Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2011 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 3 28. april 2011

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

12:06

+0:00

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

13:04

+0:58

3.

Jorunn Leithe

Selbu OK

13:09

+1:03

4.

Kristin Hågland Hagen

Trollelg, OL

13:16

+1:10

5.

Vera Melkild

SPK Freidig

13:25

+1:19

6.

Hege Lien

Selbu OK

15:54

+3:48

7.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:07

+4:01

8.

Astrid Øien

OL Trollelg

17:43

+5:37

9.

Martine Klock Fleten

Wing OK

18:17

+6:11

10.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:42

+7:36

11.

Ane Lucie Sjøvold Sundal

Byåsen IL

21:07

+9:01

12.

Mari Sjøvold Sundal

Byåsen IL

21:27

+9:21

13.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

24:13

+12:07

14.

Charlotte Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

26:12

+14:06

15.

Anna Røstum Bellingmo

OL Gaula

27:23

+15:17

16.

Mari Eidsmo

SPK Freidig

33:59

+21:53

DSQ

Ragnhild Eide

Byåsen IL

11:41

114

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

17:16

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

18:34

+1:18

3.

Line Sølberg

IL Leik

20:01

+2:45

4.

Sanna Fiskum Ness

SPK Freidig

21:20

+4:04

5.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

23:19

+6:03

6.

Malin Sandstad

SPK Freidig

24:25

+7:09

7.

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

25:44

+8:28

8.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

28:33

+11:17

9.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

29:51

+12:35

10.

Live Spilker

Byåsen IL

31:21

+14:05

11.

Pernille Opheim

SPK Freidig

46:31

+29:15

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

17:45

+0:00

2.

Frida Sæther

SPK Freidig

18:51

+1:06

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

19:13

+1:28

4.

Karoline Wollan

Byåsen IL

19:50

+2:05

5.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

20:16

+2:31

6.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

20:32

+2:47

7.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

22:01

+4:16

8.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

22:19

+4:34

9.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

22:40

+4:55

10.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

23:29

+5:44

11.

Andrea Vindal

Wing OK

23:46

+6:01

12.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

23:51

+6:06

13.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

24:02

+6:17

14.

Ida Øien

OL Trollelg

25:10

+7:25

15.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

25:43

+7:58

16.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

26:16

+8:31

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

16:55

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

SPK Freidig

17:22

+0:27

3.

Julie Arnesen

Byåsen IL

19:10

+2:15

4.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

20:14

+3:19

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Egseth

Wing OK

15:43

+0:00

2.

Helen Palmer

Wing OK

15:47

+0:04

3.

Marte Reenaas

Wing OK

16:36

+0:53

4.

Maja Berger

Kristiansand OK

17:12

+1:29

5.

Sofie Aarnes

NTNUI

17:49

+2:06

6.

Emily Wall

Wing OK

19:17

+3:34

7.

Jenny Persson

NTNUI

20:57

+5:14

8.

Giulia Mazzotti

NTNUI

21:07

+5:24

9.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

21:22

+5:39

10.

Anna Hall

NTNUI

21:57

+6:14

11.

Sølvi Fossøy

NTNUI

22:48

+7:05

12.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

23:33

+7:50

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:00

+0:00

2.

Frøydis Sjøvold

Byåsen IL

20:53

+0:53

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

22:40

+2:40

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

23:40

+3:40

5.

Sigrid Melkild

SPK Freidig

24:42

+4:42

6.

Ingunn Morset

Wing OK

25:31

+5:31

7.

Tone Almås

IL Leik

25:55

+5:55

8.

Anne-Grete Olsen

Byåsen IL

30:54

+10:54

9.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

31:59

+11:59

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

19:36

+0:00

2.

Siri Bø Timestad

SPK Freidig

24:06

+4:30

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

26:41

+7:05

4.

Gro Rypdal

Byåsen IL

26:59

+7:23

5.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

31:37

+12:01

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

SPK Freidig

24:00

+0:00

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

34:08

+10:08

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

12:14

+0:00

2.

Naja Maciek

Wing OK

14:19

+2:05

3.

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

14:21

+2:07

4.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

14:54

+2:40

5.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

15:45

+3:31

6.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

16:07

+3:53

7.

Einar Eide

Byåsen IL

16:34

+4:20

8.

Mikkel Holt

SPK Freidig

24:12

+11:58

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

15:05

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

15:42

+0:37

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:50

+2:45

4.

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

20:04

+4:59

5.

Preben Antonsen

Byåsen IL

20:18

+5:13

6.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

21:58

+6:53

7.

Johan Bakken Sørensen

SPK Freidig

22:14

+7:09

8.

Johannes Løvås

Byåsen IL

22:57

+7:52

9.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

23:18

+8:13

10.

Johannes Midtbø

Wing OK

23:41

+8:36

11.

Birk Gravdahl

Wing OK

23:42

+8:37

12.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

25:16

+10:11

13.

Adrian Opheim

SPK Freidig

26:29

+11:24

14.

Martin Løvås

OK Nidarøst

27:02

+11:57

15.

Are Helle Mårdalen

SPK Freidig

27:03

+11:58

16.

Odin Løvås

SPK Freidig

27:49

+12:44

DSQ

Brynjar Forseth

OL Trollelg

19:26

114

DSQ

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

21:18

123

DSQ

Thor William Skånøy

Byåsen IL

36:24

123

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

15:34

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

15:40

+0:06

3.

Ola Keiserås

IL Leik

18:51

+3:17

4.

Arvid Lyngstad

Wing OK

18:55

+3:21

5.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

19:07

+3:33

6.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

19:08

+3:34

7.

Øystein Krogstie

SPK Freidig

20:25

+4:51

8.

Vegard Hassel

Malvik IL

20:48

+5:14

9.

Mikkel Flått

Byåsen IL

21:17

+5:43

10.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

23:43

+8:09

11.

Arne Hofsmo

Selbu OK

25:28

+9:54

12.

Torgeir Leithe

Selbu OK

26:41

+11:07

13.

Ottar Østvik

Wing OK

32:53

+17:19

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:25

+0:00

2.

Simen Olafsen

SPK Freidig

13:51

+0:26

3.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

14:13

+0:48

4.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

14:28

+1:03

5.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

14:36

+1:11

6.

Kristian Øien

OL Trollelg

14:46

+1:21

7.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

15:14

+1:49

8.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

16:00

+2:35

9.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

16:23

+2:58

10.

Håkon Selmer

SPK Freidig

16:48

+3:23

11.

Mattis Holt

SPK Freidig

17:10

+3:45

12.

Terje Magnus Bakken Sørensen

SPK Freidig

18:33

+5:08

13.

Ingebrigt Eid

IL Leik

19:01

+5:36

14.

Ådne Berg

IL Leik

19:43

+6:18

14.

Vebjørn Sjøvold Sundal

Byåsen IL

19:43

+6:18

16.

Martin Morset

Wing OK

21:17

+7:52

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

18:54

+0:00

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

OL Trollelg

13:14

+0:00

2.

Ola Berger

Wing OK

13:21

+0:07

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

13:27

+0:13

4.

Terje Maroni

Byåsen IL

13:40

+0:26

5.

Stian Bergersen

NTNUI

13:51

+0:37

6.

Chris Forne

Wing OK

14:05

+0:51

7.

Eivind Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

14:11

+0:57

8.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

14:26

+1:12

9.

Øivind Aunøien

OK Fjell

14:46

+1:32

10.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

14:54

+1:40

11.

Anders Fougner

NTNUI

14:56

+1:42

12.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

14:57

+1:43

13.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

15:11

+1:57

14.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

15:32

+2:18

15.

Christian Hohl

Wing OK

15:35

+2:21

16.

Jostein Kvakland

Wing OK

15:45

+2:31

17.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

15:49

+2:35

18.

Gustav Ruø

SPK Freidig

15:52

+2:38

19.

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

15:55

+2:41

20.

Sverre Haug Lindseth

NTNUI

16:07

+2:53

21.

Alastair Brunton

Wing OK

16:08

+2:54

22.

Halvor Lund

NTNUI

16:35

+3:21

23.

Snorre Hansen

Byåsen IL

16:54

+3:40

24.

Andreas Haaland

Selbu OK

17:00

+3:46

25.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

17:22

+4:08

26.

Håkon Leithe

Selbu OK

18:07

+4:53

27.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

18:13

+4:59

28.

Torbjørn Aass

NTNUI

18:19

+5:05

29.

Martin Hallberg

NTNUI

18:36

+5:22

30.

Kjetil Okkenhaug

Verdal OK

19:04

+5:50

31.

Magnus Lorentzen

Luftkrigsskolen

19:14

+6:00

32.

Ole Ivar Eide

NTNUI

19:23

+6:09

33.

Eirik Marthinsen

NTNUI

20:07

+6:53

34.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

20:34

+7:20

35.

Morten Kleveland

NTNUI

24:44

+11:30

36.

Emily Fertig

NTNUI

25:08

+11:54

37.

Kristian Andersen

NTNUI

26:25

+13:11

38.

Tom André Alstadsæther

NTNUI

32:26

+19:12

DSQ

Håkon Rua

Luftkrigsskolen

31:54

128

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

Wing OK

14:29

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

15:11

+0:42

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

15:57

+1:28

4.

Svein Terje Kolstad

SPK Freidig

16:09

+1:40

5.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

16:27

+1:58

6.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

16:37

+2:08

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:47

+2:18

8.

Bjørn Sævik

OK Moss

17:24

+2:55

9.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

17:32

+3:03

10.

Arild H Clausen

SPK Freidig

17:57

+3:28

11.

Ragnar Ness

SPK Freidig

18:48

+4:19

12.

Erling Bye

Byåsen IL

19:20

+4:51

13.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

19:25

+4:56

14.

Trond Sletner

Byåsen IL

19:26

+4:57

15.

Harald Storrønning

Byåsen IL

19:30

+5:01

16.

Geir Paulsen

OL Trollelg

19:43

+5:14

17.

Arild Heggeset

SPK Freidig

20:37

+6:08

18.

Stein Ove Østvik

Wing OK

20:52

+6:23

19.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:27

+6:58

20.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

21:43

+7:14

21.

Ole-Petter Holmvassdal

21:53

+7:24

22.

Asgeir Sørensen

SPK Freidig

23:05

+8:36

23.

Jon Vindal

Wing OK

23:41

+9:12

DSQ

Håvard Lorange

SPK Freidig

15:42

114

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

18:02

109

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

15:27

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

17:24

+1:57

3.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

17:46

+2:19

4.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

18:56

+3:29

5.

Magne Lysberg

SPK Freidig

18:57

+3:30

6.

Helge Rustad

SPK Freidig

19:23

+3:56

7.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

19:28

+4:01

8.

Svein Olav Åmot

IL Leik

22:21

+6:54

9.

Olav Kvittem

SPK Freidig

22:43

+7:16

10.

Frank Bjarkø

Wing OK

24:02

+8:35

11.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

24:17

+8:50

12.

Rune M Holt

SPK Freidig

24:47

+9:20

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

19:31

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

19:42

+0:11

3.

Tom Bugge

Byåsen IL

20:38

+1:07

4.

Frode Stensrud

OL Trollelg

21:36

+2:05

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

23:05

+3:34

6.

Rolf Karset

Steinkjer OK

23:20

+3:49

7.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

23:49

+4:18

8.

Tor Gjermstad

Wing OK

24:34

+5:03

9.

Svein Hove

Byåsen IL

24:55

+5:24

10.

David Wall

Wing OK

27:15

+7:44

11.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

29:38

+10:07

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Wing OK

24:07

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

24:12

+0:05

3.

Leif Engen

OK Nidarøst

24:46

+0:39

4.

Paul Forseth

OL Trollelg

26:12

+2:05

5.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

29:16

+5:09

DSQ

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

25:27

114 175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 mai 2011, 21:45:46

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

226

Antall startet:

226