Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eirik Kamstrup Hovind | Nydalens SK | 58:40 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jon Aukrust Osmoen | Nydalens SK | 58:54 | +0:14 | korriger | ||||
3. | Alan Cherry | Nydalens SK | 59:30 | +0:50 | korriger | ||||
4. | Emil Ahlbäck | Fossum IF | 1:02:22 | +3:42 | korriger | ||||
5. | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:07:25 | +8:45 | korriger | ||||
6. | Bendik Eliassen | Halden SK | 1:14:54 | +16:14 | korriger | ||||
7. | Jarl Magnus Berge | IL Koll | 1:16:40 | +18:00 | korriger | ||||
8. | Vegard Fiane Pedersen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:21:48 | +23:08 | korriger | ||||
9. | Filip Kubina | Nydalens SK | 1:33:00 | +34:20 | korriger | 31 32 33 172 174 173 176 170 58 161 162 40 3... | |||
10. | Magnus Woxholtt-Jensen | Nydalens SK | 2:04:47 | +1:06:07 | korriger | ||||
DSQ | Leif Foss | Nordre Follo Orientering | 1:04:53 | korriger | 58 161 162 40 36 165 166 41 | ||||
Brutt | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 10:57 | korriger | 172 174 173 176 170 58 161 162 40 36 165 166 4... | ||||
DNS | Jostein Svaland Dale | Ã…s-NMBU Orientering | korriger | ||||||
DNS | Rasmus Rørholt Theisen | Nydalens SK | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Siri Ulvestad | Nydalens SK | 55:04 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:02:07 | +7:03 | korriger | ||||
3. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 1:03:05 | +8:01 | korriger | ||||
4. | Heidi Tronbøl | Fet OL | 1:06:28 | +11:24 | korriger | ||||
5. | Lene Cisilie Puck | MÃ¥ren OK | 1:08:31 | +13:27 | korriger | ||||
6. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 1:12:52 | +17:48 | korriger | ||||
7. | Ella Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:12:54 | +17:50 | korriger | ||||
8. | Audrun Utskarpen | IL GeoForm | 1:14:46 | +19:42 | korriger | ||||
9. | KatarÃna Kubinová | Nydalens SK | 1:21:33 | +26:29 | korriger | ||||
DSQ | Charlotte Ager | Privat | 2:30:23 | korriger | 161 162 40 38 37 | ||||
DNS | Mariann Ulvestad | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 17- A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 51:11 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 54:31 | +3:20 | korriger | ||||
3. | Alexander Smidt Olsen | Nydalens SK | 56:10 | +4:59 | korriger | ||||
4. | Egon Lundsrud | OK Moss | 57:37 | +6:26 | korriger | ||||
5. | Thomas Roskifte | OK Moss | 58:20 | +7:09 | korriger | ||||
6. | Donatas Kontautas | OK Moss | 59:44 | +8:33 | korriger | ||||
7. | Øyvind Løken | OK Moss | 1:00:58 | +9:47 | korriger | ||||
8. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:12:44 | +21:33 | korriger | ||||
9. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:14:40 | +23:29 | korriger | ||||
DNS | Sverre Turter Sandvold | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Morten Fredh | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | HÃ¥kon Danevad | Ã…s-NMBU Orientering | 49:31 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 55:31 | +6:00 | korriger | ||||
3. | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 57:34 | +8:03 | korriger | ||||
4. | Sören Jonsson | Nydalens SK | 57:50 | +8:19 | korriger | 87 | |||
5. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 59:25 | +9:54 | korriger | ||||
6. | Øystein Kildahl | Østmarka OK | 1:01:25 | +11:54 | korriger | ||||
7. | Erik Sandbæk | OK Moss | 1:01:31 | +12:00 | korriger | ||||
8. | Terje Wiig Mathisen | Nydalens SK | 1:01:33 | +12:02 | korriger | ||||
9. | Asgeir Lium | Fet OL | 1:01:46 | +12:15 | korriger | ||||
10. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 1:02:48 | +13:17 | korriger | ||||
11. | Erlend Rehn | Nordre Follo Orientering | 1:11:15 | +21:44 | korriger | ||||
12. | Guttorm Egge | IL GeoForm | 1:12:25 | +22:54 | korriger | ||||
13. | Olav Johannessen | Nordre Follo Orientering | 1:14:20 | +24:49 | korriger | ||||
14. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:17:15 | +27:44 | korriger | ||||
15. | Trond Møretrø | Nordre Follo Orientering | 1:18:04 | +28:33 | korriger | ||||
16. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:18:27 | +28:56 | korriger | ||||
17. | Tor Lahlum | Nordre Follo Orientering | 1:20:21 | +30:50 | korriger | ||||
18. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 1:20:54 | +31:23 | korriger | ||||
19. | Per Ole Dahlsrud | Nydalens SK | 1:25:39 | +36:08 | korriger | ||||
20. | Bjørn Bendiktsen | Modum OL | 1:31:46 | +42:15 | korriger | ||||
21. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:37:08 | +47:37 | korriger | ||||
22. | Christopher Schive | OK Moss | 1:37:27 | +47:56 | korriger | ||||
DSQ | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 38:49 | korriger | 172 176 170 58 161 162 40 38 37 | ||||
DSQ | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 52:41 | korriger | 170 | ||||
DNS | John Ytternes | Nordre Follo Orientering | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Ladies | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kjersti Holt Hanssen | MÃ¥ren OK | 53:33 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: D 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Erika Lind-Larsen | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Johan Haugstvedt | Indre Østfold OK | 30:36 | +0:00 | korriger | ||||
2. | HÃ¥vard Endresen | MÃ¥ren OK | 1:21:45 | +51:09 | korriger | ||||
DSQ | Anders Rostveit Elmi | OK Moss | 44:49 | korriger | 33 32 39 36 | ||||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Cathrine Sandvik | Raumar Orientering | 53:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 57:13 | +3:53 | korriger | ||||
3. | Fredrik Holth | Ã…s-NMBU Orientering | 58:04 | +4:44 | korriger | 32 | |||
4. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:04:15 | +10:55 | korriger | 87 | |||
Brutt | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 39:43 | korriger | 169 33 32 39 36 | ||||
Klasse: Ã…pen B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 49:54 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jeppe Hansson | Fossum IF | 1:00:42 | +10:48 | korriger | ||||
3. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:19:17 | +29:23 | korriger | ||||
Brutt | Emilie Rehn | Nordre Follo Orientering | korriger |
Sist oppdatert: | 17 november 2021, 20:21:54 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 77 |
Antall startet: | 68 |