Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Astrid Hellerud | IL Koll | 28:38 | korriger | ||||||
Aksel Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 17:25 | korriger | ||||||
Jørgen Bjerva | Ås-NMBU Orientering | 13:25 | korriger | ||||||
Sigrid Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 21:37 | korriger | ||||||
Haakon Espeland | Bækkelagets SK | 33:32 | korriger | ||||||
Liv Cornelia Boldingh Debernard | Nydalens SK | 18:38 | korriger | ||||||
Knut Wallberg | Heming Orientering | 27:26 | korriger | ||||||
Brutt | Viljar Godager Kaas | Bækkelagets SK | korriger | ||||||
DNS | Jakob Solem | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Simen Trøan | Nittedal OL | korriger | ||||||
Klasse: N2-Ã¥pen 10-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Kaspian Høier Ohm | Nordre Follo Orientering | korriger | 161 166 167 168 169 182 164 190 90 | |||||
DSQ | Thorvald Børresen | Ås-NMBU Orientering | 1:25:32 | korriger | 161 | ||||
DNS | Ole Jakob Trøan | Nittedal OL | korriger | ||||||
Klasse: C-Ã¥pen 10-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Brage Wergeland Biem | Lillomarka OL | 53:54 | 20:43 | korriger | |||||
Silas Mestad Hansen | Lillomarka OL | 44:31 | 17:07 | korriger | |||||
Sofus Mestad Hansen | Lillomarka OL | 41:04 | 15:47 | korriger | |||||
Klasse: C-Ã¥pen 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 37:17 | +0:00 | 14:20 | korriger | |||
Klasse: B-Ã¥pen 10-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Casper Eckmann Aronsen | Nittedal OL | 58:33 | 19:31 | korriger | |||||
DNS | Sofie Kjær Jørgensen | Lillehammer OK | korriger | ||||||
Klasse: B-Ã¥pen 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ivar Slåstad | Raumar Orientering | 1:00:52 | +0:00 | 14:09 | korriger | |||
DSQ | Randi Budahl | Fet OL | 1:08:24 | korriger | 136 160 141 137 138 148 | ||||
DSQ | Marianne Harstad | Nordre Follo Orientering | 1:33:18 | korriger | 147 146 148 | ||||
Brutt | Per Anders Ytterbø | Asker Skiklubb | korriger | ||||||
DNS | Jens Kjær Jørgensen | Lillehammer OK | korriger | ||||||
Klasse: AK-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anja Wingstedt | Halden SK | 31:58 | +0:00 | 12:17 | korriger | |||
2. | Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | 32:17 | +0:19 | 12:25 | korriger | |||
3. | Per Arne Arnesen | Nordre Follo Orientering | 39:11 | +7:13 | 15:04 | korriger | |||
4. | Bernt Gjellestad | Nydalens SK | 40:14 | +8:16 | 15:28 | korriger | |||
5. | Anne Stine Taraldlien | Fet OL | 40:57 | +8:59 | 15:45 | korriger | |||
6. | Ola Nilsen | Oppsal Orientering | 47:51 | +15:53 | 18:24 | korriger | |||
7. | Michael Eckmann Jensen | Nittedal OL | 48:16 | +16:18 | 18:33 | korriger | |||
8. | Aase Mestad | Lillomarka OL | 53:38 | +21:40 | 20:37 | korriger | |||
9. | Eli Moe | Ã…s-NMBU Orientering | 55:41 | +23:43 | 21:25 | korriger | |||
10. | Roger Østvold | Heming Orientering | 1:00:31 | +28:33 | 23:16 | korriger | |||
Brutt | Kari-Ann Ã…nensen | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Fredrik Delås | Halden SK | korriger | ||||||
DNS | Jøran Kristensen | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: AL-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Espen Aubert | Oppsal Orientering | 54:10 | +0:00 | 9:01 | korriger | |||
2. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 56:40 | +2:30 | 9:26 | korriger | |||
3. | PÃ¥l Sommerhein | Fossum IF | 1:19:01 | +24:51 | 13:10 | korriger | |||
4. | Mathias Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 1:19:16 | +25:06 | 13:12 | korriger | |||
5. | Fredrik Saugestad | Nydalens SK | 1:30:10 | +36:00 | 15:01 | korriger | |||
Klasse: D 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
Klara Soma Slåstad | Raumar Orientering | 37:44 | 15:05 | korriger | |||||
Signy Hellerud | IL Koll | 1:09:30 | 27:48 | korriger | |||||
Ida Berge Gjellestad | Nydalens SK | 36:11 | 14:28 | korriger | |||||
Selja Marie Boldingh Debernard | Nydalens SK | 55:41 | 22:16 | korriger | |||||
DNS | Ida Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ingrid Kjerkreit | Heming Orientering | 21:57 | +0:00 | 8:26 | korriger | |||
2. | Helle S. Boldingh Debernard | Nydalens SK | 23:42 | +1:45 | 9:06 | korriger | |||
3. | Eline Kravdal | Gjø-Vard OL | 25:34 | +3:37 | 9:50 | korriger | |||
4. | Helene Harstad | Nordre Follo Orientering | 29:58 | +8:01 | 11:31 | korriger | |||
5. | Jenny Soma Slåstad | Raumar Orientering | 31:06 | +9:09 | 11:57 | korriger | |||
6. | Julia Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 32:32 | +10:35 | 12:30 | korriger | |||
7. | Sine Wallberg | Heming Orientering | 35:36 | +13:39 | 13:41 | korriger | |||
8. | Silje Taraldlien | Fet OL | 37:30 | +15:33 | 14:25 | korriger | |||
9. | Lea Haug | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:16 | +42:19 | 24:43 | korriger | |||
DSQ | Helene Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 36:50 | korriger | 170 | ||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helene Scheele | Nydalens SK | 31:15 | +0:00 | 10:04 | korriger | |||
2. | Henni Hattestad Kristensen | Heming Orientering | 43:43 | +12:28 | 14:06 | korriger | |||
3. | Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | 43:44 | +12:29 | 14:06 | korriger | |||
4. | Minna Sofie Wingstedt | Halden SK | 59:47 | +28:32 | 19:17 | korriger | |||
5. | Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 1:00:18 | +29:03 | 19:27 | korriger | |||
6. | Synne Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 1:07:30 | +36:15 | 21:46 | korriger | |||
7. | Clara Gram-Knutsen Weisz | Nydalens SK | 1:35:21 | +1:04:06 | 30:45 | korriger | |||
7. | Inka Marte Boldingh Debernard | Nydalens SK | 1:35:21 | +1:04:06 | 30:45 | korriger | |||
9. | Kinga Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:37:47 | +1:06:32 | 31:32 | korriger | |||
DNS | Alma Rygh Holten | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Lilja Celina Kjær Jørgensen | Lillehammer OK | korriger | ||||||
DNS | Astrid Reusch | Heming Orientering | korriger | ||||||
DNS | Ingrid Merete Jebsen | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 39:12 | +0:00 | 9:06 | korriger | |||
2. | Ingeborg Roll Mosland | Oppsal Orientering | 40:17 | +1:05 | 9:22 | korriger | |||
3. | Marie Scheele | Nydalens SK | 48:58 | +9:46 | 11:23 | korriger | |||
4. | Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | 50:57 | +11:45 | 11:50 | korriger | |||
5. | Sigrid Schmitt Gran | Halden SK | 51:01 | +11:49 | 11:51 | korriger | |||
6. | Ane Hustvedt | Oppsal Orientering | 51:04 | +11:52 | 11:52 | korriger | |||
7. | Signe Holo | Fossum IF | 51:09 | +11:57 | 11:53 | korriger | |||
8. | Elise Nygård Thorseng | Fossum IF | 58:28 | +19:16 | 13:35 | korriger | |||
9. | Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | 58:32 | +19:20 | 13:36 | korriger | |||
10. | Ingrid Pedersen Holmskau | Fredrikstad SK | 1:01:35 | +22:23 | 14:19 | korriger | |||
11. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 1:01:46 | +22:34 | 14:21 | korriger | |||
12. | Sofia Øhlckers | Tyrving IL | 1:01:55 | +22:43 | 14:23 | korriger | |||
13. | Anna Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | 1:06:41 | +27:29 | 15:30 | korriger | |||
14. | Synne Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | 1:12:39 | +33:27 | 16:53 | korriger | |||
15. | Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | 1:12:44 | +33:32 | 16:54 | korriger | |||
15. | Anne Østvold | Fossum IF | 1:12:44 | +33:32 | 16:54 | korriger | |||
17. | Gunde Tumelionis | Fossum IF | 1:12:56 | +33:44 | 16:57 | korriger | |||
17. | Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 1:12:56 | +33:44 | 16:57 | korriger | |||
19. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:12:59 | +33:47 | 16:58 | korriger | |||
20. | Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 1:24:38 | +45:26 | 19:40 | korriger | |||
DNS | Mari Kalleson | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Karoline Jebsen | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DSQ | Marie Rygh Holten | Nydalens SK | 1:07:57 | korriger | 152 | ||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Marit Bjergaard | Nydalens SK | 1:02:23 | +0:00 | 14:30 | korriger | |||
2. | Anne Berit Rørlien | Fossum IF | 1:19:05 | +16:42 | 18:23 | korriger | |||
DNS | Kjersti Hov | Fossum IF | korriger | ||||||
DNS | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
DNS | Anne Danielsen | Nydalens SK | korriger | ||||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anne Sørum | Indre Østfold OK | 52:02 | +0:00 | 15:18 | korriger | |||
2. | Gunn Astrid Jakobsen | Fredrikstad SK | 1:05:21 | +13:19 | 19:13 | korriger | |||
3. | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 1:36:40 | +44:38 | 28:25 | korriger | |||
Klasse: D 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Tho | Stabæk Idrætsforening | 47:04 | +0:00 | 18:06 | korriger | |||
2. | Thorunn Aamodt Ovesen | Lardal OL | 56:03 | +8:59 | 21:33 | korriger | |||
3. | Sissel Olaisen | Nordre Follo Orientering | 56:47 | +9:43 | 21:50 | korriger | |||
4. | Grethe Lill Ryeng | Sturla, IF | 1:00:48 | +13:44 | 23:23 | korriger | |||
Klasse: H 9-10 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Simen Lian Mortensen | IL Koll | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christian Berge Gjellestad | Nydalens SK | 25:42 | +0:00 | 9:53 | korriger | |||
2. | Håkon Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 27:03 | +1:21 | 10:24 | korriger | |||
3. | Alf Hattestad Kristensen | Heming Orientering | 27:37 | +1:55 | 10:37 | korriger | |||
4. | Amund Saugestad | Nydalens SK | 28:02 | +2:20 | 10:46 | korriger | |||
5. | Joel Bakken | MÃ¥ren OK | 29:41 | +3:59 | 11:25 | korriger | |||
6. | Dyre Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 30:12 | +4:30 | 11:36 | korriger | |||
7. | Simen Ã…nensen | Oppsal Orientering | 38:07 | +12:25 | 14:39 | korriger | |||
8. | Jens Storaunet | Ã…s-NMBU Orientering | 39:58 | +14:16 | 15:22 | korriger | |||
9. | Linus Mestad Hansen | Lillomarka OL | 43:56 | +18:14 | 16:53 | korriger | |||
10. | Erlend Stokke Meen | Ã…s-NMBU Orientering | 46:44 | +21:02 | 17:58 | korriger | |||
11. | Sondre Leiknes Bruvik | MÃ¥ren OK | 51:09 | +25:27 | 19:40 | korriger | |||
DNS | Ville Emil Wingstedt | Halden SK | korriger | ||||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Simen Dalen Eriksen | Asker Skiklubb | 36:58 | +0:00 | 11:12 | korriger | |||
2. | Peter Telle-Hansen | Tyrving IL | 39:03 | +2:05 | 11:50 | korriger | |||
3. | Thomas Venbakken | Fossum IF | 40:19 | +3:21 | 12:13 | korriger | |||
4. | Gaute Skjønhaug | Fet OL | 40:21 | +3:23 | 12:13 | korriger | |||
5. | Ã…smund Larsen Hirsch | Tyrving IL | 49:16 | +12:18 | 14:55 | korriger | |||
6. | Boye Wangensteen | Lillomarka OL | 49:31 | +12:33 | 15:00 | korriger | |||
7. | Jacob Finstad Land | Tyrving IL | 49:33 | +12:35 | 15:00 | korriger | |||
8. | Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 49:34 | +12:36 | 15:01 | korriger | |||
9. | Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | 49:35 | +12:37 | 15:01 | korriger | |||
10. | Frode Wallberg | Heming Orientering | 1:01:20 | +24:22 | 18:35 | korriger | |||
11. | Erlend Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 1:02:31 | +25:33 | 18:56 | korriger | |||
12. | Ask Felland Sætnan | Fossum IF | 1:06:53 | +29:55 | 20:16 | korriger | |||
13. | Benjamin Buhler | MÃ¥ren OK | 1:10:31 | +33:33 | 21:22 | korriger | |||
14. | Eskil Olaussen | Oppsal Orientering | 1:20:55 | +43:57 | 24:31 | korriger | |||
15. | Gunnar Bjerva | Ã…s-NMBU Orientering | 1:20:58 | +44:00 | 24:32 | korriger | |||
16. | Lars Haakon Eriksson | Tyrving IL | 1:25:28 | +48:30 | 25:53 | korriger | |||
DSQ | Sigmund Ølstad | Fet OL | 9:26 | korriger | 141 142 150 146 148 190 90 | ||||
DSQ | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 1:07:36 | korriger | 142 | ||||
DSQ | Sigurd Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | 1:17:39 | korriger | 150 | ||||
DNS | Sebastian Wettergreen | Fossum IF | korriger | ||||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Nils Anders Niklasson | Nydalens SK | 39:03 | +0:00 | 7:48 | korriger | |||
2. | Emil Husebye Aamodt | Fredrikstad SK | 40:47 | +1:44 | 8:09 | korriger | |||
3. | Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 41:36 | +2:33 | 8:19 | korriger | |||
4. | Martin Christoffer Borg | IL Koll | 45:53 | +6:50 | 9:10 | korriger | |||
5. | Per Noah Sommerhein | Nydalens SK | 46:23 | +7:20 | 9:16 | korriger | |||
6. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 47:04 | +8:01 | 9:24 | korriger | |||
7. | Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | 51:06 | +12:03 | 10:13 | korriger | |||
8. | Bjørnar Peikli | Tyrving IL | 55:15 | +16:12 | 11:03 | korriger | |||
9. | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | 1:02:47 | +23:44 | 12:33 | korriger | |||
10. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 1:02:48 | +23:45 | 12:33 | korriger | |||
11. | HÃ¥vard Eik | Raumar Orientering | 1:04:25 | +25:22 | 12:53 | korriger | |||
12. | Aksel Nikolai Aubert | Oppsal Orientering | 1:05:18 | +26:15 | 13:03 | korriger | |||
13. | Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | 1:14:33 | +35:30 | 14:54 | korriger | |||
14. | HÃ¥kon Bogason | Lillomarka OL | 1:27:57 | +48:54 | 17:35 | korriger | |||
15. | Sivert Høilund Dragseth | Fet OL | 1:33:09 | +54:06 | 18:37 | korriger | |||
16. | Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | 1:41:57 | +1:02:54 | 20:23 | korriger | |||
17. | Lavrans Larsen Hirsch | Tyrving IL | 2:01:11 | +1:22:08 | 24:14 | korriger | |||
DSQ | Kevin Rommetvedt | Raumar Orientering | 1:04:22 | korriger | 148 90 | ||||
DSQ | Gabriel Solem | Oppsal Orientering | 2:19:20 | korriger | 154 150 144 145 148 | ||||
DNS | Martin Bryggen | Halden SK | korriger | ||||||
DNS | Sigurd Hobøl | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Johannes Salvesen-Lunde | IL Koll | korriger | ||||||
DNS | Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Anders Næss-Ulseth | IL Koll | korriger | ||||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 1:11:32 | +0:00 | 9:47 | korriger | |||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 42:56 | +0:00 | 8:56 | korriger | |||
2. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 43:44 | +0:48 | 9:06 | korriger | |||
3. | Asgeir Lium | Fet OL | 48:36 | +5:40 | 10:07 | korriger | |||
4. | Egil Furua | Berger og Svelvik OL | 48:48 | +5:52 | 10:10 | korriger | |||
5. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 53:39 | +10:43 | 11:10 | korriger | |||
6. | Guttorm Egge | IL GeoForm | 53:45 | +10:49 | 11:11 | korriger | |||
7. | Arne Olaussen | Oppsal Orientering | 1:01:07 | +18:11 | 12:43 | korriger | |||
8. | Anders Grevstad | Fossum IF | 1:02:03 | +19:07 | 12:55 | korriger | |||
9. | Ottar Wiklund | Nydalens SK | 1:03:34 | +20:38 | 13:14 | korriger | |||
9. | Vidar Gjelstad | Oppsal Orientering | 1:03:34 | +20:38 | 13:14 | korriger | |||
DSQ | Gjermund Weisz | Nydalens SK | 1:15:00 | korriger | 137 138 154 177 145 149 | ||||
DNS | Boye Dirro Bøhlerengen | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
DNS | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Christian Reusch | Heming Orientering | korriger | ||||||
DNS | Odd Arne Lian | IL Koll | korriger | ||||||
DNS | Vincent Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
DNS | Johan Jebsen | Heming Orientering | korriger | ||||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 43:49 | +0:00 | 10:11 | korriger | |||
2. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 47:56 | +4:07 | 11:08 | korriger | |||
3. | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 49:17 | +5:28 | 11:27 | korriger | |||
4. | Morten Kongsberg | Tyrving IL | 58:12 | +14:23 | 13:32 | korriger | |||
5. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:08:01 | +24:12 | 15:49 | korriger | |||
6. | John Ytternes | Nordre Follo Orientering | 1:17:11 | +33:22 | 17:56 | korriger | |||
7. | Odd Harald Nilsen | OL Tønsberg og omegn | 1:40:03 | +56:14 | 23:16 | korriger | |||
Klasse: H 70- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 38:42 | +0:00 | 11:22 | korriger | |||
2. | Kjell Stenstadvold | Tyrving IL | 58:10 | +19:28 | 17:06 | korriger | |||
3. | Per Øhlckers | Tyrving IL | 58:49 | +20:07 | 17:17 | korriger | |||
4. | Geir Trøan | Nordre Follo Orientering | 1:21:56 | +43:14 | 24:05 | korriger | |||
DSQ | Willy Grønstad | Gimle IF | 31:00 | korriger | 160 141 142 176 143 146 149 190 | ||||
DSQ | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 1:36:26 | korriger | 141 142 176 143 146 149 190 | ||||
DNS | Tor Trøan | Hadeland OL | korriger | ||||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anja Berge Gjellestad | Nydalens SK | 55:37 | +0:00 | 11:35 | korriger | |||
2. | Randi Høilund | Fet OL | 1:00:28 | +4:51 | 12:35 | korriger | |||
3. | Elin Kalleson | Oppsal Orientering | 1:05:11 | +9:34 | 13:34 | korriger | |||
4. | Audrun Utskarpen | IL GeoForm | 1:05:40 | +10:03 | 13:40 | korriger | |||
5. | Ann-Kristin Stokke | Ã…s-NMBU Orientering | 1:06:00 | +10:23 | 13:45 | korriger | |||
6. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:39:40 | +44:03 | 20:45 | korriger | |||
DNS | Milda Øhlckers | Tyrving IL | korriger | ||||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torbjørn Kravdal | Gjø-Vard OL | 56:53 | +0:00 | 9:28 | korriger | |||
2. | Torstein Hole | Nydalens SK | 1:01:55 | +5:02 | 10:19 | korriger | |||
3. | Pål Christian Ingierd | Bækkelagets SK | 1:02:37 | +5:44 | 10:26 | korriger | |||
4. | Håkon Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 1:06:30 | +9:37 | 11:05 | korriger | |||
5. | Bjørn Hauge | Nydalens SK | 1:06:46 | +9:53 | 11:07 | korriger | |||
6. | Kyrre Gran | Fet OL | 1:10:34 | +13:41 | 11:45 | korriger | |||
7. | Thomas Johansson | Heming Orientering | 1:12:16 | +15:23 | 12:02 | korriger | |||
8. | Lorant Farkas | Østmarka OK | 1:13:32 | +16:39 | 12:15 | korriger | |||
Klasse: D 80- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Unni Drage | Haugerud IF | 1:04:43 | +0:00 | 25:53 | korriger | |||
2. | Inger E. Vamnes | Hamar OK | 1:14:19 | +9:36 | 29:43 | korriger | |||
Klasse: H 80- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Harald Lundhaug | OK Moss | 34:39 | +0:00 | 13:51 | korriger | |||
2. | Tor Drage | Haugerud IF | 1:10:50 | +36:11 | 28:20 | korriger |
Sist oppdatert: | 1 oktober 2021, 12:04:27 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 214 |
Antall startet: | 180 |