Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet Jaktstart - Bjugn IL 7. mai 2011

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:06

+0:00

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

26:36

+0:00

korriger

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

26:37

+0:01

korriger

3.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

36:26

+9:50

korriger

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

26:48

+0:00

korriger

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

40:08

+13:20

korriger

DNS

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

korriger

Klasse: D 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

30:17

+0:00

korriger

2.

Marte Renås

Wing OK

30:29

+0:12

korriger

3.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

31:10

+0:53

korriger

4.

Line Hagman

NTNUI

32:45

+2:28

korriger

5.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

32:53

+2:36

korriger

6.

Helen Palmer

Wing OK

36:30

+6:13

korriger

7.

Natalie Egli

NTNUI

39:55

+9:38

korriger

8.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

39:59

+9:42

korriger

9.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

41:18

+11:01

korriger

10.

Marit Skoglund

Byåsen IL

46:12

+15:55

korriger

11.

Emily Wall

Wing OK

49:58

+19:41

korriger

12.

Pavla Udrzalova

Wing OK

51:04

+20:47

korriger

13.

Maria Rost

NTNUI

1:10:52

+40:35

korriger

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

40:19

+0:00

korriger

2.

Tone Almås

Leik IL

51:50

+11:31

korriger

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

36:27

+0:00

korriger

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

33:09

+0:00

korriger

2.

Torid Kvaal

Freidig

40:09

+7:00

korriger

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

54:44

+21:35

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdalsblink orientering

17:14

+0:00

korriger

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

18:40

+1:26

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

26:52

+0:00

korriger

2.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalen skiklubb

26:55

+0:03

korriger

3.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdalsblink orientering

29:38

+2:46

korriger

4.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

30:13

+3:21

korriger

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

31:21

+4:29

korriger

6.

Ragnar Nersten

Fossum

43:37

+16:45

korriger

DSQ

Preben Antonsen

Byåsen IL

50:19

korriger

44 45 64 49 63 56 58

DSQ

Thor William Skånøy

Byåsen IL

57:45

korriger

64 49 55 56 58 57 249

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Løvås

Byåsen IL

19:13

+0:00

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik IL

28:00

+0:00

korriger

2.

Eivind Furunes

Stjørdalsblink orientering

32:53

+4:53

korriger

3.

Ola Keiserås

Leik IL

37:28

+9:28

korriger

DSQ

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdalsblink orientering

44:45

korriger

57

DNS

Anders Aamodt Resell

Nydalen skiklubb

korriger

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

30:18

+0:00

korriger

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

30:21

+0:03

korriger

3.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

33:56

+3:38

korriger

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

28:49

+0:00

korriger

2.

Knut Sveinung Løvlund

NTNUI

32:40

+3:51

korriger

3.

Tomas Udrzal

Wing OK

33:25

+4:36

korriger

4.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

33:58

+5:09

korriger

5.

Wolfgang Kampel

NTNUI

36:14

+7:25

korriger

6.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

37:24

+8:35

korriger

7.

Christian Grønvold

NTNUI

37:34

+8:45

korriger

8.

Per Wiréhn

Byåsen IL

37:42

+8:53

korriger

9.

Olli Salo

NTNUI

39:23

+10:34

korriger

10.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

41:20

+12:31

korriger

11.

Eivind Schelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

44:40

+15:51

korriger

12.

Johan Eriksson

Linkøpings OK

1:01:06

+32:17

korriger

13.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

1:06:42

+37:53

korriger

DSQ

Stian Grann

NTNUI

38:21

korriger

47 48 54 52 51 50 55 62 60 59 57

DNS

Lars Skrøvseth

Wing OK

korriger

DNS

Christian Hohl

Wing OK

korriger

DNS

Felix Breitschädel

NTNUI

korriger

DNS

Hans Petter Mathisen

NTNUI

korriger

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Terje Kolstad

Freidig

32:30

+0:00

korriger

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

32:58

+0:28

korriger

3.

Arild H. Clausen

Freidig

33:58

+1:28

korriger

4.

Jakob Haugen

Stjørdalsblink orientering

34:35

+2:05

korriger

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

36:22

+3:52

korriger

6.

Harald Storrønning

Byåsen IL

36:32

+4:02

korriger

7.

Bjørn P Løvås

OK Nidarøst

48:38

+16:08

korriger

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

59:31

korriger

55

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

30:46

+0:00

korriger

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

36:41

+5:55

korriger

3.

Helge Rustad

Freidig

40:07

+9:21

korriger

4.

Bjørn Berger

Byåsen IL

41:25

+10:39

korriger

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

58:52

+28:06

korriger

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

29:04

+0:00

korriger

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

44:04

+15:00

korriger

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

29:06

+0:00

korriger

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

44:49

+15:43

korriger

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

56:04

+26:58

korriger

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

16:58

+0:00

korriger

2.

Birk Finnestø Refsaas

Bjugn IL

17:58

+1:00

korriger

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aamodt

Nydalen skiklubb

40:09

+0:00

korriger

2.

Tore Skånøy

Skauga

48:55

+8:46

korriger

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johan Gjølga

Bjugn IL

34:46

+0:00

korriger

2.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

39:07

+4:21

korriger

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Finnstø

Bjugn IL

27:15

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 mai 2011, 23:02:47

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

88

Antall startet:

82