Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell 18. juli 2021

Klasse: Herrer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

41:10

+0:00

korriger

126

2.

Thomas Natvig Årstad

Halden SK

41:15

+0:05

korriger

3.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

42:42

+1:32

korriger

4.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

43:46

+2:36

korriger

5.

Håvard Eidsmo

Freidig

45:18

+4:08

korriger

6.

Isak Bergset

Frol IL

45:53

+4:43

korriger

7.

Anders Haugskott

OL Trollelg

49:19

+8:09

korriger

8.

Petter Vangen Lunåsmo

Nydalens SK

50:15

+9:05

korriger

9.

Bård Nonstad

OL Trollelg

50:33

+9:23

korriger

10.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

51:13

+10:03

korriger

11.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

51:16

+10:06

korriger

12.

Ola Keiserås

IL Leik

53:42

+12:32

korriger

13.

Mattis Holt

Freidig

54:46

+13:36

korriger

14.

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

55:55

+14:45

korriger

15.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

56:22

+15:12

korriger

16.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

57:38

+16:28

korriger

17.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

59:01

+17:51

korriger

18.

Børge Leiren

Byåsen IL

59:40

+18:30

korriger

19.

Øyvind Wiggen

NTNUI

59:42

+18:32

korriger

20.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

59:59

+18:49

korriger

21.

Stig Instanes

Sturla, IF

1:00:09

+18:59

korriger

113 114 129 120 60

22.

Helge Kolstad

ABB BIL

1:01:37

+20:27

korriger

23.

Håvard Sundberg

Stor-Elvdal SK

1:01:39

+20:29

korriger

24.

Simen Spets Storhov

Freidig

1:03:56

+22:46

korriger

25.

Marius Staff

NTNUI

1:05:57

+24:47

korriger

26.

Johannes Høysæter

Wing OK

1:07:00

+25:50

korriger

27.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

1:07:06

+25:56

korriger

28.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:07:15

+26:05

korriger

29.

Atle Pedersen

Melhus IL

1:09:04

+27:54

korriger

131

30.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

1:10:18

+29:08

korriger

31.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:10:50

+29:40

korriger

32.

Einar Lund

Verdal OK

1:10:51

+29:41

korriger

33.

Agnar Renolen

Wing OK

1:10:55

+29:45

korriger

34.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:11:40

+30:30

korriger

35.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:11:48

+30:38

korriger

36.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

1:11:54

+30:44

korriger

37.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

1:12:39

+31:29

korriger

38.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:13:39

+32:29

korriger

39.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

1:14:40

+33:30

korriger

40.

Kenneth Mydland

Egersund OK

1:15:03

+33:53

korriger

41.

Fredrik Persson

Wing OK

1:21:09

+39:59

korriger

42.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

1:22:00

+40:50

korriger

43.

Ludvig Johnsen

Hedrum OL

1:25:11

+44:01

korriger

44.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:33:58

+52:48

korriger

45.

Erik Slettum

Gjø-Vard OL

1:49:42

+1:08:32

korriger

46.

Svein Thorsberg

Grue IL

2:01:48

+1:20:38

korriger

DSQ

Arvid Mydland

Egersund OK

55:22

korriger

116 132 133 134 121 122 123

Klasse: Damer - Lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

57:05

+0:00

korriger

2.

Ingrid Lundanes

NTNUI

1:01:08

+4:03

korriger

3.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

1:02:40

+5:35

korriger

4.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:09:51

+12:46

korriger

5.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:11:03

+13:58

korriger

6.

Ane Sofie Næss Bjørgul

Halden SK

1:14:50

+17:45

korriger

7.

Ine Instanes

Sturla, IF

1:15:14

+18:09

korriger

8.

Ane Malene Kolstad

Freidig

1:21:24

+24:19

korriger

9.

Marie Kvarme

Sturla, IF

1:25:49

+28:44

korriger

Brutt

Malene Instanes

Sturla, IF

korriger

Klasse: Herrer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Haug

Frol IL

36:20

+0:00

korriger

2.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

37:19

+0:59

korriger

3.

Lars Owren

Freidig

39:27

+3:07

korriger

4.

Anders Bergset

IL Veten

40:55

+4:35

korriger

5.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

41:42

+5:22

korriger

6.

Odd Arne Lian

IL Koll

41:58

+5:38

korriger

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

43:24

+7:04

korriger

8.

Lars Roger Lundanes

Emblem IL

43:44

+7:24

korriger

9.

Elias Bergset

IL Veten

44:10

+7:50

korriger

10.

Helge Sundberg

Røros IL

44:21

+8:01

korriger

11.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

44:40

+8:20

korriger

12.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

45:19

+8:59

korriger

13.

Jens Even Storhov

Freidig

45:35

+9:15

korriger

14.

Per Arne Troset

Wing OK

46:44

+10:24

korriger

15.

Stig Bratsberg

Molde og Omegn IF

47:02

+10:42

korriger

16.

Jon Vindal

Wing OK

49:05

+12:45

korriger

108

17.

Knut Hagen

Byåsen IL

50:28

+14:08

korriger

18.

Geir Owren

Freidig

52:04

+15:44

korriger

19.

Vegard Hansen

Byåsen IL

52:14

+15:54

korriger

20.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

53:07

+16:47

korriger

21.

Espen Johnsen

Hedrum OL

54:39

+18:19

korriger

22.

Jon Skriubakken

Porsgrunn OL

55:13

+18:53

korriger

23.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

55:16

+18:56

korriger

24.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

56:10

+19:50

korriger

24.

Heine Fuglem

Emblem IL

56:10

+19:50

korriger

26.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

58:07

+21:47

korriger

27.

Helge Revhaug

Ringerike OL

58:20

+22:00

korriger

28.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

59:29

+23:09

korriger

29.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:00:39

+24:19

korriger

30.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:08:08

+31:48

korriger

31.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:08:09

+31:49

korriger

32.

Jørn Eugen Haslestad

Ringsaker OK

1:09:29

+33:09

korriger

33.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:09:31

+33:11

korriger

34.

Per Aasen

Tormod Skilag

1:09:57

+33:37

korriger

35.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

1:11:50

+35:30

korriger

36.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:15:28

+39:08

korriger

37.

Tor Gjermstad

Wing OK

1:16:19

+39:59

korriger

38.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

1:17:21

+41:01

korriger

39.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:27:11

+50:51

korriger

40.

Geir Nilsen

Emblem IL

1:44:54

+1:08:34

korriger

DSQ

Martin Granly

Lillomarka OL

29:29

korriger

108 114 132 133 116

Klasse: Damer - Mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

42:06

+0:00

korriger

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

42:57

+0:51

korriger

3.

Julie Mydland Helland

Egersund OK

46:26

+4:20

korriger

4.

Torunn Spets Storhov

Freidig

46:48

+4:42

korriger

5.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

47:26

+5:20

korriger

6.

Randi Marie Mohus

Wing OK

49:29

+7:23

korriger

7.

Kari Christiansen

Sandefjord OK

49:47

+7:41

korriger

8.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

52:27

+10:21

korriger

9.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

53:18

+11:12

korriger

10.

Jane Mydland Helland

Egersund OK

53:32

+11:26

korriger

11.

Marit Sylte Lundanes

Emblem IL

54:22

+12:16

korriger

12.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

56:53

+14:47

korriger

13.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

58:52

+16:46

korriger

14.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

1:02:38

+20:32

korriger

15.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

1:03:40

+21:34

korriger

16.

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

1:06:14

+24:08

korriger

17.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:07:22

+25:16

korriger

18.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:07:32

+25:26

korriger

19.

Sigrid Melkild

Freidig

1:09:28

+27:22

korriger

20.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:19:08

+37:02

korriger

21.

Elida Fuglem

Emblem IL

1:20:31

+38:25

korriger

DSQ

Mathilde Sønsterudbråten

Lillomarka OL

1:02:01

korriger

116 124 125

Klasse: Herrer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

38:16

+0:00

korriger

2.

Arild Heggeset

Freidig

44:42

+6:26

korriger

3.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

46:22

+8:06

korriger

4.

Gunnar Østerbø

Freidig

46:52

+8:36

korriger

5.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

48:23

+10:07

korriger

6.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

50:21

+12:05

korriger

7.

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

50:24

+12:08

korriger

8.

Erik Haugen

Ringsaker OK

52:25

+14:09

korriger

9.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

1:10:43

+32:27

korriger

10.

Tore Kvalen

Freidig

1:18:22

+40:06

korriger

Brutt

Arne Svalund

Øyer-Tretten IF

korriger

Klasse: Damer - Kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

37:25

+0:00

korriger

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

39:04

+1:39

korriger

3.

Magnhild Forseth

Frol IL

39:10

+1:45

korriger

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

39:33

+2:08

korriger

5.

Anette Roll Mosland

Oppsal Orientering

41:06

+3:41

korriger

6.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

45:31

+8:06

korriger

7.

Irene Kroken Bergset

IL Veten

46:40

+9:15

korriger

8.

Grete Berge Owren

Freidig

47:51

+10:26

korriger

9.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

50:20

+12:55

korriger

10.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

50:27

+13:02

korriger

11.

Torid Kvaal

Freidig

51:15

+13:50

korriger

12.

May Toril Moen

OL Trollelg

54:18

+16:53

korriger

13.

Britt Laila Nilsgård

Røros IL

58:41

+21:16

korriger

14.

Elin Bordøy

Hedrum OL

1:00:52

+23:27

korriger

15.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

1:01:20

+23:55

korriger

16.

Ruth Malin Dal

Grue IL

1:01:23

+23:58

korriger

17.

Klara Storler

Melhus IL

1:02:48

+25:23

korriger

18.

Line Sletner

Lillomarka OL

1:08:18

+30:53

korriger

19.

Guro Brænden

Lillomarka OL

1:14:45

+37:20

korriger

20.

Olaug F Mydland

Egersund OK

1:16:57

+39:32

korriger

21.

Mona Høysæter Fenstad

Wing OK

1:25:09

+47:44

korriger

22.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:40:01

+1:02:36

korriger

126 110 114 125 108 127 128 129 130

23.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:40:59

+1:03:34

korriger

DSQ

Ingeborg Kolstad

Wing OK

59:59

korriger

125

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:22:49

korriger

130 120 60

DSQ

Inger Nergaard

Stokke IL

1:23:57

korriger

125 130

Klasse: Herrer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Hanto Kolstad

Klubbløs

25:21

korriger

Martin Sletner

Freidig

33:41

korriger

Max Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

18:32

korriger

Simen Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

18:28

korriger

Markus Mydland Helland

Egersund OK

20:35

korriger

Ruben Mydland Helland

Egersund OK

16:35

korriger

Oskar Elias Heggeset

Freidig

40:43

korriger

Sverre August Heggeset

Freidig

40:28

korriger

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:23

korriger

Sigve Fuglem

Emblem IL

17:21

korriger

Simen Lian Mortensen

IL Koll

19:27

korriger

Klasse: Damer - N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Hanto Kolstad

Klubbløs

26:03

korriger

Tina Sletner

Freidig

29:54

korriger

Tonje Heggeset

Freidig

40:37

korriger

Marie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

49:29

korriger

Mirja Mohus

Wing OK

33:49

korriger

Klasse: Herrer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rekve Lian

IL Koll

19:36

+0:00

korriger

2.

Tor Idar Lillekroken

Folldal IF

20:39

+1:03

korriger

3.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

25:44

+6:08

korriger

4.

Christian Johnsen

Lillehammer OK

31:30

+11:54

korriger

5.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

34:08

+14:32

korriger

DSQ

Sindre Mohus

Wing OK

korriger

Klasse: Damer - C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

20:19

+0:00

korriger

107

2.

Vilja Fuglem

Emblem IL

21:56

+1:37

korriger

3.

Elise Taylor Spets

Frol IL

25:13

+4:54

korriger

4.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

28:12

+7:53

korriger

5.

Mari Hoff

Byåsen IL

30:42

+10:23

korriger

6.

Kristin Mortensen

IL Koll

44:15

+23:56

korriger

7.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

1:10:45

+50:26

korriger

8.

Anna F. Høysæter

Wing OK

1:10:50

+50:31

korriger

Klasse: Publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Dal

Grue IL

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2021, 15:49:47

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

188

Antall startet:

188