Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Fillip Brumoen Kjemperud | Fossekallen IL | |||||||
Gustav Heir Puntervold | Fossum IF | |||||||
Marlin Brumoen | Fossekallen IL | |||||||
Thale Strande | Noteams | |||||||
Eva Amalie Larsen Hovi | Skien OK | |||||||
Kaja Larsen Hovi | Skien OK | |||||||
Sverre Kjenseth Glendrange | Nittedal OL | |||||||
DNS | Sofie Kjemperud Granseth | Fossekallen IL | ||||||
DNS | Margit Veronica Kjemperud | Fossekallen IL | ||||||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Anne Siri Halaas Appenzeller | Fossum IF | ||||||
Klasse: N2Ã¥pen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Signy Hellerud | IL Koll | 30:21 | ||||||
DNS | Ã…se Marie Halaas Appenzeller | Fossum IF | ||||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Amalie Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 33:10 | +0:00 | ||||
2. | Eiril Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 41:18 | +8:08 | ||||
3. | Viktoria Johannessen | Eiker OL | 1:06:01 | +32:51 | ||||
4. | Frida Hope | Modum OL | 1:17:52 | +44:42 | 149 146 | |||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nora Christine Hansen | Asker Skiklubb | 49:35 | +0:00 | ||||
2. | Ylva Klausen | Sturla, IF | 50:45 | +1:10 | ||||
Klasse: AK åpen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 38:36 | +0:00 | ||||
2. | Ida Hope Barth | Ringerike OL | 45:05 | +6:29 | ||||
3. | Olav Bakken | Østmarka OK | 46:55 | +8:19 | ||||
4. | Harald Bergan | Kongsberg OL | 48:13 | +9:37 | ||||
5. | Trine Disch Kihle | Nydalens SK | 50:16 | +11:40 | ||||
6. | Tom RÃ¥dahl | Tyrving IL | 50:55 | +12:19 | ||||
7. | Stine Austad | Raumar Orientering | 1:01:47 | +23:11 | ||||
8. | Silje Borge Hovi | Skien OK | 1:05:57 | +27:21 | 149 | |||
9. | Tine Elisa Kjemperud | Fossekallen IL | 1:12:22 | +33:46 | ||||
10. | Thor Norderud | Tyrving IL | 1:53:28 | +1:14:52 | ||||
DSQ | Magnus Hope Barth | Ringerike OL | ||||||
Klasse: C åpen 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 26:25 | +0:00 | ||||
2. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 27:27 | +1:02 | ||||
3. | Arnlaug Høgås Skjæveland | Ringerike OL | 30:30 | +4:05 | ||||
Klasse: D 17-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mina Akiko Johnsen | Sturla, IF | 38:46 | +0:00 | ||||
2. | Konstanse Moholth | Kongsberg OL | 42:23 | +3:37 | ||||
3. | Ingvild Gustafsson | Kongsberg OL | 43:49 | +5:03 | ||||
4. | Mari Øverby | Kongsberg OL | 51:29 | +12:43 | ||||
Klasse: D 21- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lone Brochmann | Nydalens SK | 38:12 | +0:00 | ||||
2. | Gunvor Hov Høydal | Fossum IF | 38:27 | +0:15 | ||||
3. | Ragnhild Hjermstad | Fossum IF | 39:39 | +1:27 | ||||
4. | Malin Sørensen | Eiker OL | 41:55 | +3:43 | ||||
5. | Oda J Sikkeland | Tyrving IL | 47:56 | +9:44 | ||||
6. | Margrethe Wisløff | NTNUI | 48:21 | +10:09 | ||||
7. | Kristine Grønlund | Ringerike OL | 50:40 | +12:28 | ||||
8. | Johanne Viken Flaten | Eiker OL | 1:07:50 | +29:38 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Britta Fismen | Fossum IF | 44:19 | +0:00 | ||||
2. | Grete Synnøve B Hovi | Skien OK | 48:13 | +3:54 | ||||
3. | Larysa Mironava | Modum OL | 53:05 | +8:46 | ||||
4. | Kristin Nergaard Berg | Fossum IF | 57:01 | +12:42 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hege Feiring | Tyrving IL | 34:51 | +0:00 | ||||
2. | Hege Solerød | Gjø-Vard OL | 36:45 | +1:54 | ||||
3. | Isa Heggedal | Konnerud IL | 36:48 | +1:57 | ||||
4. | Tone Elisabeth Bakken | Østmarka OK | 38:06 | +3:15 | ||||
5. | Anne Kristine Norderud | Tyrving IL | 43:06 | +8:15 | ||||
6. | Else Grandal | Tyrving IL | 43:21 | +8:30 | ||||
7. | Kjersti Hov | Fossum IF | 43:33 | +8:42 | ||||
8. | Vanja Staff | OL Toten-Troll | 44:34 | +9:43 | ||||
9. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 47:20 | +12:29 | ||||
10. | May Ingela Hope | Modum OL | 50:19 | +15:28 | ||||
11. | Ida Syversen | Røyken OL | 50:21 | +15:30 | ||||
12. | Line Skjevik Arnevik | Ringerike OL | 1:05:20 | +30:29 | ||||
13. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 1:07:36 | +32:45 | ||||
14. | Gunn Elin Rudi | Hadeland OL | 1:10:03 | +35:12 | ||||
Brutt | Torunn Økern Jensen | Tyrving IL | ||||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helga Havrestad | Lierbygda OL | 25:51 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Strande | Skien OK | 27:01 | +1:10 | ||||
3. | Live Joronn Ytrehus | Ringerike OL | 35:01 | +9:10 | ||||
4. | Aud Kjemperud | Eiker OL | 45:19 | +19:28 | ||||
5. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 45:45 | +19:54 | ||||
DSQ | Berit Danielsen | Tyrving IL | 149 165 160 168 143 155 166 164 146 154 100 | |||||
DSQ | Eli Tufte Hanssen | Eiker OL | 42:22 | 143 | ||||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kari Strande | Ringerike OL | 30:52 | +0:00 | ||||
2. | Bjørg Gårdhammer | Fossekallen IL | 45:40 | +14:48 | ||||
3. | Birgitte Bekkelund | Røyken OL | 47:11 | +16:19 | 165 160 168 143 155 166 164 146 154 100 | |||
4. | Berit Grosvold | Eiker OL | 59:28 | +28:36 | ||||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnus Lesteberg | Kongsberg OL | 16:22 | +0:00 | ||||
2. | Jack Boström | Konnerud IL | 30:06 | +13:44 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aron Bjørke | Fossum IF | 18:00 | +0:00 | ||||
2. | Eirik Lesteberg | Kongsberg OL | 24:53 | +6:53 | ||||
3. | Simen Kjenseth Glendrange | Nittedal OL | 27:53 | +9:53 | ||||
4. | Ted Boström | Konnerud IL | 1:31:44 | +1:13:44 | ||||
Klasse: N2Ã¥pen 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne-Grete Austad | Raumar Orientering | 34:48 | +0:00 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nikolai Teslo | Hadeland OL | 39:56 | +0:00 | ||||
DNS | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: B åpen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Marthe Graff-Wiik | Sturla, IF | 35:26 | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 31:53 | +0:00 | ||||
2. | Oskar Hope | Modum OL | 36:47 | +4:54 | ||||
3. | Mats Johnsen | Sturla, IF | 37:26 | +5:33 | ||||
4. | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 50:32 | +18:39 | ||||
5. | Erlend Bakke | Fossum IF | 59:28 | +27:35 | ||||
DNS | Jens Wold | Sturla, IF | ||||||
Klasse: AL Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 47:01 | +0:00 | ||||
2. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 49:39 | +2:38 | ||||
3. | Magne Vollen | Oslostudentenes IK | 52:33 | +5:32 | ||||
Klasse: B åpen 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Akiko Horni-Johnsen | Sturla, IF | 45:54 | +0:00 | ||||
2. | Odin Fismen | Fossum IF | 49:05 | +3:11 | ||||
3. | Anna Austad Sveen | Raumar Orientering | 54:36 | +8:42 | ||||
4. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 1:04:57 | +19:03 | ||||
DNS | Tanja Appenzeller | Fossum IF | ||||||
Klasse: H 17-18 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | 30:56 | +0:00 | ||||
2. | Martin Nøkleby Melling | Ringerike OL | 34:33 | +3:37 | ||||
3. | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | 35:09 | +4:13 | ||||
4. | Birk Felland Sætnan | Fossum IF | 35:12 | +4:16 | ||||
5. | Halvor Løken | Kongsberg OL | 36:42 | +5:46 | ||||
6. | Arne Bergan | Kongsberg OL | 38:22 | +7:26 | ||||
7. | Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 38:45 | +7:49 | ||||
8. | Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 39:34 | +8:38 | ||||
9. | Annar Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 1:08:47 | +37:51 | ||||
DSQ | Børge Nilsen Berg | Fossum IF | 45:44 | 146 | ||||
Klasse: H 19-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eivind Berner Myhre | Fossum IF | 52:13 | +0:00 | ||||
Klasse: H 21- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torgeir Nørbech | Tyrving IL | 33:52 | +0:00 | ||||
2. | Sander Arntzen | NTNUI | 36:37 | +2:45 | ||||
3. | Jørgen Baklid | NTNUI | 37:31 | +3:39 | ||||
4. | Vegard Blomseth Johnsen | Nydalens SK | 39:20 | +5:28 | ||||
5. | Styrk Hundseid Kamsvåg | NTNUI | 39:38 | +5:46 | ||||
6. | Henrik Fredriksen Aas | NTNUI | 40:24 | +6:32 | ||||
7. | Emil Ahlbäck | Fossum IF | 42:13 | +8:21 | ||||
8. | Torkil Eide Solstad | Nydalens SK | 44:26 | +10:34 | ||||
9. | Lars-Inge Arnevik | Ringerike OL | 44:38 | +10:46 | ||||
10. | David Løver | Modum OL | 45:40 | +11:48 | ||||
11. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 48:26 | +14:34 | ||||
12. | Anders Puntervold Hammer | Fossum IF | 48:36 | +14:44 | ||||
13. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 52:04 | +18:12 | ||||
14. | Eirik Larsen | Skien OK | 54:25 | +20:33 | ||||
15. | Marius Staff | NTNUI | 54:54 | +21:02 | ||||
16. | Øystein Bjørke | Fossum IF | 56:40 | +22:48 | ||||
17. | Samuel Schiess | Ringerike OL | 58:33 | +24:41 | ||||
18. | Sander Arnevik | Ringerike OL | 1:00:31 | +26:39 | 149 | |||
19. | Lars Berglund | Ringerike OL | 1:00:32 | +26:40 | ||||
20. | Per Kristian Ekeberg | Tyrving IL | 1:02:29 | +28:37 | ||||
21. | Harald Hovi | Skien OK | 1:10:09 | +36:17 | ||||
22. | Geir Nilsen | Viul Orienteringsklubb | 1:10:47 | +36:55 | ||||
22. | Lars Hjermstad | Fossum IF | 1:10:47 | +36:55 | ||||
24. | Robert Fredriksen | Notodden OL | 1:17:41 | +43:49 | ||||
Brutt | Erling Hjermstad | NTNUI | ||||||
DNS | Stein H. Hagen | Fossum IF | ||||||
DNS | Charles Halaas | Fossum IF | ||||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øystein Rastad | Asker Skiklubb | 36:16 | +0:00 | ||||
2. | Ola Tellesbø | Hadeland OL | 37:46 | +1:30 | ||||
3. | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 39:08 | +2:52 | ||||
4. | Torstein Hole | Nydalens SK | 41:00 | +4:44 | ||||
5. | Trond Myhre | Fossum IF | 44:50 | +8:34 | ||||
6. | Morten Fismen | Fossum IF | 48:11 | +11:55 | ||||
7. | Jurijus Siskovas | Hadeland OL | 1:11:19 | +35:03 | ||||
Brutt | Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | ||||||
DNS | Tommy Bjerke | Fossekallen IL | ||||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Harald Bakke | Fossum IF | 31:38 | +0:00 | ||||
2. | Christian Jomaas | Fossum IF | 35:16 | +3:38 | ||||
3. | Svein Nygård | Lillomarka OL | 35:38 | +4:00 | ||||
4. | Bjørn Henning Grandal | Tyrving IL | 36:16 | +4:38 | ||||
5. | Olav Høgset | Fossekallen IL | 36:19 | +4:41 | ||||
6. | Petter Løe | Notodden OL | 36:34 | +4:56 | ||||
7. | Roger Wiik | Sturla, IF | 36:52 | +5:14 | ||||
8. | Gunnar Hope | Modum OL | 37:47 | +6:09 | ||||
9. | Jørgen Frøyd | Larvik OK | 40:45 | +9:07 | ||||
10. | Nils Harald Staff | OL Toten-Troll | 41:35 | +9:57 | ||||
11. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 41:57 | +10:19 | ||||
12. | Guttorm Egge | IL GeoForm | 42:23 | +10:45 | ||||
13. | Stig Melling | Ringerike OL | 43:39 | +12:01 | ||||
14. | Christian Grotnes | Tyrving IL | 44:17 | +12:39 | ||||
15. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 46:18 | +14:40 | ||||
16. | Roar Bye | Modum OL | 49:46 | +18:08 | ||||
17. | Atle Wøllo | Kongsberg OL | 51:28 | +19:50 | ||||
18. | Even Erlien | Gjø-Vard OL | 51:30 | +19:52 | ||||
19. | Bjørn Bendiktsen | Modum OL | 56:21 | +24:43 | ||||
DNS | HÃ¥kon Wold | Sturla, IF | ||||||
DNS | Jens Kr Kopland | Modum OL | ||||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Roger Hansen | Røyken OL | 19:21 | +0:00 | ||||
2. | Øivind Fadum | Sande Sportsklubb | 23:11 | +3:50 | ||||
3. | Øyvind Sørlie | Hadeland OL | 25:28 | +6:07 | ||||
4. | Hugo Christensen | Notodden OL | 27:32 | +8:11 | ||||
5. | Roy Gjerding | OK Moss | 30:44 | +11:23 | ||||
6. | Jan Sveen | Raumar Orientering | 32:06 | +12:45 | ||||
7. | Stig Hultgreen Karlsen | IL GeoForm | 32:52 | +13:31 | ||||
8. | Odd Harald Nilsen | OL Tønsberg og omegn | 37:44 | +18:23 | ||||
DNS | Per Schanche | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tor Trøan | Hadeland OL | 23:52 | +0:00 | ||||
2. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 25:08 | +1:16 | ||||
3. | Eldar Børsum | Bækkelagets SK | 25:53 | +2:01 | ||||
4. | Torbjørn Nørbech | Ringerike OL | 26:35 | +2:43 | ||||
5. | Svein S Jacobsen | Tyrving IL | 26:37 | +2:45 | ||||
6. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 27:21 | +3:29 | ||||
7. | Kjell Einar Aadnevik | TIF Viking | 28:45 | +4:53 | ||||
8. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 29:34 | +5:42 | ||||
9. | Hans Roar Bakken | Eiker OL | 33:59 | +10:07 | ||||
10. | Brede Høibak Gundersen | Ringerike OL | 34:15 | +10:23 | 149 165 160 168 143 | |||
11. | Paul Skjaker | Hadeland OL | 37:25 | +13:33 | ||||
12. | Kjell Grønhovd | Modum OL | 39:40 | +15:48 | ||||
13. | Torgeir Brochmann | Eiker OL | 46:05 | +22:13 | ||||
Klasse: H 80- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elling Frøvoll | Sturla, IF | 38:21 | +0:00 | ||||
2. | Harald Wibye | OK Moss | 54:11 | +15:50 | ||||
DSQ | Harald Lundhaug | OK Moss | 29:52 | 143 |
Sist oppdatert: | 22 juni 2021, 08:16:52 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 191 |
Antall startet: | 178 |