1:21:41

korriger

48 49 85

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Haugland

Årstad IL

33:35

+0:00

korriger

2.

Marianne Heksem

Fana IL

41:23

+7:48

korriger

3.

Karianne Alsaker

Årstad IL

51:56

+18:21

korriger

4.

Bjørn Batalden

Fana IL

1:09:07

+35:32

korriger

5.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:17:45

+44:10

korriger

6.

Birte Nordeide

Gneist, IL

1:30:13

+56:38

korriger

Brutt

Synne Marie Sandviknes

Bergens TF

korriger

Arrangør

Løype B

Gneist, IL

1:15:53

korriger

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

37:45

+0:00

korriger

2.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

40:32

+2:47

korriger

3.

Helene Nysæter

Bergens TF

50:40

+12:55

korriger

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Rogstadkjernet

Bergens TF

1:05:50

+0:00

korriger

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

30:41

+0:00

korriger

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

37:59

+7:18

korriger

3.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

39:00

+8:19

korriger

4.

Vibeke Tefre Grieg

Fana IL

40:36

+9:55

korriger

5.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

46:53

+16:12

korriger

6.

Kirsti Lysaker

Fana IL

56:48

+26:07

korriger

DNS

Liv Ormberg

Gneist, IL

korriger

DNS

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

korriger

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole-André Helgaas

IL BUL-Tromsø

26:56

+0:00

korriger

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

27:58

+1:02

korriger

3.

Arne Knudsen

Gneist, IL

30:43

+3:47

korriger

4.

Helge Nysæter

Bergens TF

30:53

+3:57

korriger

5.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

32:41

+5:45

korriger

6.

Ørjan Totland

TIF Viking

33:50

+6:54

korriger

7.

Owen Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

33:52

+6:56

korriger

8.

Tore Svein Nese

Askøy OL

35:33

+8:37

korriger

9.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

36:54

+9:58

korriger

10.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

37:18

+10:22

korriger

11.

Erik Vikane

38:11

+11:15

korriger

12.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

39:47

+12:51

korriger

13.

Torgeir Strand

Fana IL

39:48

+12:52

korriger

14.

Leif Gunnar Hovden

Halsnøy OL

40:49

+13:53

korriger

15.

Øistein Bøe

Fana IL

41:58

+15:02

korriger

16.

Håkon Mogstad

Fana IL

42:31

+15:35

korriger

17.

Ole Tørnqvist

Fana IL

42:40

+15:44

korriger

18.

Lars Sveen

Bergens TF

47:03

+20:07

korriger

19.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

47:56

+21:00

korriger

20.

Matti Torgersen

Bergens TF

50:59

+24:03

korriger

21.

Kjetil Damm

TIF Viking

58:08

+31:12

korriger

22.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

1:03:09

+36:13

korriger

DSQ

Tor Sørevik

TIF Viking

37:12

korriger

70 71

DSQ

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

37:19

korriger

62 67 69 70 71 51 73 79 81 84 85

DSQ

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

37:40

korriger

51 73 79 81 84 85

DSQ

Alfon Harald Johansen

Bergens TF

39:07

korriger

51 73 79 81 84 85

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Hekland

IL Gular

40:50

+0:00

korriger

2.

Runar Sivertsen

Bergens TF

1:04:48

+23:58

korriger

3.

Toralf Rutledal

Fana IL

1:10:09

+29:19

korriger

DNS

Bjørge Solli

Askøy OL

korriger

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Löfgren Johansen

Bergens TF

26:48

+0:00

korriger

2.

Magne Knudsen

Gneist, IL

30:34

+3:46

korriger

3.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

31:49

+5:01

korriger

4.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

33:59

+7:11

korriger

5.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

37:01

+10:13

korriger

6.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

37:12

+10:24

korriger

7.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

38:48

+12:00

korriger

8.

Geir Heksem

Fana IL

40:25

+13:37

korriger

9.

Andreas Nysæter

Bergens TF

42:05

+15:17

korriger

10.

Jan Kocbach

Fana IL

44:01

+17:13

korriger

11.

Knut Utne

Fana IL

44:33

+17:45

korriger

12.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

45:18

+18:30

korriger

13.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

49:02

+22:14

korriger

14.

Lars Fjellanger

Fana IL

1:13:55

+47:07

korriger

DNS

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

korriger

Arrangør

A Lang

Gneist, IL

45:15

korriger

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

42:59

+0:00

korriger

2.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

44:57

+1:58

korriger

3.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

47:27

+4:28

korriger

4.

Siri Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

48:14

+5:15

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 september 2020, 19:30:08

Arrangør:

Gneist, IL

Antall deltagere:

189

Antall startet:

175