Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open 10 7. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Debald

Østmarka OK

29:48

31 32 33 34 35 36 38 39 100 249

Lina Debald

Østmarka OK

20:44

Magnus Sveum Trøhaugen

Østmarka OK

21:00

Louise Lauten

Østmarka OK

0:00

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

34:04

+0:00

14:48

2.

Linnea Green

Østmarka OK

37:01

+2:57

16:05

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

50:14

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

59:22

+0:00

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

55:53

+0:00

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:22:55

+27:02

67

Klasse: Damer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gry Buraas Lauten

Østmarka OK

55:43

+0:00

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Herredsvela

Østmarka OK

1:06:50

+0:00

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:22:00

+15:10

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

48:57

+0:00

16:19

2.

Tone Samuelsson

1:04:18

+15:21

21:26

3.

Kenneth Raknes

1:06:56

+17:59

22:18

4.

Sverre Sandernes

Østmarka OK

1:07:04

+18:07

22:21

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:18:17

91 105 35 40 108 100

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Karlsen

Østmarka OK

43:39

+0:00

2.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

+0:0-39

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Svensvik

Østmarka OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Holt

Østmarka OK

43:14

+0:00

2.

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

43:15

+0:01

3.

Joakim Skre

Østmarka OK

43:20

+0:06

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Jakob Ramse Dønåsen

Raumar Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Luis Otterlei

Østmarka OK

54:17

+0:00

2.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

58:08

+3:51

3.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

58:09

+3:52

40

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

Østmarka OK

52:48

+0:00

10:46

2.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

53:43

+0:55

10:57

3.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

53:48

+1:00

10:58

4.

Ståle Heitmann

Fossum IF

59:06

+6:18

12:03

5.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:00:47

+7:59

12:24

6.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

1:02:25

+9:37

12:44

7.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:19:49

+27:01

16:17

DSQ

Pål Stenslett

Klubbløs

47:42

59 60 62 65 67 105 91 69 64 107 108 100 24...

Klasse: Herrer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn CHristensen

Østmarka OK

47:35

+0:00

12:51

2.

Bjørn Barmen

50:17

+2:42

13:35

3.

Øyvind Haug

Østmarka OK

1:01:08

+13:33

16:31

4.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:02:06

+14:31

16:47

5.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:11:50

+24:15

19:24

6.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:18:05

+30:30

21:06

7.

Geir Ove Hjemsæter

Østmarka OK

1:30:00

+42:25

24:19

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hobøl

Østmarka OK

42:03

+0:00

15:34

2.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

45:32

+3:29

16:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2021, 19:53:14

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46