Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Romerike ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK KM STAFETT POENG 14. juni 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Torun Hegg

SWECO GRØNER

Arrang

Oddrun Helen Hagen

Sweco Norge

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Rikke Gåsholt

Privat

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Ellen Grande

PRIVAT

Arrang

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Ulrik Arnesen

DnB NOR

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Lars Klemetsaune

Cisco

Arrang

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

Arrang

Henrik Drange Ruud

Ericsson B.I.L.

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Kyrre Gran

Sweco Norge

Arrang

Tor Ringstad

Cisco

Arrang

Gunnar Rustad

FFI

Arrang

Frode Lillevold

FFI

Arrang

Knut Erling Øen

Nordea

Arrang

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

Arrang

Gerrit Rode

Fet O-Lag

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Lasse Arnesen

Sweco Norge

Arrang

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

Arrang

Øyvind Grandum

FFI

Arrang

Eivind Hoff

Nordea Bank Norge

Arrang

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

Arrang

Tore Kalhovd

Aker Solutions

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Arrang

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

Arrang

Tormod Øvergaard 

Clæfus

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Ketil Berge

Clæfus

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Øistein Hagen

Software Innovation BIL

Arrang

Tor Arne Ulfeng

NRVA

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

John Thomas Petersen

Nordea

Arrang

Kåre Kirkevik

Aas-Jakobsen

Arrang

Knut Møgedal

Aker Solutions

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Arrang

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

Arrang

Erik Haugros

Lørenskog kommune

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Tor Drage

Aker Solutions

Arrang

Arne Chr Scheie

PRIVAT

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Kjell Teigland

Privat

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Erik Sandnes

Thales

Arrang

Bjørn Pleym Myhr

Vegdirektoratets IF

Arrang

Line Drange Ruud

SWECO NORGE 1

Arrang

Per Osen

Clæfus

Arrang

Tor Simonsen

Privat

Arrang

Liv Simonsen

Privat

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Eskil Åsmul

Software Innovation BIL

Arrang

Trond Halvorsen

Software Innovation BIL

Arrang

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

Arrang

Einar Opsahl

Gambit

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Knut Aalde

SWECO GRØNER

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Morten Mo

Ringnes BIL

Arrang

Evald Nergaard

Ringnes BIL

Arrang

Håvard Torpe

Statoil Oslo Bil

Arrang

Tore Lund

Kart konstruktørene


Sist oppdatert:

29 juni 2011, 09:09:12

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53