Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2022Dataeksport
Brikkesys.no

P9 OABIK Burudvann Lommedalen 16. juni 2022

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Raaen

Aker Brygge Orientering

1:11:21

+0:00

2.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

2:10:12

+58:51

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:26:45

+0:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:17:55

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:39:53

+0:00

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

2:00:50

+0:00

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

45:34

+0:00

2.

Camilla Simensen

Fossum IF

58:45

+13:11

DSQ

Anne Margrete Hammer

TELENOR BIL

1:06:27

54 249

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kristian Kristensen

Bodø Orientering

1:25:46

+0:00

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Mo Østgren

Statskraft

47:42

+0:00

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:06:39

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

1:08:49

+2:10

3.

Are Eriksen

OSI

1:13:26

+6:47

4.

Knut Bjarne Sætre

Bærum kom.

1:34:20

+27:41

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

44:21

+0:00

2.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

59:29

+15:08

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

46:33

+0:00

DSQ

Per Nermo

COWI BIL

1:26:23

50 53 54

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:10:44

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:12:38

+1:54

3.

Kjell Røkke

Tyrving IL

1:20:20

+9:36

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

17:47

36 47 41 37 49 50 53 54 249

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Veenbakken

Fossum IF

1:15:34

+0:00

DSQ

Magnus Rørlien Jevanor

Fossum IF

1:01:00

43 50 53 54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2022, 08:07:11

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

25

Antall startet:

25