Klasse: C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Halvor Gjestrud | Notodden OL | 1:18:35 | +0:00 | 47:20 | korriger | |||
2. | Elin Slokvik | Notodden OL | 1:32:27 | +13:52 | 55:41 | korriger | 164 | ||
2. | Gjertrud Schia | Notodden OL | 1:32:27 | +13:52 | 55:41 | korriger | |||
Klasse: A-Kort D | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kristin Sandven | Notodden OL | 32:47 | +0:00 | 18:18 | korriger | |||
2. | Emma Engehult | Notodden OL | 35:16 | +2:29 | 19:42 | korriger | |||
3. | Kari Strand | Kongsberg OL | 36:09 | +3:22 | 20:11 | korriger | |||
4. | Silje Wastlund | Bodø | 36:29 | +3:42 | 20:22 | korriger | |||
5. | Sølvi Helene Fossøy | Eiker OL | 39:51 | +7:04 | 22:15 | korriger | |||
6. | Malin Westlund | Notodden OL | 42:40 | +9:53 | 23:50 | korriger | |||
7. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 48:03 | +15:16 | 26:50 | korriger | |||
DSQ | Randi Mork | Notodden OL | 38:49 | korriger | 125 126 131 125 164 | ||||
DSQ | Eli Marie Wiig | Porsgrunn OL | 47:42 | korriger | |||||
Klasse: A-Kort H | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Rune Engehult | Notodden OL | 33:58 | +0:00 | 18:58 | korriger | |||
2. | Jon Strand | Kongsberg OL | 34:46 | +0:48 | 19:25 | korriger | |||
3. | Rune Mork | Notodden OL | 37:02 | +3:04 | 20:41 | korriger | |||
4. | Arild Andersen | Oppsal Orientering | 39:02 | +5:04 | 21:48 | korriger | |||
5. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 40:09 | +6:11 | 22:25 | korriger | |||
6. | Hugo A. Christensen | Notodden OL | 41:53 | +7:55 | 23:23 | korriger | |||
7. | Jakob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | 46:26 | +12:28 | 25:56 | korriger | |||
8. | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 53:14 | +19:16 | 29:44 | korriger | |||
DSQ | Bjørn Carlsen | Notodden OL | 1:04:16 | korriger | 132 125 126 131 125 130 164 | ||||
Klasse: A-Lang D | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Synne Sandven | Notodden OL | 42:56 | +0:00 | 15:07 | korriger | |||
2. | Tale Strand | Kongsberg OL | 53:37 | +10:41 | 18:52 | korriger | |||
3. | Veslemøy Værvågen | Notodden OL | 53:41 | +10:45 | 18:54 | korriger | |||
4. | Cathrine Sogn | Notodden OL | 53:52 | +10:56 | 18:58 | korriger | |||
5. | Anna Gjestrud | Notodden OL | 53:53 | +10:57 | 18:58 | korriger | |||
Klasse: A-Lang H | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Hans Petter Mathisen | NTNUI | 32:11 | +0:00 | 11:19 | korriger | |||
2. | Simen Hjalmar Wästlund | Bækkelagets SK | 32:36 | +0:25 | 11:28 | korriger | |||
3. | Sindre Sandven | Bækkelagets SK | 35:55 | +3:44 | 12:38 | korriger | |||
4. | Jørn Sundby | Larvik OK | 39:21 | +7:10 | 13:51 | korriger | |||
5. | Asbjørn Byggland | Høydalsmo IL | 41:32 | +9:21 | 14:37 | korriger | |||
6. | Torgrim Gjestrud | Notodden OL | 44:22 | +12:11 | 15:37 | korriger | |||
7. | Erlen Gjestrud | Notodden OL | 44:24 | +12:13 | 15:38 | korriger | |||
8. | Odd Strand | Kongsberg OL | 44:32 | +12:21 | 15:40 | korriger | |||
9. | Ã…smund Slokvik | Notodden OL | 45:37 | +13:26 | 16:03 | korriger | |||
10. | Petter Løe | Notodden OL | 46:59 | +14:48 | 16:32 | korriger | |||
11. | Harald Kvisli | Notodden OL | 49:02 | +16:51 | 17:15 | korriger | |||
12. | Steinar Lande | Bø OL | 53:50 | +21:39 | 18:57 | korriger | |||
13. | Dag Steinar Ragvin | Bø OL | 54:02 | +21:51 | 19:01 | korriger | |||
14. | HÃ¥kon Wold | Sturla, IF | 54:51 | +22:40 | 19:18 | korriger | |||
15. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 1:02:22 | +30:11 | 21:57 | korriger | |||
16. | Jens Wold | Sturla, IF | 1:06:54 | +34:43 | 23:33 | korriger | |||
DSQ | Knut Mathisen | Porsgrunn OL | 45:03 | korriger | 125 126 128 125 132 130 164 |
Sist oppdatert: | 26 desember 2021, 16:31:35 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 43 |
Antall startet: | 43 |