Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2022OG karusellen lagkonkurranse 2022Dataeksport
Brikkesys.no

OG karusell 1 18. mai 2022

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Romsås Thrana

Melhus IL

30:31

Lilja Romsås Thrana

Melhus IL

30:23

Viktor Haugen Vannebo

Melhus IL

22:35

Julie Haugen Vannebo

Melhus IL

21:55

Viljar Selnes Duna

Melhus IL

22:29

Johannes Selnes Duna

Melhus IL

28:11

Anna Selnes Duna

Melhus IL

29:15

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

20:47

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

13:12

Oda Alstad

Melhus IL

17:48

Aslak Frengen

Melhus IL

21:44

Oda Bjørgen

Melhus IL

17:28

Sofie Hegvik

Melhus IL

19:51

Ingrid Hegvik

Melhus IL

15:48

Ive Berg

Melhus IL

26:13

Sanna Andersen

Melhus IL

26:31

Ida Ausand Fossen

Melhus IL

26:29

72 ...

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

18:37

Tuva Krokstad Solberg

Melhus IL

16:44

Klara Hovd Gangås

Melhus IL

19:39

Isak Reistadbakk

Melhus IL

21:00

Vetle Thrana Morset

Melhus IL

21:54

Sigurd Bakken

Melhus IL

21:45

Astrid Løkken

Melhus IL

24:00

Sonja Løkken

Melhus IL

24:29

Lea Johanne Sortland

Melhus IL

27:16

Olive Doorman

Melhus IL

27:01

Bertil Singstad

Melhus IL

24:47

Edvard Onsøyen

Melhus IL

22:29

Heidi Johansen

Melhus IL

22:24

Trine Aas

Melhus IL

27:11

Signe Aas Lundereng

Melhus IL

27:16

Eldrid Søberg

Melhus IL

34:43

Leon Børgersen

Melhus IL

12:20

Oda Brose

Melhus IL

19:14

Jonas Lauglo

Melhus IL

21:21

Aslak Grøtan

Melhus IL

21:14

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

14:43

Hanne Døhl

Melhus IL

17:22

Ingrid Trondvold

Melhus IL

17:19

Emrik Iversen

Melhus IL

21:52

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

20:44

+0:00

2.

Oda Alstad

Melhus IL

22:45

+2:01

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

23:01

+2:17

4.

Tuva Krokstad Solberg

Melhus IL

25:29

+4:45

5.

Emelia Hakkebo

Melhus IL

30:30

+9:46

6.

Kristin Antonsen

IL Leik

35:11

+14:27

7.

Marcel Lanckmans

OL Gaula

37:31

+16:47

8.

Frei Cornelius Ekker Stenvig

Melhus IL

39:00

+18:16

9.

Herman Singstad

Melhus IL

43:11

+22:27

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

37:57

72

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

23:44

+0:00

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

26:04

+2:20

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

29:50

+6:06

4.

Joar A Krognes

IL Leik

32:28

+8:44

5.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

34:00

+10:16

6.

Kristin Lerli

Melhus IL

36:43

+12:59

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

40:57

+17:13

8.

Kjell Sølberg

IL Leik

43:37

+19:53

9.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

46:40

+22:56

10.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

48:53

+25:09

11.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

50:34

+26:50

12.

Inger H Bakken

IL Leik

59:41

+35:57

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

35:04

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

40:48

+5:44

3.

Anna Bellingmo

OL Gaula

41:22

+6:18

4.

Anders Solstad

Orkanger IF

41:40

+6:36

5.

John Lerli

Melhus IL

43:26

+8:22

6.

Torun Stenseth

IL Leik

50:04

+15:00

7.

Jorid Sunnset

IL Leik

50:16

+15:12

8.

Ove Bjørnar Grøtte

IL Leik

1:04:32

+29:28

9.

Ole Blækkan

IL Leik

1:04:42

+29:38

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

48:15

+0:00

2.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

49:09

+0:54

DSQ

Audun Bakk

Melhus IL

124 107 105 108 124 109 113 111 112 113 116 73 12...

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

36:45

+0:00

2.

Runar Krognes

IL Leik

46:14

+9:29

3.

Eivind Næve

IL Leik

50:39

+13:54

4.

Gisle Berg

IL Leik

51:21

+14:36

5.

Jon Røstum

OL Gaula

52:09

+15:24

6.

Pauline Røstum Bellignmo

OL Gaula

55:31

+18:46

7.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

57:25

+20:40

8.

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

58:05

+21:20

9.

Martin Larsen

OL Gaula

1:01:47

+25:02

10.

John Olav Næve

IL Leik

1:04:48

+28:03

DSQ

Jonas Hjulstad

Melhus IL

103 104 105 107 106 108 124 109 111 112 115 116 12...

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

IL Leik

21:19

+0:00

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

26:09

+0:00

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

47:03

+0:00

2.

Magnus Blækkan

IL Leik

50:28

+3:25

3.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:05:55

+18:52

Klasse: Grønn gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:08:10

+0:00

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

47:09

+0:00

2.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

48:55

+1:46

3.

Arlid Clausen

Freidig

49:13

+2:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 desember 2022, 20:57:17

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95