Klasse: MM Nybegynner | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Mira Fosser Lundsrud | OK Moss | 19:18 | korriger | ||||||
Solan Løken | OK Moss | 21:43 | korriger | ||||||
Ella Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | 31:26 | korriger | ||||||
Klasse: MM H11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Selmer Løken | OK Moss | 39:21 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Trym Breimo | OK Moss | 1:11:20 | +31:59 | korriger | ||||
Klasse: MM D11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | 36:16 | +0:00 | korriger | 100 | |||
DNS | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: MM H13- 14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birk Breimo | OK Moss | 1:16:36 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: MM D13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 1:12:06 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: MM H15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 1:22:01 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Sondre Ladim | OK Moss | 1:33:15 | +11:14 | korriger | ||||
DSQ | Sebastian B. Unnerud | OK Moss | 51:26 | korriger | 75 128 129 75 92 101 75 126 93 94 95 100 7... | ||||
Klasse: MM D15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:36:32 | +0:00 | korriger | 73 70 103 104 121 120 74 128 129 75 | |||
2. | Julie Sophie Wold | OK Moss | 1:49:43 | +13:11 | korriger | 73 70 103 104 106 105 107 109 108 121 120 74 9... | |||
Klasse: MM H17-39 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jon Pedersen | OK Moss | 1:23:37 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:51:11 | +27:34 | korriger | ||||
Klasse: MM D17-39 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Karoline Bjørnerød | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: MM H40-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Øyvind Løken | OK Moss | 1:39:56 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Martin Malmstrøm | OK Moss | 1:40:06 | +0:10 | korriger | ||||
3. | Egon Lundsrud | OK Moss | 1:42:11 | +2:15 | korriger | ||||
4. | Thomas Roskifte | OK Moss | 1:42:57 | +3:01 | korriger | ||||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 1:53:36 | +13:40 | korriger | 73 102 92 101 75 100 78 | |||
Klasse: MM D40-49 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristine Roskifte | OK Moss | 2:01:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Hanne Wold | OK Moss | 2:01:40 | +0:29 | korriger | ||||
DNS | Tonje Holm | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: MM H50-59 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Even W. Hanssen | OK Moss | 1:55:58 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: MM D50-59 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hege Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:38:19 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: MM H60-69 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christopher Schive | OK Moss | 1:56:20 | +0:00 | korriger | ||||
DSQ | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: MM D60-69 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Reidun Braathen | OK Moss | 2:00:17 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: MM H70-79 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Per Reidulf Holm | OK Moss | 1:23:45 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Odd Korslund | OK Moss | 1:34:49 | +11:04 | korriger | ||||
3. | Jan Jansen | OK Moss | 1:44:57 | +21:12 | korriger | 73 70 102 103 104 | |||
4. | Knut Lindløv | OK Moss | 1:45:32 | +21:47 | korriger | ||||
5. | Ola Bækkevold | OK Moss | 1:55:52 | +32:07 | korriger | 104 121 120 74 124 | |||
6. | Per Oscar Saugestad | OK Moss | 2:00:12 | +36:27 | korriger | ||||
DNS | PerAnders Flesjø | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: MM D70-79 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Inger Lindløv | OK Moss | 1:57:28 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: C-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ville Wingstedt | HSK | 34:59 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Inger Anne Svendsby | HSK | 39:31 | +4:32 | korriger | 54 | |||
3. | HÃ¥kon Bryggen | HSK | 51:23 | +16:24 | korriger | ||||
3. | Johan Fredrik Svendsby | HSK | 51:23 | +16:24 | korriger | ||||
5. | Ellen Kathrine Svendsby | HSK | 51:30 | +16:31 | korriger | ||||
Klasse: D-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sigrid Schmitt Gran | HSK | 1:11:50 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Minna Wingstedt | HSK | 1:12:08 | +0:18 | korriger | ||||
3. | Anna Wikström | HSK | 1:35:41 | +23:51 | korriger | ||||
Klasse: H-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vegar Kristiansen | OK Moss | 1:36:30 | +0:00 | korriger | 105 | |||
2. | Morten Breimo | OK Moss | 2:05:51 | +29:21 | korriger | ||||
DSQ | Jonas Berg Jonas | OK Moss | 1:33:52 | korriger | 129 | ||||
Klasse: H-Ã¥pen kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Martin Bryggen | HSK | 1:03:44 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Bjørn Axel Gran | HSK | 1:12:18 | +8:34 | korriger | ||||
Klasse: MM D9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Amelia Aune Bryne | OK Moss | 31:31 | korriger | ||||||
DNS | Elise Holm Nedrebø | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: MM D-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marianne Løken | OK Moss | 1:24:14 | +0:00 | korriger |
Sist oppdatert: | 24 oktober 2020, 12:54:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 54 |
Antall startet: | 49 |