Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirik Watterdal | PRIVAT | 35:38 | +0:00 | ||||
2. | Mikael Olausson | OSI | 39:18 | +3:40 | ||||
3. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 39:38 | +4:00 | ||||
4. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 42:04 | +6:26 | ||||
5. | Bjørn Mo Østgren | GEOFORM | 42:10 | +6:32 | ||||
6. | Karl Rygh | KolL IL | 43:03 | +7:25 | ||||
7. | Skage Grønneberg | Heming | 43:18 | +7:40 | ||||
8. | Karl Even Rygh | Heming Orientering | 43:40 | +8:02 | 71 72 73 74 75 76 77 125 126 127 150 | |||
9. | Ole Kristian Kristensen | Bodø O&IF | 45:05 | +9:27 | ||||
10. | Morten Wettergreen | Fossum IF | 47:23 | +11:45 | ||||
11. | Gunnar Rustad | Nittedal OL | 50:06 | +14:28 | ||||
12. | Eivind Hoff | IL Tyrving | 50:53 | +15:15 | ||||
13. | Guttorm Egge | GEOFORM | 52:34 | +16:56 | ||||
14. | Eivind Ruth | DNV | 53:08 | +17:30 | ||||
15. | Gunnar Hope | Modum | 53:10 | +17:32 | ||||
16. | Fredrik Saugestad | Nydalens Skiklub | 53:36 | +17:58 | ||||
17. | Halvor Aurmo | Heming Orientering | 53:56 | +18:18 | ||||
18. | Marie Rygh Holten | Nydalens SK | 55:24 | +19:46 | ||||
19. | Eirik Tandrevold | Fossum IF | 55:30 | +19:52 | ||||
20. | Gunnar Halden | Nydalens Skiklub | 57:35 | +21:57 | ||||
21. | Stig Heir | Asker Skiklubb | 59:05 | +23:27 | ||||
22. | Ståle Heitmann | GEOFORM | 1:00:38 | +25:00 | ||||
23. | Frode Johansen | Equinor | 1:01:15 | +25:37 | ||||
24. | May Ingla Hope | Modum O-lag | 1:02:15 | +26:37 | ||||
25. | Jan Øyvind Woldene | Fossum IF | 1:02:26 | +26:48 | ||||
26. | Bjørn Bendiktsen | Modum O-lag | 1:02:39 | +27:01 | ||||
27. | Harald Iwe | GEOFORM | 1:03:04 | +27:26 | ||||
28. | Hans Jevanor | Fossum IF | 1:03:58 | +28:20 | ||||
29. | Audrun Utskarpen | GEOFORM | 1:10:40 | +35:02 | ||||
30. | Øyvind Grandum | Geoform | 1:17:08 | +41:30 | ||||
31. | Alf Pettersen | Tyrving, IL | 1:17:12 | +41:34 | ||||
32. | Don Skantze | Tyrving, IL | 1:27:09 | +51:31 | ||||
33. | Kjetil Ask | Nittedal OL | 1:51:25 | +1:15:47 | ||||
DSQ | Lars Hjermstad | Fossum IF | 26:43 | 71 72 73 74 75 76 | ||||
DSQ | Finn Rygh | Nydalen Skiklubb | 30:55 | 71 72 73 74 | ||||
DSQ | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 41:29 | 127 | ||||
DSQ | Kjersti Skantze | Tyrving, IL | 1:21:15 | 78 | ||||
DSQ | Kristine Woldene | Fossum IF | 1:38:04 | 78 125 126 127 | ||||
Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 28:59 | +0:00 | ||||
2. | Svein Granerud | Asker Skiklubb | 32:09 | +3:10 | ||||
3. | Berit Danielsen | Tyrving, IL | 36:09 | +7:10 | ||||
4. | Claus Frimann Clasen | Lyberg Partnere | 37:17 | +8:18 | ||||
5. | Ketil Berge | Vestre Aker Skiklub | 37:27 | +8:28 | ||||
6. | Eskil Aasmul | Oppsal IF | 37:28 | +8:29 | ||||
7. | Kjersti Hov | Fossum IF | 40:16 | +11:17 | ||||
8. | Svein Jacobsen | Tyrving IL | 40:57 | +11:58 | ||||
9. | Petter Christensen | VBIL | 42:53 | +13:54 | ||||
10. | Hasse Bergstrøm | Tyrving, IL | 44:58 | +15:59 | ||||
11. | Alma Rygh Holten | Nydalens SK | 45:15 | +16:16 | ||||
12. | Stig Hultgreen Karlsen | GEOFORM | 49:00 | +20:01 | ||||
13. | PÃ¥l W. Hanssen | BDO | 51:16 | +22:17 | ||||
14. | Gisela Sundelin | HEMING Orientering | 52:42 | +23:43 | ||||
15. | Bente Landmark | Fossum IF | 55:29 | +26:30 | ||||
16. | Per Kaarby | Overtoppen | 57:45 | +28:46 | ||||
17. | Otto Rygh Holten | Nydalens SK | 59:05 | +30:06 | ||||
18. | Henrik Duvaas | Fossum IF | 59:55 | +30:56 | ||||
19. | Gunn Stabbetorp | Folkehelseinstiltuttet | 1:00:04 | +31:05 | ||||
20. | Randi Nilstad | Tyrving, IL | 1:00:36 | +31:37 | ||||
21. | Eli Berge | Fossum IF | 1:12:41 | +43:42 | ||||
DSQ | Jakob Ruth | PRIVAT | 23:58 | 73 74 125 126 127 150 | ||||
DSQ | Morten Hjelm | Veritas BIL | 58:43 | 74 125 | ||||
Brutt | Jone Rygh Holten | Nydalens Skiklub | ||||||
Brutt | Claudia Croton | PharmaQ BIL |
Sist oppdatert: | 20 november 2022, 21:20:46 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 63 |
Antall startet: | 63 |