Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2021Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 14, Nattløp Gimse 14. september 2021

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Guro Sjuls

NTNU

43:13

korriger

114 118 147 139 155 157 175

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

36:32

+0:00

korriger

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Hoem

NTNUI

1:24:21

+0:00

korriger

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

48:42

+0:00

korriger

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

40:21

+0:00

korriger

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Trine Sunnset

Eget

korriger

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

38:19

+0:00

korriger

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

41:41

+3:22

korriger

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:16:53

+38:34

korriger

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:43:32

korriger

118

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

korriger

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:28:14

+0:00

korriger

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Armand Storler

Eget

53:08

korriger

118 147 154

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Waage

St Olavs Hospital

54:44

+0:00

korriger

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

38:16

+0:00

korriger

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

35:40

+0:00

korriger

2.

Johan Ahlbäck

St Olavs Hospital

41:43

+6:03

korriger

3.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

51:30

+15:50

korriger

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

54:20

+18:40

korriger

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

36:10

+0:00

korriger

147

2.

Frank Egil Holm

Domstoladministrasjonen

39:32

+3:22

korriger

3.

Kurt Amundsen

Avinor

47:01

+10:51

korriger

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

44:29

+0:00

korriger

2.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:29:37

+45:08

korriger

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Skaun Kommune

46:06

+0:00

korriger

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:02:35

+16:29

korriger

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

38:29

+0:00

korriger

2.

Agnar Renolen

eMap

56:44

+18:15

korriger

3.

Jon Røstum

Volue

1:09:34

+31:05

korriger

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

korriger

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

EG Retail

37:53

+0:00

korriger

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

46:05

+8:12

korriger

3.

Øystein Grøvlen

Alibaba

52:34

+14:41

korriger

4.

Bjørn Munch

Oracle

53:20

+15:27

korriger

5.

Bobo Nordahl

NGU

55:26

+17:33

korriger

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Statnett

1:19:36

+0:00

korriger

Arrangør

Stein Ivar Foss

Sit Studentsamskipnaden

korriger

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:03:21

+0:00

korriger

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Steinar Schei

Cybernetica

1:23:27

+0:00

korriger

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:50:26

+26:59

korriger

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

42:45

+0:00

korriger

2.

Klaus Livik

Volue

42:58

+0:13

korriger

3.

Even Hofstad

DNB Sport

1:26:37

+43:52

korriger

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:26:46

+0:00

korriger

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

26:45

+0:00

korriger

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

40:57

+14:12

korriger

3.

Kåre Eggereide

Rambøll

59:06

+32:21

korriger

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:03:03

+0:00

korriger

2.

Ole Lutro

NGU

1:03:24

+0:21

korriger

3.

Terje Hansen

Politiet

1:06:51

+3:48

korriger

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

41:41

+0:00

korriger

2.

Leif Røhjell

Siemens

59:47

+18:06

korriger

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:08:34

+26:53

korriger

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

korriger

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:04:44

+0:00

korriger

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:06:29

+1:45

korriger

3.

Pål Skyberg

Evry

1:06:32

+1:48

korriger

4.

Torgeir Iversen

Evry

1:29:56

+25:12

korriger

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

47:40

+0:00

korriger

2.

Eigil Sørli

Q-Free

47:53

+0:13

korriger

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:19:05

+31:25

korriger

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

1:06:28

+0:00

korriger

2.

Leif Engen

Eget

1:08:10

+1:42

korriger

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

40:36

korriger

57 35 64 69 36 97 118 139 147 154 157 175

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:46

+0:00

korriger

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Schmid

Gjest

34:37

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2021, 14:21:40

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66