Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Jaktstart Vårsleppet BjugnDataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet Bjugn IL 7. mai 2011

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

10:47

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

8:35

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

9:16

+0:41

3.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

9:58

+1:23

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

9:10

+0:00

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

10:31

+1:21

DNS

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

Klasse: D 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

12:13

+0:00

2.

Marte Renås

Wing OK

12:31

+0:18

3.

Mari Fasting

NTNUI

12:46

+0:33

4.

Line Hagman

NTNUI

13:23

+1:10

5.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

13:30

+1:17

6.

Helen Palmer

Wing OK

13:34

+1:21

7.

Natalie Egli

NTNUI

14:52

+2:39

8.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

15:08

+2:55

9.

Emily Wall

Wing OK

15:45

+3:32

10.

Marit Skoglund

Byåsen IL

15:51

+3:38

10.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

15:51

+3:38

DSQ

Maria Rost

NTNUI

2:54

71 75 76 77 80 79 78 82 85 87 88 83 24...

DSQ

Pavla Udrzalova

Wing OK

14:26

82

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

16:58

+0:00

2.

Tone Almås

Leik IL

18:54

+1:56

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

11:44

+0:00

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

11:44

+0:00

2.

Torid Kvaal

Freidig

12:02

+0:18

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

16:31

+4:47

Klasse: Dir A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Erlend Aamodt

Nydalen skiklubb

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdalsblink orientering

9:52

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

10:07

+0:15

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

8:21

+0:00

2.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalen skiklubb

9:16

+0:55

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

9:19

+0:58

4.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdalsblink orientering

9:30

+1:09

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

9:50

+1:29

6.

Preben Antonsen

Byåsen IL

10:19

+1:58

7.

Ragnar Nersten

Fossum

11:42

+3:21

DNS

Thor William Skånøy

Byåsen IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Løvås

Byåsen IL

11:38

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik IL

11:43

+0:00

2.

Eivind Furunes

Stjørdalsblink orientering

13:26

+1:43

3.

Ola Keiserås

Leik IL

14:22

+2:39

4.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdalsblink orientering

14:31

+2:48

5.

Anders Aamodt Resell

Nydalen skiklubb

14:36

+2:53

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

12:06

+0:00

2.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

12:09

+0:03

3.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

14:08

+2:02

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

14:42

+0:00

2.

Tomas Udrzal

Wing OK

14:57

+0:15

3.

Knut Sveinung Løvlund

NTNUI

15:34

+0:52

4.

Christian Hohl

Wing OK

16:04

+1:22

5.

Per Wiréhn

Byåsen IL

16:05

+1:23

6.

Wolfgang Kampel

NTNUI

16:07

+1:25

7.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

16:32

+1:50

8.

Christian Grønvold

NTNUI

17:20

+2:38

9.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

17:30

+2:48

10.

Olli Salo

NTNUI

17:43

+3:01

11.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

18:27

+3:45

12.

Lars Skrøvseth

Wing OK

28:49

+14:07

DSQ

Stian Grann

NTNUI

16:06

88 83

DSQ

Eivind Schelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

16:18

88

DSQ

Johan Eriksson

Linkøpings OK

17:20

82

DSQ

Marius Østnor Døllner

Wing OK

25:01

88

DNS

Felix Breitschädel

NTNUI

DNS

Hans Petter Mathisen

NTNUI

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Haugen

Stjørdalsblink orientering

13:08

+0:00

2.

Svein Terje Kolstad

Freidig

13:15

+0:07

3.

Arild H. Clausen

Freidig

13:52

+0:44

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

14:12

+1:04

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

14:26

+1:18

6.

Harald Storrønning

Byåsen IL

14:51

+1:43

7.

Bjørn P Løvås

OK Nidarøst

16:45

+3:37

DNS

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

13:46

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

14:35

+0:49

3.

Helge Rustad

Freidig

16:11

+2:25

4.

Bjørn Berger

Byåsen IL

16:51

+3:05

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

15:38

77

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

10:29

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

12:50

+2:21

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

11:25

+0:00

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

12:53

+1:28

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

13:25

+2:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

13:40

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2011, 20:50:30

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

83

Antall startet:

77