Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2022Dataeksport
Brikkesys.no

OABIK P13 ÅM 25. august 2022

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

1:04:58

+0:00

15:43

2.

Brita Sauar

Equinor

1:08:47

+3:49

16:39

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susanna Malm

Statnett BIL

59:12

+0:00

18:23

2.

Gisela Sundelin

PRIVAT

1:16:10

+16:58

23:39

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

TYRVING

55:18

+0:00

17:10

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:06:47

+0:00

20:44

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Dale

Bergens TF

51:29

+0:00

9:47

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:25:55

+0:00

16:20

2.

Matias Holte

Cognite

1:51:07

+25:12

21:07

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Katla

FOssum IF

55:36

+0:00

10:34

2.

Ole Kristian Kristensen

Bodø Orientering

1:15:15

+19:39

14:18

3.

Hans Jevanord

Fossum IF

1:19:29

+23:53

15:06

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

42:15

+0:00

10:13

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:20

+0:00

13:09

2.

Pål Therkelsen

Privat

1:00:53

+6:33

14:44

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge

1:03:12

+8:52

15:18

4.

Tore Kalhovd

Aker Solutions

1:14:13

+19:53

17:58

5.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:23:41

+29:21

20:15

6.

Knut Anders Løken

FOssum IF

1:27:51

+33:31

21:16

DSQ

Knut Bjarne Sætre

Bærum kom.

10:19

101 116 148 104 117 118 151 100

DSQ

Eirik Tandrevold

FOssum IF

37:42

103 117 118 151 100

DSQ

Øystein Kihldahl

AHS

50:05

118 151 100

Arrang

Nils Petter Fremming

Cognite

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Hegna

Asker SK

42:42

+0:00

13:15

2.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

43:43

+1:01

13:34

3.

Einar Jensen

Statens kartverk

47:59

+5:17

14:54

4.

Rune Hultgren

GEOFORM

50:19

+7:37

15:37

5.

Ivar Refsland

UIO

55:55

+13:13

17:21

6.

Stein Myhre

Bærum Skiklubb

1:28:59

+46:17

27:38

DSQ

Gunnar Halden

DSB

48:32

100

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Cognite

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Kierulf

RKP

1:05:59

+0:00

20:29

2.

Per Nermo

COWI BIL

1:06:13

+0:14

20:33

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

58:24

+0:00

18:08

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

59:56

+1:32

18:36

3.

Kjell Stenstadvoll

Tyrving, IL

1:00:03

+1:39

18:38

4.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

1:02:11

+3:47

19:18

5.

Fridulv Sagberg

IL Koll

1:03:26

+5:02

19:41

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:03:35

+5:11

19:44

7.

John Thomas Petersen

Nittedal

1:17:47

+19:23

24:09

DSQ

Einar Skåre

Brevpost

36:27

104 103 118 151 100

DSQ

Roar Gudding

FOssum IF

1:31:39

117 118

DSQ

Jan Vesterkjær

Equinor

1:44:08

104 103 118 151

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:31:05

+0:00

28:17

2.

Tor Ommundsen

Veritas BIL

1:40:25

+9:20

31:11

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

52:58

+0:00

16:26

2.

Kjetil Østvold

Glamox

53:44

+0:46

16:41

3.

Camilla Simensen

FOssum IF

1:09:12

+16:14

21:29

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Nordstrand

Havfonn

1:45:26

+0:00

25:31

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solhjem

Hæggland og Svanberg

1:13:53

+0:00

14:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2022, 10:46:58

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50