Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 7. november 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Isachsen Wiréhn

Asker Skiklubb

47:17

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

35:24

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

36:30

Tiril Holth Rekaa

Røyken OL

35:30

Sondre Holth Rekaa

Røyken OL

35:30

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

34:37

Eivind Kjernsmo

Asker Skiklubb

45:09

Marius Kjernsmo

Asker Skiklubb

59:59

Vemund Brevig Skuncke

Røyken OL

23:08

Johannes Hegna

Røyken OL

42:30

Sunniva Drange Ruud

Røyken OL

40:26

Idunn Hasle Bruksås

Røyken OL

44:21

Edda Bergkvist

Sturla, IF

28:25

Amelie Tørvolt

Asker Skiklubb

44:49

73

Andrea Kristoffersen

Røyken OL

57:14

DNS

Astrid Hellerud

IL Koll

DNS

Børge Brevig Skuncke

Røyken OL

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Kjernsmo

Asker Skiklubb

27:37

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

26:54

+0:00

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Ohren

Røyken OL

33:09

+0:00

2.

Hanne Saga

Nordre Follo Orientering

57:55

+24:46

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

40:07

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

43:49

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

48:06

+4:17

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:15:06

+31:17

4.

Line Bjørnås

Konnerud IL

1:22:51

+39:02

5.

Bernt Tollefsen

IL BUL-Tromsø

2:56:01

+2:12:12

DNS

Anders Johnsen

Sturla, IF

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

37:03

+0:00

69 81 82 88 94

2.

Liv Schjerven

Lardal OL

45:34

+8:31

3.

Roger Wiik

Sturla, IF

47:19

+10:16

69 81 82 88 94

4.

Camilla Stridsklev

Tyrving IL

48:22

+11:19

5.

Ane Næsset Ramtvedt

Tyrving IL

55:25

+18:22

69 81 82 88 94

6.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

56:22

+19:19

69 81 82 88 94

7.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

57:55

+20:52

69 81 82 88 94

8.

Øystein Flemming

Årvoll IL

1:09:01

+31:58

9.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:13:14

+36:11

69 81 82 88 94

10.

Roar Nydal

Røyken OL

1:25:41

+48:38

69 81 82 88 94

DSQ

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

1:58

69 81 82 87 90 88 93 94 77 100

DNS

David Andersson

Glitre energi BIL

DNS

Karoline Andersen

Tyrving IL

DNS

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Are Flågan

Asker Skiklubb

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

20:51

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

37:17

Sara Elisabeth Hegna

Røyken OL

42:32

Hilde Ytterhaug

Røyken OL

35:59

Sigrid Ytterhaug

Røyken OL

35:58

Signe Drange Ruud

Røyken OL

36:00

DNS

Signy Hellerud

IL Koll

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Myklatun

Tyrving IL

20:25

+0:00

2.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

24:16

+3:51

3.

Vilde Høyer

Fossum IF

25:48

+5:23

4.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

37:16

+16:51

5.

Marlene Keilholz

Røyken OL

45:18

+24:53

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

47:51

+0:00

DNS

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

36:40

+0:00

2.

Ylva Klausen

Sturla, IF

39:54

+3:14

3.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

41:50

+5:10

4.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

45:02

+8:22

5.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

46:11

+9:31

6.

Una Nastad

Asker Skiklubb

49:32

+12:52

7.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:09:54

+33:14

8.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:12:16

+35:36

DSQ

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

41:48

69 82 87 88 70 64 67 77

DNS

Mari Aarseth

Nydalens SK

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Schjerven

Lardal OL

36:18

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

36:48

+0:30

3.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

40:18

+4:00

4.

Ellen Pernille Olsen

Sturla, IF

51:03

+14:45

5.

Ragnhild Skalstad

Sturla, IF

1:14:45

+38:27

DSQ

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

9:47

69 82 87 90 88 93 94 77 100 175

DNS

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Narum

Nydalens SK

41:38

+0:00

2.

Maria Brodin

Fossum IF

51:56

+10:18

3.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

55:18

+13:40

4.

Anna Brodin

Sävedalens AIK

58:15

+16:37

DNS

Line Drange Ruud

Røyken OL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

43:38

+0:00

2.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

44:32

+0:54

3.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

46:31

+2:53

4.

Larysa Mironava

Modum OL

52:52

+9:14

5.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

54:39

+11:01

6.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:04:28

+20:50

7.

Linda Fredh

OK Moss

1:17:14

+33:36

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

40:15

+0:00

69 82 87

2.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

42:23

+2:08

3.

Lucie Størmer

Fossum IF

43:18

+3:03

70

4.

Hege Feiring

Tyrving IL

44:05

+3:50

5.

Kjersti Hov

Fossum IF

46:54

+6:39

6.

Nora Holst Skauen

Tyrving IL

47:16

+7:01

7.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

48:05

+7:50

8.

Anne Kristine Norderud

Tyrving IL

49:10

+8:55

9.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

50:45

+10:30

10.

Eldri Holo

Fossum IF

51:51

+11:36

11.

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

52:31

+12:16

82 77

12.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

58:53

+18:38

13.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

59:50

+19:35

14.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:00:21

+20:06

15.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:00:30

+20:15

16.

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

1:03:14

+22:59

DNS

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve Hovi

Skien OK

45:59

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

50:54

+4:55

3.

Helle Egeberg Vári

Sturla, IF

56:34

+10:35

4.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:02:22

+16:23

5.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:08:31

+22:32

6.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:11:00

+25:01

7.

Lena Hammer

Vestre Akers SK

1:22:10

+36:11

DNS

Kjersti Skantze

Tyrving IL

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

46:38

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving IL

53:35

+6:57

3.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

53:54

+7:16

4.

Inger Tiltnes

Tyrving IL

59:59

+13:21

5.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:20:08

+33:30

6.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

1:25:46

+39:08

DSQ

Sirpa Lilja

Modum OL

69 82 87 88 70 64 67 77 100 175

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:15:58

+0:00

2.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:17:55

+1:57

3.

Marit Vågsnes

Nordre Follo Orientering

1:59:16

+43:18

4.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

2:06:02

+50:04

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk Idrætsforening

1:05:31

+0:00

2.

Inger Lindløv

OK Moss

1:14:00

+8:29

3.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

1:25:26

+19:55

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

1:30:46

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

18:09

Ola Myklatun

Tyrving IL

20:09

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

27:47

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

17:44

Aksel Høyer Jacobsen

Tyrving IL

20:13

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

23:24

+0:00

2.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

27:19

+3:55

3.

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

29:59

+6:35

DNS

Aksel Klausen

Sturla, IF

DNS

Iver Aarseth

IL Koll

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Johnsen

Sturla, IF

33:30

+0:00

2.

Oskar Hope

Modum OL

35:37

+2:07

3.

Jens Wold

Sturla, IF

38:00

+4:30

DNS

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Henrik Kaiser

Sturla, IF

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

37:01

+0:00

2.

Tamás Néda

Tyrving IL

40:29

+3:28

84

3.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:05:16

+28:15

DNS

Lukas Klausen

Sturla, IF

DNS

Martin Kaiser

Sturla, IF

DNS

Simen Rønning Johansen

Måren OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Tyrving IL

36:27

+0:00

2.

David Gottfridsson

Konnerud IL

38:21

+1:54

3.

Erlend Nydal

Nydalens SK

38:46

+2:19

4.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

39:41

+3:14

5.

Erik Thorsson

Tyrving IL

41:32

+5:05

6.

Morten Nilstad Pettersen

Tyrving IL

43:12

+6:45

7.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

43:20

+6:53

8.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

43:48

+7:21

9.

Samuel Schiess

Ringerike OL

44:50

+8:23

10.

Stian Bergersen

Tyrving IL

45:22

+8:55

11.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

45:40

+9:13

12.

Eirik Ravnan

Stokke IL

46:55

+10:28

13.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

47:48

+11:21

14.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

54:58

+18:31

15.

Morten Fredh

OK Moss

56:50

+20:23

16.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:01:23

+24:56

DSQ

Daniel Fløtre

Eiker OL

33:58

80 81 82 83 87 88 90 91 92 93 94 77 10...

DNS

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Telle-Hansen

Tyrving IL

42:57

+0:00

2.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

50:21

+7:24

82 84 91

3.

Lars Jacobsen

Tyrving IL

54:11

+11:14

4.

Lorant Farkas

Østmarka OK

56:40

+13:43

5.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:36:13

+53:16

DSQ

Vegard Brox

Tyrving IL

94 64 82 83 65 84 87 90 91 92 93 67 7...

DSQ

Lars Rønning Johansen

Måren OK

1:01:10

77

DSQ

Andreas Barstad

Årvoll IL

Brutt

Erik Råberg

Fossum IF

DNS

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

DNS

Steinar Lande

Bø OL

DNS

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

32:25

+0:00

2.

Christian Grotnes

Tyrving IL

36:00

+3:35

3.

Arild Andresen

Fossum IF

36:05

+3:40

4.

Øystein Holo

Fossum IF

36:34

+4:09

100

5.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

36:44

+4:19

6.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

39:32

+7:07

7.

Lars Enerhaugen

Modum OL

39:37

+7:12

8.

Guttorm Egge

IL GeoForm

39:45

+7:20

9.

Eirik Jørgensen

Tyrving IL

40:01

+7:36

10.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

40:35

+8:10

11.

Gunnar Hope

Modum OL

41:27

+9:02

12.

Håkon Jendal

Fossum IF

43:39

+11:14

13.

Tibor Vári

Sturla, IF

44:22

+11:57

14.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

46:15

+13:50

15.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

47:11

+14:46

16.

Bjørn Hallan

Fossum IF

48:02

+15:37

17.

Hans Jevanord

Fossum IF

48:15

+15:50

18.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

49:48

+17:23

19.

Fredrik Høyer

Fossum IF

52:22

+19:57

20.

Per Erik Larsen

Sandefjord OK

54:04

+21:39

21.

Thor Norderud

Tyrving IL

58:59

+26:34

22.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:09:38

+37:13

23.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:10:09

+37:44

DSQ

Leif Størmer

Fossum IF

80 94 64 88 87 85 90 91 92 93 67 77 10...

DNS

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

36:53

+0:00

2.

Hallvard Berg

Tyrving IL

38:53

+2:00

3.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

39:05

+2:12

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

40:28

+3:35

5.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

40:41

+3:48

6.

Erik Næss

Raumar Orientering

41:12

+4:19

81 82 87 90 88 93 94 77 100 175

7.

Martin Granly

Lillomarka OL

41:15

+4:22

8.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

41:25

+4:32

9.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

41:34

+4:41

10.

Frode Løset

Ringerike OL

43:39

+6:46

11.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

45:17

+8:24

69 81 88 94

12.

Per Kaarby

Fossum IF

45:52

+8:59

13.

Leif Eriksson

Modum OL

46:11

+9:18

14.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

47:29

+10:36

15.

Per Osen

Vestre Akers SK

49:36

+12:43

16.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

51:26

+14:33

17.

Roy Gjerding

OK Moss

56:49

+19:56

18.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

59:30

+22:37

19.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

1:01:38

+24:45

20.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:05:21

+28:28

21.

Tom Rådahl

Tyrving IL

1:08:31

+31:38

22.

Don Skantze

Tyrving IL

1:25:57

+49:04

DSQ

Arne Kildal

Vestre Akers SK

1:12:20

81 90 93 94

DNS

Ove Martinsen

Hauketo IF

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Brox

OL Toten-Troll

41:07

+0:00

2.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

42:04

+0:57

3.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

45:00

+3:53

4.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

53:58

+12:51

5.

Alf Pettersen

Tyrving IL

55:04

+13:57

6.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:10:18

+29:11

DNS

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

41:51

+0:00

2.

Petter Næss

Oppsal Orientering

43:58

+2:07

3.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

44:14

+2:23

4.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

49:49

+7:58

5.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

51:25

+9:34

6.

Peter Klaveness

Måren OK

55:02

+13:11

7.

Per Øhlckers

Tyrving IL

55:05

+13:14

8.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

59:00

+17:09

9.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

1:07:43

+25:52

88

10.

Helge Lye

Tyrving IL

1:31:23

+49:32

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Nordre Follo Orientering

47:28

+0:00

2.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

47:34

+0:06

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

54:20

+6:52

4.

Trond Feiring

Hamar OK

57:45

+10:17

5.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving IL

1:00:34

+13:06

6.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

1:01:48

+14:20

7.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:04:03

+16:35

8.

Knut Lindløv

OK Moss

1:11:16

+23:48

DNS

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:06:00

+0:00

2.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

1:24:31

+18:31

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:34:27

+28:27

4.

Tor Drage

Haugerud IF

1:37:22

+31:22

DSQ

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

7:50

82 87 88 70 64 67 77 100 175

DNS

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

DNS

Terje Throndsen

Nittedal OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 november 2021, 20:52:40

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

259

Antall startet:

228