Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Fetsund Lenser 28. april 2011

Klasse: H17-34(Lang-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

ESPEN AUBERT

DAIMYO

27:28

+0:00

Klasse: H35-44(Lang-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

JAN TORE HENRIKSEN

NORGES BANK

25:23

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

StatoiL

25:38

+0:15

3.

GEIR HOFF

HEGGELUND&KOKSVOLD

26:08

+0:45

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

26:14

+0:51

5.

PÅL WINSENTS

PRIVAT

26:29

+1:06

6.

Tor Ringstad

CISCO

27:58

+2:35

7.

KNUT JOSTEIN SÆTNAN

OPIL

29:20

+3:57

8.

CARL ERIK Wasberg

FFI

30:02

+4:39

9.

Odd Einar Lian

Østmarka OK

30:16

+4:53

10.

Hallvard Koren

OK Moss

32:20

+6:57

Klasse: H45-49(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

EIVIND HOFF

NORDEA

25:49

+0:00

2.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

29:00

+3:11

3.

Geir Hanesand

Thales

31:48

+5:59

4.

Øyvind Grandum

FFI

32:37

+6:48

Klasse: H50-54(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

OUS

24:58

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

26:18

+1:20

3.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

27:57

+2:59

4.

Tore Sannes

Geocap

28:50

+3:52

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

28:58

+4:00

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

31:02

+6:04

7.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

31:13

+6:15

DSQ

Ivar Refsland

Antidoping Norge

25:07

109

DSQ

Oddvar Selnes

FFI

37:10

109

Klasse: H55-59(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

23:41

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs bil

26:53

+3:12

Klasse: H60-64(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

20:31

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

24:13

+3:42

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

25:00

+4:29

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

26:02

+5:31

5.

Øyvind Brøymer

Intertrade Shipping

27:10

+6:39

6.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

27:57

+7:26

7.

Kjell Stenstadvold

Tyrving, IL

29:18

+8:47

8.

Reidar Kierulf

RKP

31:48

+11:17

9.

PER Aagaard

Heming Njård

36:07

+15:36

10.

Kjell Hobøl

AFK

38:00

+17:29

11.

Per Martinsen

LHL Skedsmo

38:13

+17:42

Klasse: D17-34(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

24:52

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

29:17

+4:25

3.

MARIT LARSSEN

Statnett BIL

30:27

+5:35

4.

RANVEIG YLI

DARK

32:15

+7:23

103 104 107 111 112 113 115 122 116 114 110 108 11...

Klasse: D35-44(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

30:14

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

36:43

+6:29

3.

Annette Stålstrøm

Indre Østfold

38:59

+8:45

Klasse: D45-49(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Stenhammer

PRIVAT

24:21

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

28:47

+4:26

Klasse: D50-54(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

31:54

+0:00

2.

EVA REISTAD

ALCATEl-Lucent BIL

34:18

+2:24

3.

Aina Grymyr

IBM-klubben

48:08

+16:14

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Wettergreen

Andvord

16:52

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NORDEA

17:14

+0:22

3.

Einar Skåre

Brevpost

20:06

+3:14

4.

Roar Gudding

VETBIL

20:22

+3:30

5.

Jan Erik Haug

FFI

21:41

+4:49

6.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

21:48

+4:56

7.

Knut Tore Solheim

FUGRO

22:15

+5:23

8.

Torstein Østen

MAESTRO

22:33

+5:41

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

23:37

+6:45

Innsendt korrigert klubb

10.

BJØRN SANDELIEN

HEMING/NJÅRD

24:15

+7:23

11.

Bjørn Grenager

Thales

24:16

+7:24

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

24:18

+7:26

13.

Tom Ibsen

UBIL

24:57

+8:05

14.

Per Erik Sørensen

NORDEA

27:36

+10:44

15.

Ivar Opsahl

Planbygg

27:58

+11:06

16.

SVEIN Bratlie

PRIVAT

28:11

+11:19

17.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

37:30

+20:38

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

18:17

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

19:04

+0:47

3.

LEIF BRÅTEN

CSE BIL

20:25

+2:08

4.

Svein Kvalheim

BT

21:38

+3:21

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

21:48

+3:31

Tilføyet "C." i navnet og skrevet Fugro med store ...

6.

Ronald Inglingstad

Nordea

23:23

+5:06

7.

Arne Jordal

SAS

24:39

+6:22

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

24:49

+6:32

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

26:53

+8:36

10.

Arne Øfsthus

Fugro

29:43

+11:26

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

23:43

112

DSQ

Bjørn Eckstrøm

NVE

25:05

112

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hoff

Norconsult

23:07

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

23:18

+0:11

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

23:59

+0:52

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

24:03

+0:56

5.

Per Gjermo

Asker SK

26:45

+3:38

6.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

28:29

+5:22

7.

Magne Grande

FBI

29:02

+5:55

8.

Aage Mella

Skattedirektoratet

31:30

+8:23

9.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

35:09

+12:02

DSQ

Tor E. Henriksen

Privat

22

101 102 106 111 112 113 114 110 108 120 121

DSQ

Helge Kvaase

HiAk

24:44

106

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

24:56

112

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

24:38

+0:00

2.

Kjell Teigland

PRIVAT

24:40

+0:02

3.

Bjørn Larssob

Lillomarka O-lag

28:50

+4:12

4.

Helge Monsrud

PRIVAT

28:51

+4:13

5.

Kåre Holt Hansen

Egen

34:53

+10:15

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Solveig Kalstad

Stovner kameratene

50:24

106

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

20:01

+0:00

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

30:06

+10:05

3.

Liv Simonsen

Privat

45:45

+25:44

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

20:17

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

21:23

+1:06

3.

Inger Døhlen

Romerike Politi

21:59

+1:42

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

22:49

+2:32

5.

Turid Bratland

Fossum

23:20

+3:03

6.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

25:32

+5:15

7.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

28:01

+7:44

8.

Ellen Grande

VETBIL

28:12

+7:55

9.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

28:29

+8:12

DSQ

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

26:14

111 112 113 114 110 108

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

22:31

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker

24:18

+1:47

3.

Berit Svensen

Fet O-Lag

28:40

+6:09

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

29:51

+7:20

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

AUDRUN Utskarpen

OSI

32:30

+0:00

Klasse: ÅK(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

28:05

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

PRIVAT

30:09

+0:00

Klasse: NÅ(Åpen-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle BIRKELAND

Årvoll IL

31:34

+0:00

2.

JØRGEN LØVGREN KILDAL

PRIVAT

36:15

+4:41

3.

JAKOB BRASET

PRIVAT

36:18

+4:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 oktober 2011, 08:05:21

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

119

Antall startet:

119