Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap natt 13. oktober 2022

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Bjerkseth

Fredrikstad SK

35:58

Peder Andreas Bagstevold Karlsen

Fredrikstad SK

53:53

Henrik Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

23:51

Alvar Hasvik

Fredrikstad SK

41:00

Ingrid Dahlstrøm

Fredrikstad SK

39:26

Annika Louise Thuve

Fredrikstad SK

30:53

Ronja Marie Falkenberg

Fredrikstad SK

47:53

Endre Enger-Olsen

Fredrikstad SK

31:24

Julie D

Fredrikstad SK

39:20

Sofia Julsen Andreassen

Fredrikstad SK

58:06

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Johanne Ringstad

Fredrikstad SK

23:54

+0:00

2.

Lotta Ringstad Holt

Fredrikstad SK

24:11

+0:17

3.

Eva Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

28:10

+4:16

4.

Anna Skarshaug

Fredrikstad SK

41:05

+17:11

5.

Athena Isabell Lyngmo Jacobsen

Fredrikstad SK

41:09

+17:15

Klasse: C-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Kuritar

Fredrikstad SK

27:53

+0:00

2.

Haakon Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

28:40

+0:47

3.

Marton Kuritar

Fredrikstad SK

48:36

+20:43

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Albert Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

28:56

+0:00

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

25:41

+0:00

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Barslund

Fredrikstad SK

31:00

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

23:41

+0:00

2.

Johan Karlsson Kahrs

Fredrikstad SK

24:00

+0:19

3.

Trym Strømberg

Fredrikstad SK

29:26

+5:45

4.

Felix Veel Westberg

Fredrikstad SK

39:09

+15:28

DSQ

Jonas Bjur Haugsten

Fredrikstad SK

32:13

100

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Maria Ringstad

Fredrikstad SK

25:35

+0:00

2.

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

25:37

+0:02

3.

Emma Enger-Olsen

Fredrikstad SK

25:47

+0:12

4.

Ella Mathilde Thuve

Fredrikstad SK

25:49

+0:14

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

24:24

+0:00

2.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

30:47

+6:23

3.

Malin Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

30:49

+6:25

4.

Betina Arnesen

Fredrikstad SK

30:52

+6:28

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

40:13

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

49:00

+0:00

2.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

59:16

+10:16

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

33:22

+0:00

2.

Espen Bekhus

Fredrikstad SK

35:59

+2:37

3.

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

36:04

+2:42

4.

Lars Ole Klavestad

Fredrikstad SK

43:06

+9:44

5.

Anders Lunde

Sarpsborg OL

45:05

+11:43

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Olaussen

Fredrikstad SK

55:45

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

35:56

+0:00

DSQ

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

50:24

54 40 47 60 43 72

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Barslund

Fredrikstad SK

32:40

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

24:22

+0:00

2.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

25:48

+1:26

3.

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

30:46

+6:24

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

31:12

+0:00

2.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

31:35

+0:23

3.

Eskil Pehrsen-Lunde

Sarpsborg OL

44:39

+13:27

4.

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

44:59

+13:47

DSQ

Audun Nordby

Fredrikstad SK

31:31

47

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Steiwer

Fredrikstad SK

32:14

+0:00

2.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

32:17

+0:03

3.

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

32:51

+0:37

4.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

33:35

+1:21

5.

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

36:15

+4:01

6.

Bendik Eliassen

Halden SK

40:23

+8:09

7.

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

49:50

+17:36

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olaussen

Fredrikstad SK

31:27

+0:00

2.

Henrik Ottesen

Fredrikstad SK

32:04

+0:37

3.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

35:54

+4:27

4.

Einar Modahl

Fredrikstad SK

36:08

+4:41

5.

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

36:13

+4:46

6.

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

38:54

+7:27

7.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

40:38

+9:11

8.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

41:00

+9:33

9.

Terje Larsen

Halden SK

41:34

+10:07

DSQ

Arnfinn Moe

Fredrikstad SK

40:17

47

Klasse: H80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Wiggo N. Husebye

Fredrikstad SK

48:38

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 oktober 2022, 18:34:10

Arrangør:

Fredrikstad Skiklubb

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72