Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Iselin Høivold | Kongsberg OL | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Mina Akiko Johnsen | Sturla, IF | 3:10:51 | +0:00 | 15:01 | korriger | |||
2. | Hege Holth Rekaa | Røyken OL | 3:19:21 | +8:30 | 15:41 | korriger | |||
Klasse: D 17-A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Larysa Mironava | Modum OL | 1:59:41 | +0:00 | 17:51 | korriger | |||
2. | Ann-Karin Lesteberg | Kongsberg OL | 2:18:33 | +18:52 | 20:40 | korriger | |||
3. | Trude Hansen | Berger og Svelvik OL | 2:45:31 | +45:50 | 24:42 | korriger | |||
DSQ | Eirin Mari Fossøy | Nydalens SK | 1:31:33 | korriger | 156 157 167 160 166 164 120 | ||||
DSQ | Ellen Akiko Horni-Johnsen | Sturla, IF | 1:46:20 | korriger | 151 152 155 156 157 167 160 166 | ||||
DNS | Selma Høivold | Kongsberg OL | korriger | ||||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hege Feiring | Tyrving IL | 1:42:08 | +0:00 | 15:14 | korriger | |||
2. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 1:42:16 | +0:08 | 15:15 | korriger | |||
3. | Kirsti Aas Olsen | Eiker OL | 1:55:54 | +13:46 | 17:17 | korriger | |||
4. | Hanne Løver Thon | Modum OL | 2:05:59 | +23:51 | 18:48 | korriger | |||
5. | Aud Kjemperud | Eiker OL | 3:18:21 | +1:36:13 | 29:36 | korriger | |||
DSQ | Aud Ellen Brevik | Sturla, IF | 58:19 | korriger | 157 167 160 166 164 120 249 | ||||
DNS | Marianne Omdal | Kongsberg OL | korriger | ||||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Oskar Hope | Modum OL | 1:37:13 | +0:00 | 14:30 | korriger | |||
2. | Fredrik Fet Andersen | Konnerud IL | 2:06:58 | +29:45 | 18:57 | korriger | |||
3. | Jens Wold | Sturla, IF | 2:12:26 | +35:13 | 19:45 | korriger | |||
DSQ | Magnus Skourup Rognebakke | Sturla, IF | 1:09:52 | korriger | 157 167 160 166 164 120 | ||||
DSQ | Henrik Kaiser | Sturla, IF | 2:12:24 | korriger | 151 152 155 156 | ||||
Brutt | Mats Johnsen | Sturla, IF | korriger | ||||||
Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 2:20:07 | +0:00 | 11:01 | korriger | |||
2. | Knut Sveinung Holth Rekaa | Røyken OL | 2:26:25 | +6:18 | 11:31 | korriger | |||
3. | Jostein F. Tellnes | Asker Skiklubb | 2:28:42 | +8:35 | 11:42 | korriger | |||
4. | Lars Grønhovd | Modum OL | 2:30:10 | +10:03 | 11:49 | korriger | |||
5. | Egil Furua | Berger og Svelvik OL | 2:32:29 | +12:22 | 12:00 | korriger | |||
6. | Lars Berglund | Ringerike OL | 3:18:20 | +58:13 | 15:37 | korriger | |||
7. | Oscar Berlin | Eiker OL | 3:30:29 | +1:10:22 | 16:34 | korriger | |||
DSQ | Bjørn Gulbrandsen | Asker Skiklubb | 2:21:02 | korriger | 161 162 163 164 165 166 120 | ||||
Brutt | Halvor Saunes | Kongsberg OL | korriger | ||||||
Klasse: H 17-A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kenneth Sandvold | Eiker OL | 1:17:03 | +0:00 | 11:30 | korriger | |||
2. | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 2:18:35 | +1:01:32 | 20:41 | korriger | 152 157 | ||
3. | Martin Kaiser | Sturla, IF | 2:30:00 | +1:12:57 | 22:23 | korriger | |||
DSQ | Anders Johnsen | Sturla, IF | 1:46:18 | korriger | 151 152 155 156 157 167 160 166 | ||||
DNS | Eirik Brynildsen | Eiker OL | korriger | ||||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Christian Grotnes | Tyrving IL | 1:15:12 | +0:00 | 11:13 | korriger | |||
2. | Tore H. Hvideberg | OK Skeidi | 1:19:52 | +4:40 | 11:55 | korriger | |||
3. | Vidar Strand | Lierbygda OL | 1:24:13 | +9:01 | 12:34 | korriger | |||
4. | Tibor Vári | Sturla, IF | 1:25:19 | +10:07 | 12:44 | korriger | |||
5. | Hallvard Berg | Tyrving IL | 1:35:39 | +20:27 | 14:16 | korriger | |||
6. | Petter Løe | Notodden OL | 1:37:19 | +22:07 | 14:31 | korriger | |||
7. | Gunnar Hope | Modum OL | 1:37:26 | +22:14 | 14:32 | korriger | |||
8. | Anders Fossøy | Notodden OL | 1:40:50 | +25:38 | 15:02 | korriger | |||
9. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:40:58 | +25:46 | 15:04 | korriger | |||
10. | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 1:42:14 | +27:02 | 15:15 | korriger | |||
11. | Jan Morten Andersen | Sturla, IF | 1:45:36 | +30:24 | 15:45 | korriger | |||
12. | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 1:59:22 | +44:10 | 17:48 | korriger | |||
13. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 2:06:05 | +50:53 | 18:49 | korriger | |||
14. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 2:30:03 | +1:14:51 | 22:23 | korriger | |||
15. | Øyvind Hoveid | Asker Skiklubb | 2:34:44 | +1:19:32 | 23:05 | korriger | |||
16. | HÃ¥vard W. Pettersen | Berger og Svelvik OL | 2:45:35 | +1:30:23 | 24:42 | korriger | |||
17. | Bjørn Wessel | Berger og Svelvik OL | 2:45:38 | +1:30:26 | 24:43 | korriger | |||
DNS | Erik Høivold | Kongsberg OL | korriger | ||||||
DNS | Bjørn W. Ludvigsen | Sturla, IF | korriger | ||||||
DNS | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | korriger |
Sist oppdatert: | 25 september 2021, 12:34:15 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 56 |
Antall startet: | 49 |